0 oy
635 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
esimin parasi var en iyi avukatlar tutar oglumu bnden alacagini söylüyor piskolijimin bozuk oldugunu öne sürer her türlü iftirayi atar 

bnm suan bir isim yok ayrilali 15 gün oldu annemin evindeyim annmde sigortali iste calismiyor temizlige falan gidiyor bebegimi babasina verirmi devlet cok korkuyorum 

15 Cevaplar

+3 oy
(854 puan) tarafından
Veremez. İsterse dünyanın profesörlerini tutsun. Bu kadın deli dedi mi deli olunmuyo maalesef hastaneler bu yüzden var. Annenin sigortalı işine ihtiyacın yok. Babası nafaka ödeyecek. Sen de çalışırsın annen çocuğa bakar. Bu işler o kadar kolay değil. Öyle lafla olmuyo ağzı süt kokan bebeyi kimse annesinden bile isteye koparamaz. Tehditlerini hep sakla mahkemede delil yaparsın. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Küçük bebek hiç bı zaman babaya verilmez canım 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Alamaz canim korkma iftirayi atar ama gerisi helmez adliyede psikologlar var onlarla konusturuyorlarmis artik bebek cok kucuk annesine muhtac o yuzden sende kalir babasi nafakasini oder hem sana hem.bebege 
(54 puan) tarafından
bu ülkede adalet sadece duvarlarda yaziyor
bnm kimsem yok bebegimle ortada kaldim cebimde tek kurusum yok hem dayak yedim hem iftiraya ugradim yetmezmis gibi birde evladimi alacak bnden cevreme rezil oldugum cabasi cok korkuyorum
0 oy
(554 puan) tarafından
Emzirilen bebek bide 6 aylık diyorsun cnm isterse servet döksün yine de anneden ayrılamaz barodan avukat talep et cnm
0 oy
tarafından
Parası olması senin yararına işte hem sana hem bebeğe nafaka verir. Yavrun sende kalır Allah'ın izniyle
0 oy
(677 puan) tarafından
Alamaz korkma kardeşimde aynı durumdaydı.1 yaşındaydı  bosandiklarinda.kardesimin de işi yoktu ailemde köyde yaşıyordu.eski eşi bir sürü bahane sürdüler çocuğu almak için  ama devlet 12 yaşına kadar kardeşime verdi velayeti
0 oy
(165 puan) tarafından
Canım daha küçük onun sana ihtyci var hem devlet 8 yaşına kadar anneye veriyor velayeti ben öyle biliyorum.
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Alamaz asla sakın korkma seni yıldırmaya calısıyor. Anne genel evde calıssa ufak cocuk anneye veriliyor sen sakın korkma eger bir bagımlılıgın yoksa birsey olmaz
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Ablamda ayrılmıştı.  6 sene de boşandı.  Ilk ayrıldığı vakit oğlu 6 7 aylikti babasinda kaldı direk velayet olayı olmadı.  Boşanma olmadan velayet olmuyo . Bosandinizmi. 
0 oy
tarafından
Sen içini ferah tut bebek babaya verilmez canım 
0 oy
tarafından
Canm dayak yedım demıssın darp raporun varsa sıddet meyıllı bı adama cocuu k vermezler dıye dusunuyorum. Bence annen cocuga baksn sen guzel sgprtalı ıse basvur acılen. Cocuguma bakıyorum dıye delıl sun. Bu surecte konustuklarıma dıkkat et eşin olcak adam ararsa falan gaza gelıp kotu soz soyleme. Psıkolojın asla bozuk degıl ve sen zaten bozulmasn dıye ayrıldın sıddet gordun. Her sey yoluna gırecek bıraz zaman sadece
0 oy
(1,713 puan) tarafından
İster ise 20 avukat tutsun 7 yas altı cocuk anneye veriliyor. Eger annenin akli dengesi yerindeyse alkol uyusturcu kullanıyorsa direk anneye veriliyor cocugun bir ikinci kişi ile büyümesini istemiyor. Heleki senin ki daha ana kuzusu. Asla böyle bir şey olamaz. Sana göz dagı veriyorlar korksun die
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Bebeğin daha süt çocuğu veremez hiç korkma. Babadan nafaka alır gül gibi geçinirsiniz. Dik dur ezdirme kendini. Allah yardımcın olsun canım benim. 
0 oy
tarafından
Kocan kendisi emziremediği sürece alamaz canım. 
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Gecen avukatla konuştum bu konuyu bende. Bebek kaç yaşına kadar anneye verilir diye sormuştum. 

Hakim çocuğun yasina bakmaz. Yaşayabileceği yere, beslenme, sağlık, maddi, manevi olarak nerede rahat edeceğine bakar dedi. 

Sigortalı iş bulma ya da bi tanıdığından çalışıyor olarak gösterme şansın varsa senin için daha iyi olur. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 521 göst.
1 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Elfida.... (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,054 göst.
26 Haziran 2021 Aile kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
21 Şubat 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 199 göst.