0 oy
399 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
tarafından kapalı
Bugün 38.günümdeyim hala adet olmadım. 18inde test yaptım negatifti. 9 eylülde yumurtlama akıntım gelmişti. Takvimde 11 eylül yumurta çatladı gösteriyordu. Ayın 17sinde adet sancısı gibi sancım oldu 15 20 dk sürdü. 1 haftadır göğüs uçlarım hassas. Adet gelmiyo. Ne yapayım ne zaman bir daha test yapayım. Kafayı yiyeceğim. Adet olsam da bari olmadığını bilsem. Testi mi erken yaptım acaba kızlar. Lütfen akıl verin. Çok stresliyim ya. 
notu ile kapatıldı: Başlık soruyu kısaca ozetleyici olmalı

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kan testi yaptır ultrasonda baktır hamile olmadığından emin olup adet söktürücü biseyler iç 
-Reklam-
0 oy
(427 puan) tarafından
5 gün daha bekle bence erken davranma kendini strese soktuğun içinde adet olmuyorsundur biraz sakin ol takma kafana cnm Allah gönlune göre versin 
(7 puan) tarafından
Olmadığım için stres yapıyorum zaten ya hani olsam da bilsem hamile olmadığımı diye. Bekliyorum birkaç gün daha.
tarafından
Beklemenin lüzumu yok insan çatlar ya git yarın hemen kan ver sakıncalı bişey gebelik yoksa bile adet söktürücü yaziyor. Ben 14 gün geçtiğinde 5 kez test yaptım normal test erken testi kan verdim hepsi negatif kadın doğum doktoruna gittim direk adet söktürücü verdi ilacı içtim.ertesi sabah patladım. Hatta hala tereddüt ediyodum ya varsa gebelik gormedilerse ilacı içersem düşer bebek diye
0 oy
(30 puan) tarafından
Canım  18inde yaptysan  bugün  5. Gün  bidaha yaptır  normalde kaç  günde  adet oluyorsun 
(7 puan) tarafından
Ortalama 35 günde oluyorum. Bazen 40ı buluyor. Ama 17sinde neden adet sancım oldu onu anlamadım. Şüpheleniyorum. Yumurtlamadan 6 gün sonra neden sancı girer geçer ki ya.
0 oy
(216 puan) tarafından
Cnm niye bu kdar strese girdin git kan tahlili yaptır kurtul bütün skintidan en azından ne yapacağını bilirsin artık .çünkü başka yapacak bişey yokki kimse bilmez bebeğim bunu
(7 puan) tarafından
Evet haklısınız ama işte bikaç gün daha bekliyim olurum diye diye bekledim
0 oy
(2,961 puan) tarafından
Streste etkiler. Bende bu ay senin gibiydim niye olmadım hamilemiyim diye triplere girdim amaan napiyim hamileysem de dedim ertesi gun adet oldum. Stres yapma bekle hala olmazsan test yaptir hamile değilsen kekik çayı yap.
(7 puan) tarafından
Normalde stres yapmıyorum ama böyle geciktiği için stres yapıyorum. Ada çayı içiyorum. Ada çayı söktürürdü ama yok.
(2,961 puan) tarafından
Iste geciktiği için stres yapiyosun sal kendini hersey olacağına varır canim kafana takiyosun diye geciktin belki de

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 172 göst.
0 oy
17 cevap 348 göst.
0 oy
5 cevap 437 göst.
8 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Beyzanur (807 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 450 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,312 soru