0 oy
454 göst.
Aile kategorisinde (515 puan) tarafından
Iyi akşamlar kızlar.eşim kaynanam ve görümcem  ile kavga etmiş ben evde yokken.benim haberim bile yok.eve geldim  herkes surat asmış.sonra ben sormadan eşim anlatti durumu.bana laf etmisler esimde ettirmemis neyse iş uzamis küsmüşler. Bn hic dahil olmadim.konuştum onlarla.pasta getiryom yemek meyve falan gemiyo gotur diyo.kndi kndine yapip yalniz yiyo (beraber oturyoruz bu arada).onceleri dilinin ucuyla cevap veriyodu kaynanam.ama şimdi hosgeldin diyorum hic cevap vermiyo.bende bıraktim konusmayi artik küstüm ona .sizce yalnismiyim .arada cnm sıkılyo .insan gibi huzurlu yasamak istiyorum.

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından

O ev şimdi sana zindan gibidir suratlar 5 karış olunca çekilmez kendini sürekli dışarıya atmak istersin 

-Reklam-
+1 oy
(2,591 puan) tarafından
Kız gariban tavşanı katma hahahahah hayvanlar insanlardan daha iyi 
(515 puan) tarafından
Haklisin vlla
0 oy
(3,748 puan) tarafından
Boşver yarın öbürgün oğlu ile iyi olur sen yine konuşmaya devam et yeri gelirse laf, çarparsın ee sen oğlunla küstün cvp vermedin yemedin etmedin diye 
(515 puan) tarafından
Yok cnm kcinci yptigi bu boyle.bu dfa kndimi ***** yerine koydurmuycm
(3,748 puan) tarafından
Ozmn mesafeli ol cnm o nasılsa sende öyle yap :)
(515 puan) tarafından
Oyle yapyom zten.konusursa konusurum bn dyanamam ama konusmassada konusmam
0 oy
(62 puan) tarafından
Sende gormezden gel bosver esin goruyodur kim hakli kim haksiz ustune dusen gorevi yap soz dusurme onlara onlarda sen umursamadikca anlasinlar o kadar onemli olmadiklarini
(515 puan) tarafından
Hemde hic degiller
(62 puan) tarafından
O zaman takma kafana bosver
0 oy
(48,083 puan) tarafından
tavşanın ruhu böyle mi oluyor mus ☺️
(515 puan) tarafından
Tavsan dağa küsmuş dagin haberi yok hesabı
(48,083 puan) tarafından
çözemedim bu mantigi ☺️☺️☺️ diyorum ne alaka ☺️
(515 puan) tarafından
Boşver gül geç
0 oy
(553 puan) tarafından
Kız boşver bende birlik oturuyorum o durumlarda keyfime bakıyorum:) kendisi yine gelip konusuyor kaldıramıyor tabi onca nüfus var evde işler eltimle ona kalıyor eltim iş yapmayı bilmez oda dönüp konuşturmaya çalışıyor ben uzatıyor um bide esile gülüş sürekli kapten gider :))))
(553 puan) tarafından
Valla cnm heleki en son oğluna benim aileme iftira atması beni benden aldı konuşmuyor um açık açık da dedim gelini falan değilim hatta oğluna eğer tek kelime edersen bosarim dedim sorunlar bitmiyor cok yoruldum bir yanda da
(515 puan) tarafından
Haklisin cnm az once geldi o gldi bn ciktim odadan.esim sordu niye ciktin diye.bni gormezden geleni bnde gelirim ddim.ses etmedi
(553 puan) tarafından
İyi yapmışsın onların evlatları anne baba çocuğu biz sanki çöplükten geldik gibi davranıyor lar
(515 puan) tarafından
Aynen oyle .sanki cok degiyo gibi
(553 puan) tarafından
Aynen cnm
0 oy
(528 puan) tarafından
Bende birlikte oturuyorum canim. Bazen esimle annesi sorun yasiyo ben karışmıyorum kaynanam seninki gibi davraninca ben aksi olarak daha cok ilgileniyorum bazen giciklik gibi oluyo valla:))ya da bana da tripli gibi olunca öyle yapiyorum ama arada sen gibi bende konusmazdim ama simdi bebiş var uzatmiyoruz triplerimizi:)
(515 puan) tarafından
Bnmki torununun yuzune bile bkmiyo.ck kinci bi kadin.ama rhatim bazen keske hp kus klsak diyorum.edimi doldursmiyolar ne guzel
(528 puan) tarafından
Esin arkandaysa iyi canim. Benimkide oyle allah razi olsun. Kaynanam kizimi sever valla ilk torun zaten.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 543 göst.
0 oy
14 cevap 512 göst.
13 Nisan 2022 Aile kategorisinde ilayda4646 (854 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 604 göst.
13 Nisan 2022 Aile kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 389 göst.
9 Ocak 2023 Aile kategorisinde Zeyno Arslan (6 puan) tarafından soruldu