0 oy
383 göst.
Aile kategorisinde (12,264 puan) tarafından

Eşim motor alıp  satıyor 

Üzerine yapamadı görümcem in üzerine yaptı 3 tane  yapma hakkı vardı 

Eşim her seferinde de eşim hadi yine iyisin 50 TL veririm dedi 

Görümcem bekâr 

akşama kadar herşeyi gelip benden isterler ama eşimin ona verdiği parayı saç bakım yağları saç köpükleri alıyor Bende kabul etmedim azıcık arıza çıkarttım 

Sanane bir daha karışırsan seki gebertirim falan dedi 

Bende neden  verme diyorum çocuklarım onların yanına gidince kapıdan kovarlar ama paraya gelince hemenn cebe indirler

Sizce haksız mıyım

4 Cevaplar

+4 oy
(12,773 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Eşinin ona verdiği para karisamazsin ki onlar kendi arasında anlaşmış 50 tl çok para da değil ister saç harcar ister kıyafete senden gelip ne istiyor bilmem ama rahatsız isen herkes bütçesi ayrı benim baana göre anca yetiyor de eşin ver diyo ise gene bı şey olmaz 1 ver eşinden 2 işte ne olacak ki 
(12,773 puan) tarafından
Ama konular karıştırma kuzum para vermesi sorun olmamalı kardeş arasında çünkü bı şey olsa kız kardeşi başı yanabilir 50 TL büyütülecek Mevla değil bide kız kendine bakım yapar kahnanani seviyor ve eşin su bitti dediğinde sorunsuz alıyor ise sorun gene etme ama çocuklarına bağırma da haklısın o konuda kızip tepki ver niye bağırıyor sunus diye
Kardeşine bunu veriyorsun ananlar şunu veriyorus diye değil de su ihtiyacım var bana para verirmsoon de
(12,264 puan) tarafından
Ya evet hakliyken kendimi haksız duruma düşürmek gibi bir sorunum var
Kaynana konusuna gelince bazen eşim diyor ben 2 eve yetişemiyorum verme diyor ben empati kuruyorum benim de 3 erkek evladım var vicdanım el vermiyor kadın yemek yapacak bende olduğu halde yok diyemem

Görümce ye de kaç defa uyarıda bulundum benden 10 yaş küçük zaten ama hakkını veriyor Allah için gorumceligin
Ortanca oğlum kilo aldı pandemide sürekli dinkof
Domuz demiş çocuklar aşağıya inince
Kavga çıkartmak ismetiyirim kaynanamın hatrina veriyorum
Bende tepkimi böyle göstermek istedim sanırım
Sağol canım en azından dışarıdan birinin yönlendirmesi Benim için çok iyi oldu belki adamın kafasını yiyip huzurumu bozacaktim :((
(12,773 puan) tarafından
Yok bozma o kardeşim sanane der çıkar sen de bana da veirirmisjn ihtiyacım var vs de kaynana da böyle demesin çocuğuma bak  abisi de bende kızıyoruz kalbini kırmak istemiyorum anne gorumcemin de onu üstüne sal ha yok anlamaz ise bı daha deme böyle de azarla ihtiyaç konusu da kadın demekki zor durumda kk istiyordur gene sen 2 ver 1 verme öyle denge kurarsın
(12,264 puan) tarafından
Tabi ben ondan veriyorum zaten kadın isterken ezilip büzülüyor    tmm canım benim ❤️❤️❤️ Allah razı olsun teşekkür ediyorum :))  güzel fikirlerin için insanin bazen aklı tutuluyor bir yere takılı kalıyor bende öyle oldum sanırım

❤️❤️❤️❤️ Seviliyorsun❤️❤️❤️❤️
(12,773 puan) tarafından
Rica ederim cnm eşini soğutma hiç akillica davran :D
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Sonuçta kazancına yardım ediyor diye 50 lira veriyor havantadan dediğin şeyi anlamadim
(12,264 puan) tarafından
Bir imza kardeş arasında sen bunu yap ben 50 TL vereyim bana çok acayip geliyor kardeş bile olsa menfaat var işin içinde
0 oy
tarafından
Anlamadim eşin görümceye 50 tl verdi diye mi arıza çıkarttın? 
(12,264 puan) tarafından
Evet verme madem veriyorsun benden birşey istemesinler dedim çocuklarımı kovmasinlar dedim
tarafından
Gorumcen isteyince yok de verme sende eşini niye araya katıyorsun ki
(12,264 puan) tarafından
Vekâletname kaybolmuş aradı benim aldığımı düşündü neden böyle düşündü bilmiyorum konu böyle patlak verdi açıkçası yoksa eşimi karisuirmaz dim canım
0 oy
(119,070 puan) tarafından
Hersey parayla esim kardesine aylar onceden para verdi 1 dolap monteliycekti parayi cebe indirdi yapmadi 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 487 göst.
29 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 351 göst.
10 Kasım 2022 Aile kategorisinde Zehra800 (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 649 göst.