0 oy
2,487 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

imageYanı ben bişey dedim mi sizce agresif konuşuyor zaten sınıfını degistircektim kızımın şimdi buda cıktı. Kuzeniyle aynı siniftalardi olmuyodu kıyaslama oluyodu hep kızım pasif kalıyordu onun yanında. Şimdi 2.sınıfa geçti kizim bu arada ben hiç eleştiri yapmadım şimdiye kadar bana patladı sanki

52 Cevaplar

+12 oy
(6,978 puan) tarafından
Bu resmi sakla aynen mudure goster sikayet et. Afra tafraya bak babasinin hayrina mi ogretmenlik yapiyor. Herkesin sikintisi var ama bu uslup ne boyle terbiyesiz. Sikayet et yanina birakma asla canim
tarafından
Aynen yerini iple çekiyorum
-Reklam-
+3 oy
(10,271 puan) tarafından
Gülüm şikayetini et ama genele yayılan cümleler hiç olmamış sözleşmeli öğretmen bir de demişsin atanmış kardeşlerimiz hepsi benden farkları yok uygulama farklılığı sebebiyle unvanları o. Maaşa dil uzatılmış hiç olmuş mu o, o da yakışmamış hiç be balım. Her meslekte anlayışlı var anlayışsız var iyi var kötü var. Rabbim iyi ile karşılaştırsın hepimizin evladını. Ama bir öğretmen olarak beni kırdı açıkçası bazı yorumlar
+2 oy
(4,152 puan) tarafından
Canli dees yapmak zorunluu goruntususde olmasi lazim cunku para aliyolara bn olsamm azarlarr sikayet ederdimm
tarafından
Yarın gdiicem degsitircem sınıfını bunuda soylicem bana kitap diyor kendisi pc temin etmemiş telefondan girse bile olurdu
(4,152 puan) tarafından
Dengesiz insanlara hic tahammülüm  yok. Sen fazla sakin davranmissin massallah
+1 oy
(5,376 puan) tarafından
Ne biçim davranmış ya öğretmen bide
+1 oy
tarafından
Belli belli dövüyor gibi sövmüş hayrdr öğretmen hanım zorla mı öğretmen oldunuz bırakın gidin böyle fevri hareketlerde bulunuyorsanz para olmzsa su bile akmıyor çeşmeden bunlardaki hava neyin havasi
tarafından
yeniden gösterildi
Sormayın vallahi sınıf degistirsem sevinicem sözleşmeli ogrt bide
tarafından
Haspama bak sen bunu müdüre git şikayet et
tarafından
Aynen öyle yapicam yarin
+1 oy
(10,411 puan) tarafından
Öğretmen vaska bisete kızmıştir bence imsiz takmayın boş verin 
tarafından
Iyide bana niye böyle bise yaziyo
(2,765 puan) tarafından
Takmayin bosverin olurmu bu cocuklara bu kadin ders veriyor belki cocuklarada boyle davraniyordur kesinlik sikayet edilmeli bence cunki hem para aliyorlar hemde cocuklarada bu sekilde davraniyirsa piskolojik baski yapiyorlar ha bide benim dokunmaya kiyamadigim cocuguma uzanan eli ben koparirim isterse bas ogretmen olsun
+1 oy
tarafından

Bu ne böyle ya hiç çekilmez tripli tripli :ermm:

Ama yanlış anlama öğretmenle de samimi olunmaz ki yani çocuk derse katılamaz okula gidemez mesaj atıp bilgi verirsin yeter. Bu öğretmene fazla yazan var sanırım baya sıkılmış gibi ☺️

+1 oy
(3,842 puan) tarafından
cogu kisi ayni seyi soylemistir muhakkak o da gerilmis senden cikarmis sinirini ama yaptigi cok terbiuesizce , sen elestirmemissin ki , durumu soylemissin , bilgisayari kotu olabilir sakince diyebilir bunu , cok ayip yapmis , sen nasil sakin kalabildin  
tarafından
Sabir dedim yarın müdüre sakladım kendimi icimdekileri
+1 oy
tarafından
Çok saçma yaa o kadar öğretmen tanıdım böyle birşey görmedim ben olsam şikayet ederdim bu yazışmalarıda gösterirdim kusura bakmasın işimi adam gibi yapsın herkes zorluk yaşıyor bu dönemde bir o değil zorluk yaşayan
tarafından
Hele Biz evde ders anlatmak için biyerimizi yirtiyoz onun zorluğu 30 dk ders anlat çik biz onu okut bunu yazdir
tarafından
Şikayet Et canım hemde direk milli eğitime şikayet et müdüre edersen örter üstünü
tarafından
Amacım ekmeğinden etmek değil onunda kızı var ben sınıfımı degistirim yüzünü gormeyeyim yeter bana ne hali varsa görsün
tarafından
Sen şikayet ettin diye ekmeğinden olmaz canım merak etme ilk başta kınama alır işinden etmek o kadar kolay değil maksat kendine çeki düzen versin sen değişiklik yapar kurtulursun ama başka çocuklar yine mağdur olur
tarafından
Tm cnm bakalim yarin
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Ögretmendeki kaprise bak hooopp deseydin karsinda ögrencin yok senin
tarafından
Iyiki benim o ogrencisine patlamadı hele ki kizima
(2,589 puan) tarafından
Kız güldürdün beni hoooooppp yavaş hahajaj
Haklısın ama valla edepsizlik karşısındaki kim olursa olsun saygılı olmak zorunda herkes
+1 oy
tarafından
Beni elestirmeyin artik demis,demekki bu cok soylenmis bide sen kiyas yapmissin canim ogretmen ona kizmiş tabi bu şekilde konuşmamaliydi sabirla cevp vermeliydi ama kiyas onu cileden cikarmis
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Kız sen buna ne diye cemkirmedin gıcık oldum
tarafından
Müdüre sakladım diyeceklerimi şimdi haklıyken haksız duruma dusmeyeyim diye
(3,701 puan) tarafından
İyi dusunmusun o zaman
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Bu nasıl bir usluptur böyle.. ne hakla konuşur böyle anlam veremedim
(2,596 puan) tarafından
Ekran allmayı unutma. Sende kalsın lazım olur
tarafından
Ekran aldım ve yazışma hâlâ duruyor .bakalim mudur ne dicek
0 oy
tarafından
Şikayet et bence sorunu ne olursa olsun işine yansıtmaması gerekiyor. Takındığı üslup çok yanlış 
tarafından
Bana deseki evet pc bozuk ama yakında görüntü olucak vs diye bide bana defter kalemden bahsediyo çocuğun sadece yüzü gözüküyo önünde ne var nerden bildi
tarafından
Işte kendini bilmez biri demek ki ama üstünü kapatma olayın yoksa arkası kesilmez
0 oy
tarafından
Vallahi gene anlayisli cevaplar vermissin ben olsam fena tartışma sozleri olurdu suan orda :) seviyeli bir sekilde agzini  payini verirdim
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Asla bir egitimciye yanaamayacak hareketler. Lütfen bunu bildirin. Hele ki cok biliyorsanız siz yapın ne demek? 
tarafından
En çok ta ona sinirlendim
(1,094 puan) tarafından
Ne kadar ayıp bir eğitimciye yakısır mı?
0 oy
tarafından
Bu nasıl bi eğitimci ya nasıl bi üslup yazık . Bi öğretmen olarak meslektaşımdan utandım
tarafından
Bende anaokul ogrt ligi yaptım hiç böyle bişeyle karsilasmamistim
0 oy
tarafından
Öğretmenin yazdığı çok ayıp sanki karşısında küçük bir çocuk var ben olsam o mesaja patlardım
tarafından
Yarın müdüre patlıcam ben
0 oy
(211 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam bı kadar rahat konuşmadım babasını hayrına yapiyo sanki
0 oy
tarafından

Ayy ben hiç gelemem bu kelimelere diyeceğim şu olurdu kesin diyorum bak hocam sizi bedavamı koydular oraya madem bu meslek zor geliyo size bırakında hakedenler yapsın görüyorum ki, siz bu işi yapmayı geçdim agresif tavırlarla bir eğitimci Olmanız olanaksız derdim yarın okula gelicem bizzat bu mesajları gösterecem yetkililere derdim 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 114 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde İkra (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 299 göst.
10 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yolunyolcusu (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 4,892 göst.
7 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 339 göst.
25 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,732 soru

11,336,598 cevap

34,798 kullanıcı

...