0 oy
325 göst.
Aile kategorisinde tarafından
35, 37 hafta araları temizlik yapmak istiyorlar gebeler çocuk doğunca yapamayız gibisinden düşünüyorlar bence bu düşünce çok yanlış ben 37 de dip bucak temizlik yaptım eve bir geldim ev doğumdan sonra ev savaş alanıydı. Annem baktı evi çamur götürüyor artık sil baştan bütün evi bidaha kırkladık. Mutfak dolapları, camlar, perdeler, halıları yıkadı, tozları aldı, yerleri süpürdü yani derin temizlik yaptı. Kendinizi hiç yormayın derim doğumdan sonra herkesin gitmesine yakın annenizle yapın doğumdan önce ellemeyin çünkü gene aynı oluyor 

6 Cevaplar

+1 oy
(7,165 puan) tarafından
Orası öyle ama her ihtimale karşı temiz tutmakta fayda var doğum çok önemli bir sey ucunda ölümde olabilir Allah muhafaza...
(8,226 puan) tarafından
Kız sen ölmüssün akılsız ardından evi pasaklıydı deseler ne demeseler ne ilahii
(7,165 puan) tarafından
Niye arkamdan laf soyleteym ki bu laf yakinimin kulağına da gidebilir onu incitedebilir . Burda çok gördüm açık aramak için yok beyaz çorap giyip giden yok dolabın üzerine parmak atan yok koltuğun altına bakan...
-Reklam-
0 oy
tarafından
 Kiz evi bal dok yala yaptm geldik ki esim evi hep batrmis  yeniden temzldk 
tarafından
O yüzden ellememek lazım, ben doğumdan önce yaptığıma pişmanım
0 oy
(118,994 puan) tarafından
Sumeyra nasilsin bebis nasil
tarafından
Bebekte iyi ben normal işte
0 oy
(295 puan) tarafından
Hyr bence yalniş bende 35. Haftamdan 38 e kadar her gun bi odayi özenerek yaptim iyikide yapmişim cunku kaynanam kaldi bende heryere bakti temizmi pismi diye inceledi acikcasi o temizlikte beni 15 gun idare etti 40ım ciknca tekrar bi temizledik annemle
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Vallaha bnm evi gorsen oyle demezsi  ;) ben d9guma giderken evim8 kitleyip gitcemm ;)
tarafından
Ben dip köşe yapmıştım eve bir geldim aboo
(4,152 puan) tarafından
Nie kim kaldi ki evde kac c9cuk kaldii bnm evde iki kizim kalacak biri 8 biri 6 yasindaa alt katta babannesi var. En fazlaa dagilir odalari zatn bir guncuk.
0 oy
(198 puan) tarafından
Ben doğumdan sonra misafir falan istemiyorum o yüzden temiz bırakıp 1 2 hafta kaynanamda kalicam sonra gelip temiz evde devam edicem

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 420 göst.
29 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Mertalim5 (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 311 göst.
12 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Minikkiraz (798 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 957 göst.
30 Ekim 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
8 cevap 308 göst.