0 oy
1,084 göst.
Diğer kategorisinde (2,479 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar bu hayatta en çok istediğiniz şey nedir benim hayalim farklı ülkeler gezmek 

19 Cevaplar

+1 oy
(186 puan) tarafından

Hayalim polis olmaktı malesef  eşim yüzünden başvuramıyorum başkada hayalim yok :'(

(2,931 puan) tarafından
Ayyy o bnmde hayalim eşimi ikna ederim de bebeğime kıyamıyorum
(2,479 puan) tarafından
Valla bende öyle ama bence ikna et eşini
(186 puan) tarafından
Ahh canım her başvuran  polis olmuyor sonuçta elenmekte var bu işin sonuçunda ama bana bir deneme fırsatı vermiyor ki    denesem olmasa en azından içimde kalmaz denedimde olmadı derim kaç kere dedim başvuru yapsak olur mu diye sonuç hüsran  tartıştık  hatta  bana vurmayacan diye masaya vurdu parmagını kırdı 1 ay işe gitmedi o derece
(2,479 puan) tarafından
Ne kadar saçma ya
(2,931 puan) tarafından
Yok ben 3 kere basvurdum elendim :) fitigim var zorluyorm kendimi spor için ama olmuyo olmycagini bildiği için izin veriyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnsanlara faydalı biiri olmak ,başarılı biri olmak
(2,479 puan) tarafından
Aferin sana niye okumadın
tarafından
Okumadım derken üni ye örgün değilde açıktan yazildim.puanim orgune de yeterdi .o anki düşünce bicimim farklıydı Kur'an kursuna gitmek eğitimimi de açıktan tamamlamayı düşünüyordum.fakat Kur'an kursuna da gidemedim ikiside nasip olmadı ve ben ikisini de yapamadan ömrümu tüketiyorum:(
(2,479 puan) tarafından
Bende okumadım niyetim yoktu ama yinede belki okuldan alıp çalıştırmak yerine daha düzgün bir okula gönderselerdi polis olabilirdim :(
tarafından
Seninkiler okuldan almış suclayabilecegin kendi üstünden atabilecegin insanlar var.bana yalvardı ailem oku diye.babam evlenirken dediki el eline bakınca anlayacaksın çok değil bı 10 yıl geçmeden pişman olacaksın okunmadığına dedi.ne 10 yılı evlenir evlenmez ağır geldi el eline bakmak.babam çok cömert bı insandır cebinde 5 TL kalsa istesem hiç düşünmeden çıkarır verir bana onu.herkesi o gibi sandim .ama el öyle değil işte .adam istemeden cebime para vermiyor.bi insandan para istemekten de nefret ederim ama öyle biri para verirken canindan can gidiyo sanki.
tarafından
Ki para mevzusu da sadece bı kısmı .evde oturup hiç bı ise yaramama hissi çok berbat ama şükür cocugum var artık umarım düzgün bı evlat yetistirebilrim işte ozaman dünyalar benim olur ve gerçekten kendimi bı ise yaramış gibi hissederim
0 oy
(800 puan) tarafından

Esimle evlenip mutlu bir  yuva kurmakti şükür  oldu. Simdi de bir karavan kiralayip karadeniz ve ege turu yapmak istiyorum :)

(2,479 puan) tarafından
Sevdim bu hayali:)
(800 puan) tarafından
Evet ama karavanlar pahali biraz arastirdim :) borcun olmayacak bir yillik birktirdigin parayla gidip gezeceksin. Tüm  sıkıntın stresin biter ne güzel
tarafından
Satın alınmaya kalkilsa ne kadar acaba.bencde mantıklı otele tikilip kalmaktansa karavan da istediğin çok yeri gezersin .diğer türlü tek yerle sınırlısın.ya da çok iyi bı paran olacak ki:))her yerde otelde kalabilesin
(800 puan) tarafından
Iste hepsi icin de para :dd
(2,479 puan) tarafından
Birgün olur zarr :)
0 oy
tarafından
Evladımla ailemle huzurlu sağlıklı mutlu yaşamak başka isteğim yok en büyük servet bnim için yanımda ve sağlıklı olmaları 
(2,479 puan) tarafından
Gerçekten hiç yapmak istediğin bişey yok mu
tarafından
Yok çünkü kurduğum hayalleri gerçekleştirdim çok şükür ama bir tek Karadenize gitmek var o sayılabilir daha önce gittik tayinimiz, çıkmıştı ama küçüktüm oraları gezmeyi çok isterim
(2,479 puan) tarafından
Çok istediğin bir şey olması lazım ya
0 oy
(382 puan) tarafından
Sanırım ayrı eve çıkmak kayınvalidem ve gorumcelmele oturuyorum dublex altlı üstlü maalesef ayrilnak imkansız çünkü bizden eşimden başka kimseleri yok 
(2,479 puan) tarafından
Ay nasıl kaldırabiliyorsun banada evin üstünü yapalım dediler yok dedim :)
(382 puan) tarafından
Canım öyle böyle gidiyo çok sukur öyle herşeye karışan bı kaynanam yok burası niye böyle burası neden öyle demez ben derim toplayamadim diye olsun o kadar çocuk var der ama kendi de toplamaz görümcem desen bazen toplar bazen toplamaz zaten üst katta onlar oturuyo ben orayı temizlemem hiç onlardı aşağıya karışmaz bı mutfak öyle benim katta ve sana tavsiyem yaptırtma canım orayı valla kendi evin olsun 2 oda 1 salon yeter eşin çocuğun bu evi geçtim tek başıma özel gün kutlumak yok biyere ciakrsak hep birlikde
(2,479 puan) tarafından
Canım kabul etmedim tabi kiraya geçtim bundan sonrada zaten öyle bişey söylemez valla ben gitmiyorum fazla diye çok laf söylüyorlar aramız o yüzden bir türlü düzelmedi hamileliğimde herşeye bir laf söylediler hele hiç kaldıramadım ne tuhaf ya benim ailem değil sonuçta bişey söyledikleri zaman çok zoruma gidiyor bana kalsa hiç suratlarına bakmam da eşimin hatrına şey diyolar sen o evden çıktın bizim kızımızsın artık oraya gitmek zorunda değilsin ama buraya gelmek zorundasın iki tarafada az gidiyorum bu yüzden :)
(382 puan) tarafından
O nasıl mantık canım evden çıktn buraya gelmek zorundasın oyle bişi olamaz valla aile benjm ailem hala en iyisini yapmışsın canım banada nisanliyken sordular kayinvalidemle ister dublex evde oturalım ister aynı apartmandan iki daire tutup oturalım diye ***** basım dublex dedim eşim tek calisiyo iki daireye yetemez masraflarına diye bı yanım iyi ki öyle dedin diyo Allah eşimden razı olsun canım temizliğe yardım eder yemek yapar her iş gelir elinden bugun neden bu pisti burası niye boyle diye hiç sormamisdir onun sayesinde çok zorlanmiuorum
0 oy
(553 puan) tarafından

Kiradayim evimin olmasını çok istiyorum ama borcum falan olmadan :)

(2,479 puan) tarafından
Onu herkes istiyor  hayal diyorum kız
(553 puan) tarafından
Esim çocuğumla bol bol gezmek
(2,479 puan) tarafından
Farklı ülkeleri merak ediyorum hep dururumumuz düzelsinde Almanya’da tanıdık var oraya gidecez ama
(553 puan) tarafından
İnşallah darısı başımıza ama çok zor
0 oy
(6,833 puan) tarafından
Benim tek hayalim oglumu esimle uyutmekti aama malesef 9 ay kadar yalniz buyutcem 
(800 puan) tarafından
Aynen oyle sukur dogumumda yanimda olacak allah izin verirse. Ama yinede yetmez. Sonucta kaynana evi esimden her seyi isterim cekinmem ama onlardan  çekinirim
(2,479 puan) tarafından
Niye kaynananızda kalıyorsunuz  ki kendi evinizde kalın ilk zamanlar ya anne yada kaynana gelip kalır zaten şahsen ben gitmem kendi evim varken başkasının evinde kalmak saçma geliyor
(800 puan) tarafından
Ilk zamanlar annem ya da kaynanamin gelme durumu yok canim. Ben dogudayim su an buralar cok soguk oluyor. Bebek hastalansa en yakin hastane bir bucuk saatlik mesafede. Buradaki olumsuzluklari gorunce kaynanamin yaninda kalmak daha cazip geliyor. Sikayetim kaynanamdan yana degil zaten esimden ayri kalmak. Bebeginin buyudugunu göremeyecek
(2,479 puan) tarafından
O zaman başka ya ben kendi annem gilde bile kalamıyorum evlendiğimden beri kendimi sığdıramıyorum biyere
(800 puan) tarafından
Kaynanam annemi aratmaz biliyorum. Ama iste dedigim gibi ayri kalmak zor olacak  ama bebegim her seyden önemli  tabiki onun icin katlanacagiz
0 oy
tarafından
Evlatlarımi sağ sağlım layıkıyla büyütüp okutup kendi kendilerine yatebilmelerini sağlamak en büyük hayalim  anne babamın benim hakkımda ki hayallerini ve okulu bıraktığımda yaşadıkları hayal kırıklığını anne olduktan sonra çok daha iyi idraak ettim  o zaman benim hayatım benim tercihim diyordum ama şimdi şimdi kafaya dank edince anlıyorum hislerini 
(2,479 puan) tarafından
Valla beni orta ikide aldılar okuldan canım benim ailem yaptı
0 oy
tarafından
yeniden gösterildi
tabii cok var ama annemlerin bir evinin olmasi birde bulasik makinasinin olmasni. Mutfaklari kucuk makinayi koycak yer yok cunku :) gercekten en buyuk duam bu cunku tum guzellikleri hakediyor anneler 
(2,479 puan) tarafından
Ay kıyamam :( çok zor oluyordur yazık kadına benimde babam almıyordu 5-6 sene filan oldu babamı kandırıp yarısını ben yarısını sen ver deyip almıştım :)))
tarafından
iyi etmissin canim ya okadr rahat oluyor ki annelerimiz icin .zor oluyor canim evetyaa annem babam calisiyor annem yoruluo aksamlari bulasklari yikiyo ondan cok istiom olmasini alinir ama koycak yeri yok mutfakta iste ondan alamiozda
0 oy
(758 puan) tarafından

Bu aralar hayalim kolayca dogurup kimseyi öldürmeden lohusa donemini atlatmak :D

(2,479 puan) tarafından
Bu konuda katılıyorum sana :))
0 oy
(2,332 puan) tarafından

Şimdilik Eşimle ve kızımla herkesten uzak bi yerde yaşamak :)

(2,332 puan) tarafından
Gerçi ayrı eve çıkalım da farklı bi şehire gitmesekte olur ya ☺
(2,479 puan) tarafından
Haha karar ver kız :)
(2,332 puan) tarafından
Tamam o zaman farklı bi şehirde olmasa da ayrı eve çıkmak diyorum son kararım ☺☺
(2,479 puan) tarafından
Allah inşallah gönlünden geçeni nasip eder canım :)
(2,332 puan) tarafından
Amin canım. Allah senin gönlünden geçeni de nasip eder sana inşallah
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Tek hayalim anne olmak bir evladimin olmasi canm 
(4,666 puan) tarafından
Bos gebelikti kurtaj oldum canim
(2,479 puan) tarafından
Üzüldüm :( doktora gittin mi sonrasında
(4,666 puan) tarafından
Gittim canim bir sorunumuz yok ama yine de olmuyo bnde rahim filmi cetircem
(2,479 puan) tarafından
Bir sorun yoksa olur mutlaka canım denemekten hiç vazgeçmeyin aman yıkama yumurtlamadan sonrada devam et birde sperm kalitesini arttırmak için 3 güne bir yap canım
(4,666 puan) tarafından
Insallah canim
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Eşim ve çocuklarımla şehir hayatından uzak müstakil bahçeli bir evim olsun inegim tavuklarim kedim köpegim olsun kendi sebzelerimi yetistireyim bunlar eşimle beraber en büyük hayalimiz 
(2,479 puan) tarafından
Benim eşiminde en büyük hayali Milas’a taşınıp çiftçilik yapmak :)
(3,458 puan) tarafından
Benim eşim evlenmeden 2 hafta önce bu anlattığım şeyleri babası yüzünden bırakmak zorunda kaldi malesef insaallah tekrar yaşamak nasip olur sizede bizede
(2,479 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(845 puan) tarafından
Evimiz var çok şükür ama küçük geliyor büyük bir ev iş birde eşim oğlum annem babam umreye gitmek isterdim annemle gittim ben babamla eşimle de çok gitmek istiyorum rabbim nasip eder inşallah:)
(2,479 puan) tarafından
İnşallah canım  benim evim yok benim aklıma bile gelmiyor cidden ben niye istemiyorum:))
(845 puan) tarafından
Allah nasip eder inşallah canım sende ev sahibi olursun benim eşyalarım çok fazla o yüzden çok küçük geliyor ev gözüme:)
(2,479 puan) tarafından
Biz daha çok yeniyiz 8 aylık evliyiz Rabbim nasip eder inşallah olmasada olur çok ta önemli değil aslında huzurum olsun ihtiyaçlarımı karşılayabilcek kadar durumum olsun yeter bana hayırlısı olsun ya
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben yalovada bi yazlık almak istiyorum çocuklarım büyüdüğünde arada kaçmak kafa dinlemek için bu istanbul beni artık boğuyo evlere siğamıyorum
0 oy
tarafından

Suan icin en buyuk hayalim aksam misafirlerimi.en guzel sekilde karsilamak :D:D

(2,479 puan) tarafından
O nasıl bir hayal kız :)
tarafından
Bugunluk oyle valla cnm:D cok stres yapiyorm yaa
0 oy
(902 puan) tarafından
Esimle ayri eve çıkmak ve çocuğumun olmasını istiyorum 
0 oy
tarafından
Bi ev sahibi olmak ellerin evinde olmak cok zor
0 oy
tarafından
En büyük hayalim esimle cocuklarimla güzel kaynanamlardan uzak bir evim olsun.. Bende çalışıyım esimle maaslarimiz iyi  ollsun derdsiz tasasız yasayalim. Ay bi anlik hayal ettimde valla ne güzel olurdu be 
(2,479 puan) tarafından
Haha güzel hayal valla :)
tarafından
Kim istemezki:D

İlgili bir soru bulunamadı

381,014 soru

11,406,746 cevap

34,944 kullanıcı

...