0 oy
2,494 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

imageYanı ben bişey dedim mi sizce agresif konuşuyor zaten sınıfını degistircektim kızımın şimdi buda cıktı. Kuzeniyle aynı siniftalardi olmuyodu kıyaslama oluyodu hep kızım pasif kalıyordu onun yanında. Şimdi 2.sınıfa geçti kizim bu arada ben hiç eleştiri yapmadım şimdiye kadar bana patladı sanki

52 Cevaplar

0 oy
(105 puan) tarafından
Bir öğretmen olarak yazıyorum, hanımefendinin yaptığı kabul edilemez. Okul müdürü ile yetinmeyin milli eğitime şikayet edin. Evet insanız sinirlenebiliriz ama hiçbir veli günah keçisi olmamalı. 
-Reklam-
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Direk müdüre git canım benim oğlumun İngilizce öğretmenide yataktan pijamalarıyla ders anlattı. Direk müdürle muhatap olduk ve değişti 
0 oy
tarafından
Ne kadar gıcık bir hoca ya sinir oldum terbiyesizce cevapları var
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Ben olsam terslerdim ne biçim cevap veriyor yapamıyorsa bıraksın
0 oy
(830 puan) tarafından
Salağa bak ya babasının hayrına mi yapıyormuş öğretmenliği böyle yapacaksa hiç yapmasın daha iyi. Müdüre göster sana böyle konuşan çocuklara nasıl davranır kim bilir tam saç baş yolmalik
0 oy
tarafından
Cimere yaz ve bu resmide cimere yükle ve şikayet et , 

Durduk yere bir veliyi azarlamasi çok yersiz olmuş 
0 oy
(323 puan) tarafından
Bubu müdüre göster bak nasıl kedi oluyor kopeklikten
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Okumuş ama insan olamamış kişilerden. Terbiyesiz ya sen bişi dememişsin ki hem ne derdi var ögretmenler her türlü maaşlarını alıyorlar asıl zorda olan insanları bilseler şükür ederler 
0 oy
(292 puan) tarafından
Öğretmenin verdiği tepki yanlış fakat sizde hatalısınız ne diye kıyas yapıyorsunuz ki kıyaslama yapmadan konuşsaydınız daha güzel olurdu yan gelip de yatmadı hiç bi öğretmen bunu bi farkedin karantina sürecinde olanlara denetim biytmeuen düğünlere denetimci oldular ayrıca maaşa gelince normal kadrolu öğretmenin maaşımda bile kesinti yapıldı sözleşmeşiyi düşün bence görmezden gelin kendi aramızda halledin kimsenin ekmeği ile oynamayın 
0 oy
(396 puan) tarafından
Şikâyet et canım bak yapabiliyor mu aynı şeyi böyle cevap vermeye hakkı yok sn öğretmensin hangi halükarda olursa olsun işini iyisiyle yapmalısın oturdukları yerden ders anlatıyorlar okula git gel derdi yok neyin tribi bu ya
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Kimse sana patlayamsz. Sende alttancalmks gibisin sert davran ki bidaha böyle yapmaya cekinsin. Şuna bak rica minnet sanki yapıyor işini 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Öğretmene bak sen çok şımarmş belli

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 117 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde İkra (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 304 göst.
10 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yolunyolcusu (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 4,926 göst.
7 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,222 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 342 göst.
25 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,942 soru

11,404,984 cevap

34,942 kullanıcı

...