0 oy
356 göst.
Diğer kategorisinde (246 puan) tarafından
Valla yanımda olsa patpat sayacagim o kadar çok insan varki yazarken parmaklarım yoruluyor :D

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben herkesi Allaha havale etmeyi daha çok seviyorum öyle şunu söyleyim şöyle yapıyım diye kendimi yoruyorum rabbim en güzelini bilir ve yapar kimsenin hakkını kimsede koymaz 
(246 puan) tarafından
En güzeli fazla söze gerek yok :)
-Reklam-
+1 oy
(1,718 puan) tarafından
Şuan görümceme.o kadar öfkeliyim ki inan eşim için susuyorum pislik bencil insann 
(246 puan) tarafından
Ah bu görümce elti muhabbetleri hiç bitmez
(1,718 puan) tarafından
Görümce eltime kurban olsun varya kardeşim gibi eltilerimin bitanesi
0 oy
(365 puan) tarafından
Hiç birşey degmezler bile ofkeme :)) 
(246 puan) tarafından
Vayyys orası öyle de yinede içinde ukte kalıyor :D
(365 puan) tarafından
Normalde konuşması gereken insanlar susuyor, susması gereken ağzı ishalleri ise bitmiyor.:))
0 oy
tarafından
Allah var gam yok...
(246 puan) tarafından
Muazzam:)
0 oy
tarafından
Kizgin yagin icine atmak istiyom :)
(246 puan) tarafından
Vur dedik öldürdün :D
tarafından
Napiyim onu hak ediyolar :))
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Hahah benim yapmak istedigim sey iki eltimin kafasini birbirine vurmak bunu cok iatoyrium :D
(246 puan) tarafından
Allah seni:D
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Patpat saysan da anlamayan anlamıyor.. Keşke beyinlerini açıp içine koysak da anlasalar, anlaşılmamak çok can sıkıcı, psikolojik şiddet resmen anlamak istemeyip duygu sömürüsüyle haksızken haklı gibi görünmek karşı tarafın psikolojisini bozuyor resmen. Haklısın ama öyle mazluma yatıyor ki söylediklerinin tek bir kelimesini dinleyip anlamaya çalışmıyor.. Çok zor çookk
(246 puan) tarafından
Günümüz insanları harbiden anlayışsız takılıyorum sana :)
0 oy
(1,657 puan) tarafından

Su dolu kuvete atıp prize baglı bı  ucu acık bır elektırık kablosunu da elıme alıp suya degdır çek degdır çek degdir çek yaparak suda oynatmak isterdim ayyyy ne guzel olurdu :D

(1,657 puan) tarafından
Fazla fantastık :D
(1,657 puan) tarafından
Yok be eti de kokar onların :D getır benım kuvete at sende beraber oynayalım :D
tarafından
Ortaligi yeterince kokutuyolar haklisin . Hemen getiriyim konum at ;))))
(1,657 puan) tarafından
Konum dıyo ya allahım yakalatacaksın bızı :D ben sana ulasırım sen MALzemeyı hazırla :D
tarafından
Tm anlastik :))
0 oy
tarafından
Saçindan tutup güzelce yolmak evire çevire oduvar senin bu duvar benim çarpacan dilini tutacan kiz z... sen bidaha benim arkamdan atacan tutacanmi eltim bu arada kaynanamiz ikimizinde annesi ne kiskanip duruyon benden onu yapacanmi kiz diye dili yirtilana ladar çekiştirecen sallayacan bi tarafa ne pok yerse yesin dişlerimi sktm yazarken şuan perişanim:))
0 oy
(48,734 puan) tarafından
bir kisi var su hayatta kinimin sinirimin gecmedigi onu gonfereyim yanina da dov bir guzel
0 oy
tarafından

Boğazının deliğine fırın küreği sokup çamaşır suyuyla yıkamak istediğim insanlar hiçbirinizi sevmiyorum:angry:

0 oy
(1,720 puan) tarafından
o kadar cok söylemek istediğim şeyler var ki ama karşımda ki beni anlamadkdan sonra konusmanında anlamı yok...
0 oy
(302 puan) tarafından
görümcemler ve kaynanam en cok su ara sinir edenler teyzelerim ve dayım da vardı önce tartıştıgımız ama onlarla küstüm konuşmuyorum 5senedir 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 169 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ugurbicegim (317 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 185 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,396 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 363 göst.
4 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 200 göst.