0 oy
512 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından

Kişisel post olmasın die isim vermiyorum. Makrom diyince akla gelen ilk isim yapınca at demiştin. Yapmak isteyenler yapabilir miyim die düşünmesin kolaymış :angel:

image

9 Cevaplar

0 oy
(16,504 puan) tarafından
Ellerine sağlık canım çok güzel olmuş 
tarafından
Teşekkür ederim :*
-Reklam-
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Ay ben çok beğeniyorum bunlari ya . Eskiden bize ilkokulda yaptirirlardi şimdi ne moda oldu ama yeniden
tarafından
Ne güzel okulmuş oyle bize hiç öğretmediler :) bende cok begeniyordum zor zannediyordum basitmiş artık bol bol yaparım
(1,105 puan) tarafından
Yap valla satarsın bile meraklısı çok bunun
tarafından
Amigurumi yaptım sayfa actım alan olmadı. Tanıyanlar alıyor canım. İnternet ortamında satan cok o yuzden kucuk sayfalar pek tercih edilmiyor. O yüzden hiç satma işine girmem.
(1,105 puan) tarafından
Amigurumi bende çok yaptım eskiden sattiklarim da oldu . Letgoya falan yükle oralar daha iyi oluyor ben makrome sarkaç yapıyorum hasır ipten bayağı soran oluyo
0 oy
tarafından
Vaoww harika yapıp satana bana .d
tarafından
Dur kız daha yeni öğreniyorum :)
tarafından
İlk denemeye göre maşallah çok güzel
tarafından
Teşekkürler canım elim yatkın böyle seylere
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Kurgucu mu hihi :P

tarafından
Evet o :)
(5,376 puan) tarafından
:) :)
0 oy
(9 puan) tarafından
Yaaaa efsane olmuş ellerine sağlık 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Ben bileklik modelleri yapıyorum böyle 
tarafından
Ay evet gördüm onlardan da çok hoşlar hepsinden yapasım geliyor ama 14 aylık bebeğim fırsat vermiyor. Yoksa bi gece de hepsini denerdim :))
(4,859 puan) tarafından
Demi haklısın bende yapıp yapıp yazın sahilde  tezgah acicam ona hazırlık yapıyorum
tarafından
Aa cok mantıklı bizim burda el emeği pek değer görmüyor. Sahilde alan cok olur
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Çok güzel olmuş.. bayıldım:)  ellerine sağlık 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(35 puan) tarafından
Ne kadar ip kullandınız?
tarafından
4mm olandan bi tane gitti 250 grmlık
(35 puan) tarafından
Teşekkür ederim. Çok güzel olmuş ellerinize sağlık
tarafından
Sağolun
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Ikinci diyince bakiyim ilki var mı dedim:)) çok çok iyi ya.. ilk yapımda harika sende kesinlikle var ışık..  ipi nerden aldın markası ne güzel duruyo ip te modelde
tarafından
Sağol canım. Valla varmış bende yapınca anladım. Severek yaptım bi de ben cok detaycıyımdır o yüzden belki de. Ay bende cok kalın buldum 3.5 alacam bi dahakine. Hobitu.comdan aldım. En uzuz ordaydı denemk için aldım. Yek die bi marka var bi de onu denicem
(9,651 puan) tarafından
Bakıcam canım 3 mm de olabilir 3bucuk var mı ki ? Çok zevkli dimi :) runner da yap oda çok güzel duruyo

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 273 göst.
11 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Doomrose (930 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 455 göst.
0 oy
9 cevap 348 göst.
25 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 443 göst.
15 Aralık 2020 Aile kategorisinde Ruyam1212 (309 puan) tarafından soruldu

380,254 soru

11,384,877 cevap

34,884 kullanıcı

...