0 oy
510 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Kızım 4 aylık oldu eşimle ilişkiye girmekten korkar olduk şükürler olsun bi oğlum var 3 yaşına girecek bi de kızım var 4 aylık Allah olmayana versin başka çocuk düşünmüyorum nasıl korunucam bilmiyorum spiral kayar diye korkuyorum iğne veya hap da ne kadar korur emzirirken yapılır mı bilmiyorum bilgisi olan yazabilirmi yan etkilerini falan

10 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Spiral bende var canim arada bi agri ve kanama oluyo onun harici bi sknti yok
(12 puan) tarafından
Spiral bende düşündüm de sürekli içimde bişey var gibi hissedip korkarım diye vazgeçtim ya oğlum 3 yaşında sürekli bana yapışık kucakta ağır kaldırınca falan kayar diye de korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Ben çok iyi bir doktora sormuştum en sağlıklısı hangisi diye bana sağlıklı yok ama en zararsız spiral dedi bn ilk kızımdan sorna aylık büründüm iki sefer adetlerimi bozdu aylarca düzelmedi yengemde öyle üç senddir vurunuyodu bıraktı doktor yumurtalıkların tembelesmis biraz zor demis gebe kalman hiç dusunmuyosan iğne vurun doğumda baglatsaydin yada
(12 puan) tarafından
Normal doğum ikiside canım bağlatamazdım zaten eşim çok hassas dinen günah diye de izin vermezdi
(1,331 puan) tarafından
Hmm dogruu bnc ben olsam iğne yapardım fobil olduğundan zorlanmistim sorna hamile kaldım zaten
0 oy
tarafından
Neden bağlatmadın tüplerini
0 oy
(3,794 puan) tarafından
En güvenli olan spirel.  Hem niye kaysin canım bisi olmaz ben de kullandim çoğu kişi böyle korunuyor 
0 oy
(319 puan) tarafından
Arkadasim spiralle hamike kaldi :)
0 oy
(554 puan) tarafından
Üç aylık iğne sakın yapma ben güvendim 4 aylık hamileyim şuan oğlum yedi aylık direk sprey al derim cnm 
(554 puan) tarafından
Cnm adetli zaten hamile olma gibi durumun yok zaten iğne yaptıktan sonra korunmayı bıraktım bide yeni dört aylıktı oğlum iğneye güvendim hani riske atmayayim diye ama meğer iğne riskliymis  kişiye göre değişiyor ama yinede dikkat et derim
(44,603 puan) tarafından
Canim ben igne oluyorum ama yani sira garanti olsun diye esimde korunuyo
(554 puan) tarafından
İyi o zaman valla iğne olunca saldım ben :))))
(44,603 puan) tarafından
Ayy yok kiz onuda bana komsum dedi kendide aylik olani vuruluyo bana dedi yani sira esinde korunsun yoksa bende salardim valla:))
(554 puan) tarafından
Yok kız ben olmaz dedim oldu aynen eşinde korunsun cnm
0 oy
(396 puan) tarafından
Canim spiral bi çözüm değil onunla hamile kalan çok oluyor bn evlendikten sonra yaklaşık 2 yıl hapla korundum hicbir sıkıntı yaşamadım ne zaman gebelik düşündüm bıraktığım ay hamile kaldım doğumdan sonra yine aynı yöntemle korunmayı düşünüyorum 
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Hap daha garanti
0 oy
(834 puan) tarafından
Hap ile korunurken hamile kaldum. Emziriyordum sık sık vee korunuyırduk. Buna rağmen oğlum dokuz buçuk aylıkken hamile kaldım. Şu an 5 buçuk aylık hamileyim tekrar
(507 puan) tarafından
3 cocugamı hamılesn
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Sende ben gibisin :D bizde hic istemiyoruz artik 5 yasinda kizim 9 aylikta oglum var oglumda sonra 9 ay dir 3 aylik igne oluyom  ama emmesi bitince aylik. Olan igneye doncem cunku 3 aylik olan adetimi.kesti

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 147 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Zeynep5100 (982 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 292 göst.
20 Ekim 2021 Aile kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 373 göst.
31 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 440 göst.