0 oy
280 göst.
Aile kategorisinde (146 puan) tarafından
13 aylık oglum var 5 haftalık hamile oldugumu ögrendim ve sezeryan dogom yapmıstım nasıl oluyor 2. Dogum da aynı durumu yasayanlar tecrübelerini yazabilir mi  

9 Cevaplar

0 oy
(6,681 puan) tarafından
Cok guzel gunler bekliyor..bizimkilerin arasinda 3yas ama simdiki aklim olsa hic ara vermezdim❤
(146 puan) tarafından
Yaa tesekkür ederim bende ogluma yetemicem diye üzülüyürdum insallah bende böyle düsünürüm
(6,681 puan) tarafından
İnsallahh canim..benim de ilk çocugum oglandi el ustunde tutuyorduk ama yinede çok hirçin bir çocukdu hic bir yemezdi surekli aglardi çocuklarla oynamazdi ama kardesi doğunca deyişdi..))simdi birlikte yerler birlikte oynarlar birlikte uyurlar ellerinde olsa tuvalete bile bir girerler :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende bilmiyorum beni neler bekliyor doğunca göreceğim bende 2. Ye hamileyim 
(146 puan) tarafından
Normal mi sezeryan mi yaptınız
tarafından
Normal dogum
(146 puan) tarafından
Sizin dogum zorlamaz saglıcakla kavusun
tarafından
Inşallah valla sağlıcakla bi alsaydım kucağıma :) korkuyorum erken dogum olur die
0 oy
tarafından
Kerem ali mi koydun cukurovadan mi duydun canim guzelmis
(146 puan) tarafından
Tesekkür ederim internetten bulmuştum
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Benimde pespese oldu . Gayet güzel geçiyor büyüğü 2 yaşında küçügü 8 aylık.  Iyiki olmus diyorm
(146 puan) tarafından
Bizimde öyle olur insallah benim oglum çok zordu birde normal mi sezeryan mı yaptınız
(8,581 puan) tarafından
Sezeryan
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Benim çocuklarımın arasında 3 yaş var bizde biraz kıskançlık var o da zorluyor abla kardeşi kardeş ablayı.. ama yaş arası sizin daha az olucak o kıskançlık daha az olur 
(146 puan) tarafından
İnsallah olmaz
(3,895 puan) tarafından
Bizimkilerin arası da 3 yaş büyükle de vakit gecirin cnm.Bn küçüe ilgilenirken büyük tv izliyor küçük yatinca büyükle oynuyorum onakitap okuyorum yemek yediriyorum.
(9,651 puan) tarafından
Bende öyle canım ama artık küçükte 3 yaşında oldu öyle eskisi gibi uyumuyo kizim da  6 yaşında ikisi gün içinde aynı saatlerde uyanık oluyorlar o yüzden ekstra başbaşa eskisi gibi yapamıyorum:/
(3,895 puan) tarafından
O zaman cok kötü en iyisi ikisinide ogle yatir dinlen cnm.Allah sabir versin :/
(9,651 puan) tarafından
:) kızım uyumuyo ki :) oğlumda bazen uyuup gündüz bazen uyumuyo ilkokula baslicak inşallah bu yıl inşallah ozaman toparlarız diye düşünüyorum ev çocuklar için daha sıkıcı haklılar çocuklar da biz ev işi yemek yao temizlik derken bir şekilde oyalanıyoruz ama onların sıkılmak için fazlaca zamanları oluyor
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Ayın 12 sinde öğrenecen artık oğlum 23 aylık oldu kızım geliyo 10 güne insallah bende sezeryanim canım 
(146 puan) tarafından
Dikislerinizde sıkıntı oldu mu  saglıcakla gelsin yavrnuz
(4,700 puan) tarafından
Suanlik bir problem görünmüyor 10 günüm kalmış olmasına rağmen bide sezeryan da keloid yaz böyle benim yaram ya tam iylesmedi birinci sezeryan da yada fazla iyileşti bilmiyorum herkes gibi değil sezeryanim baya böyle sis şekilde ama şükür korktuğum gibi geçmedi şuan hava sıcak olduğu için arada kaşınıyor bakalım doğumdan sonra ne olcak
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Cocuklarimin arasi 3 yaş oldugu halde cok zorlaniyorum.Allah sana sabir versin cnm.
(146 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(302 puan) tarafından
Valla canım 15 aylık oğlum var hamile değilim şimdilik düşünmüyorum ama rabbim verirse kabulumdur
0 oy
tarafından

Oğlum 29 aylık kızım 4 aylık çok zor İnan:(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 134 göst.
0 oy
7 cevap 248 göst.
19 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 501 göst.
8 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tazeannee (116 puan) tarafından soruldu