0 oy
1,093 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Bisey oldugu zaman. Bi tartisma esim bana hep sus herseye laf sokma der bende soylerim karsilik veririm ve bu yuzden avliligim bitiyor... Esiniz size. Sus dedigi. Zaman nasil susabiliyorsunuz ben dayanamiyorum konusiylrum cvp veriyorum 

28 Cevaplar

0 oy
(830 puan) tarafından

Valla bende susmuyorum ne yalan söyleyeyim patır patır veriyorum cevabını hele ki bana saygısızlık ve haksızlık yapmışsa. Sonra konuşuyor benle birşey olmamış gibi:D

-Reklam-
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Benim eşim çok sinirli sinirlerine hakim olmaiyor süs deidginde susmazsam hala konusursam malesef vurabiliyo
(6 puan) tarafından
Ayni durumdayiz
(1,331 puan) tarafından
Maleseffff
0 oy
tarafından
Ben susamıyorum sus dediğin de bende sende sus diyorum
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Susmami istiyorsa konusmami gerektirecek hareketlerde bulunmasin 
0 oy
(878 puan) tarafından
Ben haksız yere pek çenemi açmam genelde haklı olunca konuşurum o zamanda benim de çenem çok açılır illallah dedirir valla eşim sus artık kapat bı çeneni falan der o öyle dedikçe daha çok konuşurum ama bu aramizin kötü olmasına neden olmuyor bizim 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Tartisma aninda susarim sinirler gecer ortalik durulur ve ben baslarim esim kivama gelmisken soylerim o zamn dinler anlamaya calisir hak verir ama tartisma aninda soylersem hem anlamaz hemde kavga buyur
0 oy
tarafından
Zorda olsa susuyorum 
0 oy
(87 puan) tarafından
Ay bilmiyorum kavga edecek olduk mu bana bi ferahlık geliyor dinliyorum sadece kavga başlamadan bitiyor Allah sanada nasip etsin inş canım 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 250 göst.
28 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (487 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 83 göst.
3 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Senbnmherseyimsin (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 182 göst.
3 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Senbnmherseyimsin (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 567 göst.
30 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Mersinli (483 puan) tarafından soruldu

382,174 soru

11,442,758 cevap

35,013 kullanıcı

...