0 oy
382 göst.
Aile kategorisinde (302 puan) tarafından
tarafından kapalı
kaynanam gil pekmez yaacaklarmış eşimin de izin yok bana akşm dediki sizi koyayım geleyim yemekkerini bari yap vs bizi koyup geri gelecekmiş 1hafta kalacakmışım almaya gelecekmiş neden gitmek istemiyom onuda söleyim büssürü cocugu var bi biz degiliz ve kaynanam bana neler neler dedi ve bide su var cocugymun herşeyine karışıyor herşeyine sinirden öldürüyor karışmadı acıkcası kocasızda gitmek istemiyorum bide ne uydursamda gitmesem fikir verin
notu ile kapatıldı: Başlık soruyu kısaca ozetleyici olmalı

6 Cevaplar

0 oy
(2,331 puan) tarafından
Adet oldum karnım cok ağrıyor 1 hafta sürer zaten adet
(302 puan) tarafından
bu olabilir bak adetimde yaklastı
tarafından
Kiz kocan bilmezmi adet oldum seysini:D
(302 puan) tarafından
ADET oldum dedimmi yaklaşmaz canım zaanımj bilir yaklaştı
-Reklam-
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Korona şüphem var de yalandan oram buram ağıriyor atesim var de gitme

(302 puan) tarafından
canım koranadan süpemiz varken gittik başka bi zamn kayınnam gilde vardı yine gittik
0 oy
tarafından
Virüs var virüs. Ben kaynanamları eve sokmuyorum artık
(302 puan) tarafından
benim ailem tarafında vürüs var da onun ailesinde yok vürüs canımm onu füşünmez eşim vürüs cıkalı hep böle bnmkinde var onlarda yok
tarafından
Kimde oldugunu anlamıyorsun ki. Bizim altımızda ki komşu da da virüs varmış bir gün öncesinden yemek getirmişti birde.
Biri markete gitse kapıp gelse haberiniz olmaz. Siz bilirsiniz yinede.
Eşimin yengesi dayısı gilden kapmış. Kemiklerim kırılıyor agrıdan diyor, ölecem gibi diyor. Cok zor yani.
Ne kadar yakın olursa olsun bu virüste kırılma gücenme olmamalı virüs var yakın durmayın demeyi bilmek gerek.
Sen bilirsin yinede canım
(302 puan) tarafından
ben kendi aileme dedim eşimn ailesine de dedik bi baktım eşim kendi tarafıyla görüşüyor gidiyoz geliyoz ama bnm aile tarafımda vürüs var diye gitmiyor bu sefer bende sinir oluyprum öle tabi nerden kimden bulaşacagı belli olmaz
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Çocuk üsüttu galibaa. Hasta de. 
(302 puan) tarafından
olabilir
0 oy
tarafından
Bence kocana ben sensiz yatamam orda 1 hafta uykusuz nasıl dayanacam uykusuz olunca zaten hiç bir şey yapamam de boşuna gitmis olurum de 
(302 puan) tarafından
ona inanmaz canım daha önce aramız iyiyken kaldım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 160 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde Aslıhanınannesi (2,039 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 374 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 507 göst.
20 Ekim 2023 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde Seymenn (1,045 puan) tarafından soruldu

377,745 soru

11,305,854 cevap

34,732 kullanıcı