0 oy
637 göst.
Diğer kategorisinde (3,136 puan) tarafından

image

şu kadına resmen sinir oldum yaa.adam bu gerizekalı daha konuşmasını bilmeyen kadın için niye ağlıyor ki. Üzüldüğüne değmez yaa. Daha nikahın önemini bilmeyen bir kadın. Yazıklar olsun. Ne hallere gelmiş insanlık 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ayyy hiç sorma ya pislik ya pişkin piskin utanmaz anlatıyor güle oynaya ya adam agliyo nasıl bende de dayyanamadim ağladım ya cokckotu durum ya :(
(1,597 puan) tarafından
Kiz sen bebek emziriyon  ne bakıyorsun öyle seylere
(3,136 puan) tarafından
O pişkin hallerine zaten diyecek laf bulamadım. Allahından bulsun böyleleri. Adama acıdım yaa. Ağlama sil göz yaşlarını değmez diyor dalga geçerek
tarafından
Kız napim izleyecek birşey yok vakit geciyo işte bir yandanda kötü oldum sinir oldum  duygusallıkda var :(
-Reklam-
+1 oy
(2,652 puan) tarafından
Aynı postu bende açacaktım böyle bir pişkinlik yok ya nefret ettim 
(3,136 puan) tarafından
Hem de nasıl pişkin midem bulandı resmen
+1 oy
(27,337 puan) tarafından

Normalde bakmam esra erola kumanda zeynepteydi bi anda atv yi acti  baktim kadin bildigin or.pu baska birsey degil 

Seviyormuş sevgisine tüküreyim  zavalli çocuklara acidim

(3,136 puan) tarafından
Bende hiç izlemem o kanal açıktı baktım bende. Aynen valla kadın o.rpu. ne sevgisi yaa palavra sevginin ne olduğunu bilmiyordur. Nikahın önemini dahi bilmeyen biri
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Sorma ya kadın bir de pişkin gülüyor. Adamların psikolojisini bozacak bu tarz tipler insanlar çocuklarından şüphe edecek
(3,136 puan) tarafından
Zaten öyle yaa eşim diyor herhalde böylr şeyleri gördükten sonra insanlar her bebek yaptıktan sonra dna testi yapar
(2,252 puan) tarafından
Valla ben de öyle dusunuyorum gerekten korkuyorum eşimin izledikce psikolojisi bozulacak diye
(3,136 puan) tarafından
Biz hiç izlemeyiz kaynanamlara çıkınca denk gelirsek bakıyoruz. Çünkü insanın psikolojisi bozuluyor
0 oy
tarafından
Adama acıdım resmen karımı seviyorum diye agladi
(3,136 puan) tarafından
Aynen zaten o çok acı birşey. Kadında değmez sil gözyaşlarını ağlama diyor
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Allah islah etsin..
(3,136 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Ahahhaha nasılda gülüyor o orda gülerken ben burada utandım ama adamda kadını fazla ezmiş düşünsene üstün pis diye eşin seni arabaya almıyor arabayı kirletcen diye  kadının elkinden parayı alıyormuş sen para harcamayı bilmiyorsun diye çok değişik durumlar
(3,136 puan) tarafından
O kadarını izlemedim son dakikalara denk geldim. Adam da öyle şeyler yapmışsa ayrı mesele tabi
0 oy
(778 puan) tarafından
Ayy saçını başını yolacan bunun gibilerin yaptığı iyi biseymis gibi bide sinir oldum
(3,136 puan) tarafından
Saçını başını yolmak az kalır bence

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 513 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 457 göst.
2 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 823 göst.
0 oy