0 oy
400 göst.
Diğer kategorisinde (3,794 puan) tarafından
Bu eve yeni taşındık.  Bu binanin banyo ve wc havalandirmasi boşa bakiyo. Ufak bi cam var her sabah karga geliyo alışmışlar belirlemişler burayı.  Kimileri diyoki bunlar hayra alamet değil boşa gelmezler deyip insanın canını sıkıyorlar ya durup dururken rüyalarıma giriyo artik evde karga gibi kuşlar görüyorum. 

9 Cevaplar

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Yuva yapmışlar oraya galiba yoksa niye gelsinler bizim burda da karga ile ilgili sözler var ama ne kadar doğru bilinmez
(3,794 puan) tarafından
Tobe ya rabbi . Sinirim bozuldu rüyalarıma girdi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Saçmalamışlar bence boşa kendini korkutup huzurunu bozma 

Allahin yarattığı bi ****** niye kotuluyolarsa
(3,794 puan) tarafından
Durup dururken değil canım ben ilk geldiğim günden bu yana devamli geliyorlar bende baştan dedim nolcak alışmış ****** dedim ama işte
tarafından
Alışmışlardır canım yakınlarda falan yuvaları da varsa aldırma bisi olmaz inşallah
(3,794 puan) tarafından
Alışmışlar o belli  canim. Ama  böyle diyerek insanın canını sıkıyorlar ya
0 oy
(891 puan) tarafından
Bnmde banyonhn camına geliyor ilk defa duydum senden boyle bisey
(3,794 puan) tarafından
Kafama takıldı ya
0 oy
(1,720 puan) tarafından
milletin ağzı var konusuyo işte takma kafana
(3,794 puan) tarafından
Başta hiç umursamiyodum öyle denince insanın sinirleri bozuluyor panik oluyo
0 oy
(406 puan) tarafından
Ne alaka canım ya hiç bişey olmaz korkuyorsan sürekli oku sende. Benm mutfagı penceresinin önüne yaklaşık 1 senedir güvercinler gelir öyle tatlılarki dayanamam evde kendinize göre bulgur kalmış olsa bile pencerenin önüne dökerim onlar yesin diye şimdi de hiç ayrılmazlar ordan hatta şuan evde bulgur yok onlar boş boş bekliyolar orda içim gidiyo. Kargada bi hayvandır yuva yapmıştır belki oraya 
(3,794 puan) tarafından
Geldik geleli devamlı geliyorlar.  Başta umursamiyodum ama millet öyle deyince rüyalarıma da girdi canım sıkıldı resmen
(406 puan) tarafından
Aman milletin demesine bakma bizlerde de karga evin önünde ses çıkarınca bagırınca misafir geliyo derler ne alaka
(3,794 puan) tarafından
Bu civarda çok karga.  Eski durduğum yerde de güvercin çok oluyodu. Ona da orda uğursuz diyolardi. Burda da karga çok öyle diyolar.  Bu şekilde konuşup insanın canını sıkıyorlar ya
0 oy
(782 puan) tarafından
Pöhh yani daha neler duyacağız
(3,794 puan) tarafından
Bende bi an acaba dedim aklimdan. Kafama yer etti ister istemez
0 oy
tarafından
Kargayı da ALLAH yaratıyor insanıda uğursuz ****** diye diye öldürüyolar ya açtır ya daha önce alışmışlardır oraya bizim buraya da geliyodu kovdum kuş savar koydum gelemiyolar artk
(3,794 puan) tarafından
Kiz gelsinler ona lafim yok öyle denmesi canımı sıktı bi anda.
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Canım benim banyo havalandırmasına kargalar yuva yapmıs. Evde karga sesine uyuyamıyorduk.belediyeyi aradım geldiler. Yumurtlama dönemi birsey yapamayız az büyüsün ler cıkıp gider dediler. Ama evde öyle ses varki. Bende banyo havalandırmasını kırdım banyo kapısını actım dıs kapıyıda actım. İçeri dogru vileda sapını uzattım sonra korkudan tek tek cıkıp kacıp gittiler. Dünya varmıs dedik gece gündüz sesden durulmuyor Du evde. Sende öyle yao
(3,794 puan) tarafından
Ben  hiç umursamiyodum ama böyle duyunca kafama takildi ya
(1,713 puan) tarafından
Bosver sen milleti cnm. Kargayı ugursuz sayıyorlar ya o yüzden söylerler. ****** yuva yapmıs sen takıntı etme. Ben resmen kargaya iç içe yasadım bir ay. Daha sonra dayanamaz hala geldim
(3,794 puan) tarafından
Belliki benden öncesinde alışmışlar . Sonradan ortaya çıkmadılar ilk günden beri. O şekilde duyunca kafama yer etti
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Benim eski evimde de öyleydi banyonun ve tuvaletin camına yuva yapıyorlardı sürekli alıştıkları için geliyorlar 
(3,794 puan) tarafından
Bende başta öyle dedim kendi kendime . Ama bi anda öyle duyunca canım sıkıldı

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 416 göst.
5 Ocak 2024 Aile kategorisinde Seda54 (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 156 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Anne1 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde angello (28 puan) tarafından soruldu