0 oy
322 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
Kızlar 10 aylok bebeğim var ve hamileyim aralaronda 1 bucuk yaş olucak venim gibi olanlar beni neler bekliyo zor oluyormu.. Aralarını çok açmak istemiyordum zaten ama bukadar erkende biraz korkuttu acıkcası 

9 Cevaplar

+2 oy
(27,369 puan) tarafından

Korkma ikiz gibi büyürler Allahin izni ile. 

(10 puan) tarafından
İnşllah bende çok araları olması beraber büyüsünler birbirlerine arkadaş olsublar istedim hep ama biaanda olunca biraz korktum :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bu saaten snra zor olsada yapacak bisey kalmamış kuzum ama inş rabbim kolaylığını verir 
(10 puan) tarafından
Aynen inaşşal öyle olur aslında istiyodum olsa basıl olur diyodum rabbim gönlümdekini verdi galiba ama birden olunca biraz korktum bakabilirmiyim yetişebilirmiyim diye
+1 oy
tarafından
bence korkma 1 bucuk yasinda oglum 2 aylikta kizim var hic bir sıkıntıyla karsilasmadim cok şükür 
(10 puan) tarafından
Ya inşallah benimde öle olur rabbim bağışlasın evlatlarınızı
+1 oy
(454 puan) tarafından
kızım 8 aylktı hamile kaldm şuan 2 aylk oldu bile eşin destek variyorsa çocuk bakmede kolay canım işin o olmasa bile muhakkak bakılıyır yani hep küçük kalcak degiller
(10 puan) tarafından
Eşim çok yardımcı sağolsun inşallah kolaylıkla büyütürüm bende
(454 puan) tarafından
Büyür kuzum birini sen alırsın diğerini eşin tışarı çıkarken falan biz öyle yapıyoz hep
+1 oy
(2,039 puan) tarafından
Evet canım zor oluyor haliyle ama Rabbim dayanma gücü veriyor benimde iki kızım var araları 20 ay 2-3 ay dişini sıkıyorsun sonra zaten bir düzen oluşuyor kendiliğinden alışıyorsun 
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Kızım 7 aylıkken hamile kaldim şuan kızım 15 aylık olucak 12 gün sonra  50 gün sonrada doğumum olucak aralarında 16 ay olucak ilk altı aya kadar hiç zorlanmadim ta ki  ne zaman ağırlaştım iyice, günüm geldi beni yormaya başladı ama rabbim kolaylığını veriyo  inşallah şu 50 gün hemencik geçer sağlıkla alırım kucağıma sanada hayırlı olsun gözün aydın canım illaki yorulucaksin anne olmak kolay mi ama iki sene zorluk çekersin sonra ikisi bir gözünün önünde büyüycek keyfinide sen süreceksin
(10 puan) tarafından
İnşallah canım tabiki yorulmaya razıyım iyi olsunlarda rabbim böyle uygun görmüş demek
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Oğlum 10 aylıkken gebe kaldım bende büyüdüler kolay mı  hayır tabiki ama biri 9.5 yaşına geldi diğeri 8 yaşında 
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Bebeğin doğum tarihi. Kaç cnm 

Benımde 10 aylık kızım var

Ve hamilelk şüphem var

Korkularım var :(
(10 puan) tarafından
6 aralık 2019 canım tam 10 aylık değil düz olsun diye yazdım
(16,506 puan) tarafından
He anladım kuzum
Hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(396 puan) tarafından
Olduktan sonra allah bi kolaylığını verir canım bn 2 3 yaş olsun istiyorum çocuklarımın arasında daha rahat ilgilenebilmek için ama olduktan sonra bi şekil bakıyorsun 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 502 göst.
8 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tazeannee (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 283 göst.
0 oy
3 cevap 135 göst.
0 oy
5 cevap 120 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Nese kaya (2 puan) tarafından soruldu

381,307 soru