0 oy
279 göst.
Diğer kategorisinde (5,491 puan) tarafından
YouTube için video çeken para kazanan var mı, nasıl başlayacağımı bilmiyom telefonumun çok da iyi olduğu söylenemez ayaklı ledli tripotlardan almayı düşünüyorum. Var mı tavsiye verebilecek olan

5 Cevaplar

0 oy
(2,127 puan) tarafından
Ne uzerine video çekiceksin
(5,491 puan) tarafından
Ev içi, çeyizimi çekeceğim, sonra yemek videoları
(2,127 puan) tarafından
1 yıl süren var 1 yıl icinde 4000 saat ve 1000 abone yapman gerekiyor
(5,491 puan) tarafından
Hadi inşallah ya
-Reklam-
0 oy
(782 puan) tarafından
Oncelikle konu buldunmu hangi konularla cekeceksin 
(5,491 puan) tarafından
Aslında yemek düşünüyorum ama zaten çok fazla var, ilk olarak yeni gelinim, çeyiz v.s onların videosunu çekmeyi düşünüyorum sonra da yemek çekerim muhtemelen
(782 puan) tarafından
Mesela şeyelr çok izleniyor temizlik yapma videolari hizlandirimis oluyo ya onlar bu tarda da cekeblirsin makyaj videosu
(5,491 puan) tarafından
Makyaj beceremiyorum ki rezil olurum, ama bakma o şekilde daha çok tahipçi kazanırım
(782 puan) tarafından
Ayni zamnda tik tok da da cektigin videolarin fragmanini kisa videosunu yayinlarsanda merak edip gelenler olacaktir kaliteli videolar cekmeye calis
(5,491 puan) tarafından
Aslında tik tok ile başlamayı düşünüyorum ama o da telefonun her şeyini kontrol edebiliyo diye vazgeçtim
0 oy
(174 puan) tarafından
Girirsen haber ver kanalina abone olayim
(5,491 puan) tarafından
Haber ederim de reklam olduğu için içerik kapanıyor
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Bak sana kanalimi atayim ben ilk kendimle ilgili attim takipcide izlemede kazanamadim daha sonra esimin asker videolarini attim tabi o zmanlar afrin harekati vardi askerlere buyuk onem ve merak vardi cok izlenme gelmeye basldi  1000 abone yaman lazim mesela soyle basylaya bilirsin tiktokun varsa eger youtubeye attigin videolari titokda kisaltarak ilgi cekecek sekilde paylas herzaman videolarinda altinda link at abone olun de daha sonra altin plaket diye bi odul var onuda bildigim kadariyla 2000 abonen olunca aliyorsun daha sonra para kaxanmaya basliyorsun eskiden abone sayisi 1000 olunca para kazaniliyordu ama artik nerdeyse herkes yputube kanali acti o yuzden 2000 yukseldi haa bide videolar ne kadar uzun ve reklam icerigi olursa o kadar cok para kazaniyorsun
(5,491 puan) tarafından
Aynen öyle haklısın, çok teşekkür ederim
(5,491 puan) tarafından
Anladım izlenmen çok ama abone sayın bayağı az
(2,765 puan) tarafından
Normalde cokdu ama 1 yil oldu girmeyeli abonelik sayim dustu
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Annemin gül oya dünyası YouTube kanali var 4 ay içinde 1 aboneye ulaştı dua 1000 saat izlenmesi var sadece ama 6 bin liraya bilgisayar aldı çok uğraşıyor hep söylüyor eğer bukdr emek vermiş olmasam mileet yapamadı demese birakicamm diyor valla 
(5,491 puan) tarafından
Ne kadar geliri oluyo
(1,331 puan) tarafından
Şuanda hiç yok cnk 4000 bin saat olması gerekiyormuş şuanda 1000 satide bilgisayar sayesinde doldurdu ama çok zor cnk bir ton elektirik bir ton uğraş , sonrasında 4000 bin satte ulaşınca takibe aliyolarmis 1 ay kadar sornasinda para kilidi aciliyomus 150 TL başlangıç sonrasında görüntüleme başı 10 tlymis ama emmek istiyor
(5,491 puan) tarafından
Anladım canım çok meşakkatli desene
(1,331 puan) tarafından
Valal öyle ama dene istersen tabi
(5,491 puan) tarafından
Denemeyi düşünüyorum bakalım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 73 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 133 göst.