0 oy
2,497 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

imageYanı ben bişey dedim mi sizce agresif konuşuyor zaten sınıfını degistircektim kızımın şimdi buda cıktı. Kuzeniyle aynı siniftalardi olmuyodu kıyaslama oluyodu hep kızım pasif kalıyordu onun yanında. Şimdi 2.sınıfa geçti kizim bu arada ben hiç eleştiri yapmadım şimdiye kadar bana patladı sanki

52 Cevaplar

0 oy
(3,753 puan) tarafından

Dert etme şikayet et cnm 

Yıllar önce kardeşimin bir öğretmeni vardı sınıfta kardeşime durduk yere kızmıştı gidip adamı şikayet ettim adamı öğretmenlikden aldılar müfettiş yaptılar meğerse bnm kardeşim kalınmış adamla durduk yere kavga ettik :)

Diğer kardeşimde lisede ilk sınıf öğretmen sınıfa giriyor kızlara ve kardeşimin saç dibinde tutarak toplanacak diyor bunu duydum okula gittim şikayet ettim kadını müdüre ertesi gün kadın kızlardan özür dilemiş sonra duydum ki kadın uzakdan akrabaymış :) :) 

-Reklam-
0 oy
tarafından
Dengesiz mi yok memlekette şikayet edin bu nasıl üslup
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Su surec inanın  öğretmenler  icinde o kadar zor  ki onlarda napicaklar nolucak bilmiyolar. Canli yayında çocuk  idare etmekte zor gecen yegenimle dersini dinledim bn dayanamdn her biri bi taraftan  insan cok sinirleniyor  panik oluyor hakimiyet kuramiyor. Belli ki sizin öğretmende  cok bunalmış ne yapacagini bilmiyor.  Sen tamamen haklisin zaten bisey dememissin ogretmenimiz gergin  belli.. yaptiginida desteklemiyorum evet cok alingan ve kaba bi yazışma  olmuş hic yakismamis bu tavri.. Su surecte karsilikli olrak  ogrencilerimizinde velilerimizin de en onemlisi ogretmenlerimizin cok sakin anlayışlı  ve sabirli olmasi gerekiyo.  Her anlamda zor bi surecten geçiyoruz  eğitim  de gercekten zor bi surecten geciyor. Bu arada bende ogretmenim. ozel okuldan arandim uzaktan egitim vermemi istediler kabul etmedm bebegimden dolayi.
tarafından
Ilk canlı dersi yapmıyorsa müdüre söylesin bence biz hicbise anlamıyoruz böyle bakıyorum diğer sınıf lara çocuklara çok ilgililer ogrtmenler bizimki vurdum duymaz .Bende anaokul ogrt yaptım
(1,964 puan) tarafından
Ogretmenin ihmali varsa kesinlikle zaten gorusulmesi lazim. Gerekeni okul yonetimi yapar. Bazi ogretmenlerimiz bilgisayar  kullanamiyor ve gercekten cok zor verimsiz bir ders  oluyor.  Insallah bi an once biter de su hastalik ne diyelim  gercekten zor oluyor boyle
0 oy
(116 puan) tarafından
Bu bide öğretmen mi olmuş yazık ya. Edepsiz şey. Saygısız. 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben böyle öğretmenin kalıbına tüküreyim şikayet et bunu 
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Aşırı sinir bozucu bir öğretmen 

Gerçi öğretmen bile demek istemzdm de neyse 
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Bende öğretmenim kadrom yok ama bu şekildr konuşmaya hiçbir şekilde hakkı yok. Bu mesajı müdüre göster hatta gerekli yerlere şikayet etme hakkına da sahipsin canım. Ters birşey söylememişsin oturduğu yerden ders anlatacak o da zoruna mı gidiyor da derdimiz var diyor. Zaten aylardır yan gelip yattılar rahatlık batmış galiba
tarafından
Cok merak ettim ne megzunusuz tam olarak
tarafından
Ben posttaki öğretmeni savunan bir yorumda bulundum mu :) ben yan gelip yattılar tarzındaki tqbirinizi eleştiriyorum.
tarafından
Huzur bence hiccc cevap verme hanfendiye devleti calisiyo gibi gorunup  dolandirmaya calisip buraya gelip ogretmene yatarak para kazandi diyo.once donup kendine bakmali insan .derim ve kesinlikle boyle birine cevap vermem bir daha
tarafından
Sinir oluyorum yok yan gelip yatıyorlar yok mesai saatleri az diyenlaere . Tutamıyorum kendimi ylzanne :)
(3,136 puan) tarafından
İlköğretim matematik mezunuyum. Küçük çocuklarla her ne kadar uğraşmak kolay olmasa da her türlü sorunumuzu okul dışında bırakıp işimizi yapıyoruz öğrencilere velilere yansıtmayız. Hangimizin sorunu yok acaba. O dengeyi sağlayamıyorsa nasıl öğretmenlik yapabilir ki. Benim lafım o öğretmene başka kimseye değil. Onun dışında başka birine birşey söylemedim.  Ve burda ondan bahsediliyor. Devleti dolandıran kim acaba.
0 oy
(48,742 puan) tarafından
esiyle kavga etti heralde yada kaynanasi laf sokmustur 
0 oy
(1,720 puan) tarafından
yattıkları yerden para kazanmaya aliştılar şimdi de iş yapmak zorlarına gidiyor
0 oy
(5,397 puan) tarafından
Piiiiii öğretmeneee baakkk sennn nee atar gider yapyor oyle
0 oy
tarafından

Götü kalkmış malın öğretmense yerini bilsin aşağılamış bide cahil şey okumuş da müş müş muş:angry:

0 oy
(1,262 puan) tarafından
Bu öğretmen size böyle davranıyorsa sınıfta öğrencilerine nasıl davranıyordu ilginç  Bi tavır ve uslup
0 oy
tarafından
Valla çoğu kişi yazmış birde ben yazıyım dedim sinir oldum valla bu ne ya kendisini ne zannediyor acaba lafımı yanlış anlamayın pasif davranmışsınız çirkef bi kadın olsa karşıda mi veli asla böyle davranamazdi. Lütfen şikayet edin kendini bilmezi.
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Aaa delimi ne nasil cevap veriyor oyle valla sikayet et senin dedign bisi yokki goruntusunu niye sakliyorsa 
0 oy
(6,725 puan) tarafından
Ne diye azarlıyor ki? Başkasına kızmış sanırım senden çıkartıyor sinirini. Ama hiç yakışmamış cocuklara böyle mi öğretecek.? 
0 oy
tarafından
ben anlamıyorum eqitimcilerin ne derdi var. hadi saqlıkcılar milletle uqrasıyor onlar
0 oy
(7,062 puan) tarafından
Güya eğitimci olacak üsluba bak insan gibi bir şey denmiş verdiği cevaba bak Valla ben olsam sizin gibi sakin cevap vermezdim ağzının payını alırdı 
0 oy
(5,008 puan) tarafından
Sanki devlette beleşe çalışıyor beğenmiyorsa istifa etsin zorla mı 
0 oy
tarafından
Sen bu fotoğrafı biran önce buradan kaldır haklıyken haksız duruma düşürür seni ve yarın hemen müdüre anlat durumu çaresine baksinlar
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Böyle eğitimciler olduğu sürece zaten bozuk olan eğitim sistemi hepten çöküyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 122 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde İkra (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 304 göst.
10 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yolunyolcusu (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 4,945 göst.
7 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 342 göst.
25 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,360 soru

11,417,355 cevap

34,968 kullanıcı

...