0 oy
1,048 göst.
Aile kategorisinde (597 puan) tarafından
Arkadaslar bitti !!! 

Ben calistim, ben birikim yaptim, para benim adima simdiye akdar ben calistim demedim asla ama bugun dediki o paranin yarisini tr goturcem ve ev alcam dedi

Ben bu durumda alamayiz evliligumiz rayina girsin dedim basladi bagirmaya cagirmaya. Karida para durmaz, kqriboyle havalanir soyle boyle demeye... 

Ve konu dondu dolasti o dost hayati yasadigi kariya geldi. Kadin karini birak beni al dedi bu gidisle oyle olcak dedi. Ben kafayi yedim nasil yani cocugu bildigine ragmenmj oyle dedi diom evet dedi

Bende aradim kadini herseyi anlattim. Beni sana yalnis tanitti, ben sakat degilim okudum egitimciyim, cocugum oldugunu bile bile nasil boyle dersin vs vs vs. Ve ipler koptu. Kadin mutku olsun ben clcugunuzun dogudugunu bilmiodum dedi. Esimde arsdim diye sen herseyi yine batirdin bende bu cocugu sana birakmam diyor. 

Carsamba izine gidecekdik gitmeyecem. Cocukla bi basina yurtdisina cikamaz degilmi? Veya oglumu elimden alamaz ??? 

21 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Canim adam seni aldatmış karşıdaki kadın çocuğu bilse ne olur bilmese ne olur yani o kadınla konuştuğuna bile değmez ki seni aldatan sana ihanet eden o kadın değil senin kocan
(3,456 puan) tarafından
Yani o kadın gitse bile esi başkasını bulur
(48,087 puan) tarafından
en mantikli cevap
tarafından
Ben anlamıyorum zaten bu genişlikte bi adam için nasıl o kadınla konuşulur hani kadınlar arayıp kocamdan uzak dur falan diyorlar ya ben çok şaşırıyorum o gider öbürü gelir kadın mi tükenmiş memlekette adam da sana karşı sevgi yok saygı yok vefa yok guven yok ne bekleyip ne kocalık bekleyeyim böyle adamdan cevremde böyle iki kadın vardı ikiside şuan eşlerinin başka kadından olma çocuğuna bakıyor nikah yok bir şey yok kadınlar çocukları doğurup adamın üstüne atıp gitmişler adam da ne yapacak biliyor zaten kendine kapı açan karısı var çocuğu kucağına alan getiriyor bunada bak diye ee yüzsüz çünkü geniş adamlar
-Reklam-
+1 oy
(148 puan) tarafından
Hala bu adamla uğraştığın be böyle aciz duruma kendini koyduğun için tepki veremiyorum . Adam seni bankamatik olarak görüyor birde Türkiye’den ev alıp seni tamamen atacak haberin olsun. Onun derdi çocuk olsa doğru düzgün babalık yapar . Ona kuruş verme ve sen yokken çocuğu alıp Almanya’dan çıkamaz çocuk Alman vatandaşı zaten . Sen istersen bir şikayet et onu . Polisin neler yapacağını sen daha iyi biliyorsun . Kapının önünden geçemez ceza alır. Kadın haklarında üst düzey savunuculuğu olan bir ülkede bu kocaya kendini ezdiriyorsun ya pes . Birde metresi var adamın göz göre göre çok acizsin valla kadın olarak ben utandım.
+1 oy
(13,203 puan) tarafından
Ah be gülüm boşa şu adamı artık kadınla ne muhatap oluyorsun hala o adama o kadına para yediriyorsun. Bırak s.. Gitsin. İpsiz sapsız ne yaparsa yapsın. Sen imza atmadan tabiki çıkaramaz ve ekonomik olarak üstün sensin bebek küçük zaten vermezler ona. Çocuğunu düşünen adam yemez zaten o haltı
0 oy
(3,456 puan) tarafından
Neler yaşanıyor ya rabbim kimsenin yuvasından huzuru eksik etmesin 
0 oy
(7,099 puan) tarafından
Bacim bu adamın bu b.okluklarinini bile bile sen hala onla aynı evde mi kalıyodun 

Çocuğunu falan alamaz korkma 
(597 puan) tarafından
O kadin yok olmustu ama clcugum olacak diyerek ayrilmis oldu dememis. Kadinda ben oyle bise demedim dio mutlu olun dio
(7,099 puan) tarafından
Ya yavrum sonucta aldatmış seni nasil miden aldı tekrar o şeref yoksunu mahlukati allah yardimcin olsun biran once kurtul o pislikten
(597 puan) tarafından
Belki adam olur umudu
(60 puan) tarafından
O insandan adam olmaz canım paranda var boşan ondan nafaka aldatdığını ispatlayan dellillerin varsa ver mahkemeye kurtul .Para senin paran  1 kuruş bile verme
0 oy
tarafından
Hiç fikrim yok ama çok üzüldüm sadece kurtulmani diliyorum
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Ben anlamadım şimdi eşin seni aldatıyo ve sen kadınlamı konuşuyorsun
tarafından
Kadını aramış durumu anlatmış galiba baharım ☺️
0 oy
(427 puan) tarafından
Cocugun kac yasinda veya kac aylik canm
(597 puan) tarafından
6aylik cnm
(427 puan) tarafından
7 yasina kadar hicbir sekilde alamaz senden  oyle ben sava acarm cocugu alirm diyrsa birak yapsin ki alamadigi zaman kalsn ortada oyle ewladin sende kalir sende kendine bi yol ciz bian once
0 oy
tarafından
Şunu postala gitsin gençsin kendi ayaklarin üzerinde duruyorsun çocuğunu falan da alamaz Türkiye'de bile alamiyorsa almanyanin vatandaşı olmayan adama çocuk teslim edeceğini sanmam sen daha iyi bilirsin oranın hukukunu
0 oy
tarafından
Ankara Polatlı yazmışsın bir postunda Polatlı misin 
(597 puan) tarafından
Esim polatlili cnm
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Bırakma çocuğunu alamaz galiba pislik yuva yıkan kadın senin kocanda hem çalışmadı hemde senin paranı o kadına yedirecek bence verme paranı pulunu çıksın bakalım meteliksiz o kadın ona bakacak mi parasizken
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Uzun zamandir giyaben taniyorumve takip ediyorum yanlış miyim 2.evliliginiz sanırım siz almanyada yasiyordunuz esinizi turkiyeden oraya getirdiniz hatta resim de koymuştun...

Allah evladını sana bağışlasın hukuken alamaz ama o adamdan sana koca olmaz gözü göz degildi
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Sakın birakma cocugunla gitmesine ayrica Almanya kanunlarina göre unmöglich rahat ol o şerefsizi sen bırak muhtemelen oturumuda yoktur buyük oyna boşan ve türkiyeye postlat onu
(597 puan) tarafından
Yani keisn cikqmaz demi auslanda oglumla? S
(7,972 puan) tarafından
Oturumu varmi onun?
Ve çocugun ne alman vatandaşimi??
(597 puan) tarafından
Ya var bir yillik, oglum alman
(7,972 puan) tarafından
Oğlun senden dolayi alman vatandaşı oldu dem
Ayrica en fazla çocugun pasaportunu saklarsin bi yere gidemez
(597 puan) tarafından
Oylede yaptim ztn
0 oy
(37 puan) tarafından
Hayır çıkamaz mukavemetname diyorlar ne adına o belge lazım senin imzanın olması lazım noter onaylı Bi belge yurt dışına çıkarken bebekli olan ailelerden istiyorlar benim bildiğim kadarıyla 
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun. Allah  yedi kat yabancıya  dahi yasatmasin  ama sen daha bir de  kadınla mi konuşuyorsun bacım. Çocuğu falan alamaz senden pis şeref yoksunu
0 oy
tarafından
Seni aldatmış kanıtın da var asla o babaya vermezler çocuk senin
0 oy
(301 puan) tarafından
Canım seni kırmak için söylemiyorum ama en başta olması gereken olmuş zaten iyi de olmuş yani eğitimciyim diyorsun adama muhtaç değilsin neden bu güne kadar kendini küçük duruma düşürüyodun zaten bir evlilige 3.sahis girdiği zaman o evlilik bitmiştir sizinki çoktan biten bir evlilikti bence uzatmaları oynuyordunuz 
0 oy
(2,792 puan) tarafından
 Nasıl yaa ben şok ne biçim adam bu. Değmez gerçekten kurtul bu adamdan
0 oy
(13,604 puan) tarafından
Sen almanyadaydın demi canim. Çocuğu sakın yollama onunla. Korkma o çocuğu senin elinden iki devlette almaz. Kocan olacak adamı da yolla hangi cehenneme gidecekse gitsin. Aç davanı yoluna bak. Niye kendini bu durumlara düşürüyorsun. Kocan adam olmadıkça cocuğunu bile gösterme. 
0 oy
tarafından
Kisa ve net Allah ikisinin de belasını versin 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 628 göst.
0 oy
7 cevap 371 göst.
15 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Mina (2,585 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 407 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Fatmaaa43 (112 puan) tarafından soruldu