0 oy
290 göst.
Aile kategorisinde (346 puan) tarafından
Kizlar bir tane bebeğim var beş aylık iki hafta önce adetin ikinci günü 3 aylık iğne vuruldum hâlâ adetim kesilmedi normal mi başına gelen var mi?

5 Cevaplar

0 oy
(119,112 puan) tarafından
fazla kan kaybida iyi bisi degil bi acile git
(346 puan) tarafından
Çok gelmiyor öyle ama bilmedim hiç kesulmedi
(366 puan) tarafından
Merhaba adetiniz düzene girdi mi
-Reklam-
0 oy
(2,453 puan) tarafından
Geldim canım o konuda benden muzdarip yoktur. Tam 18 gün kesilmedi adetim doktora gittim herseyde yolunda göründü ama iğne yan etki yapmis bir daha kesinlikle yaptırma diye kızdı doktorum hatta yasmin verdi kullanmaya başladım 3. gün kesildi şükür kanamam
(346 puan) tarafından
Yaa off ben nasıl edicem
(346 puan) tarafından
Daha önce vurdurdugumda sadece adet kesilmişti üç ay hiç görmemiştim ilk defa vurdigumdan beri kanama bitmedi ama benim çok gelmiyor az yani
(2,453 puan) tarafından
Yan etki yapmis canım doktora muayene ol takviye edici kanamayı kesecek ilaç baslicaktir mutlaka
(346 puan) tarafından
Sana normal vitamin mi yazmislrdi cnm adını hatrlyrmusun
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bende bir yıl kullandım kesti bıraktım 3 ay Ra verdim 3 ayda adet oldum şimdi yine vuruluyorum iki kez hatta vurdurdum kesmedi bu sefer şükür oburunde vurdurdum bı da hiç adet olmamistim
(346 puan) tarafından
Daha önce bende vurdurmustum hiç adet gormemistim aslında sprail taktircam ama dikiş yerin iyileşmenin dedi doktor altı ay sonra gel dedi o yüzden iğne yaptırdım işte bu sefer de vurduğun günden beri kan kesilmedi çok gelmiyor ama geliyor yani
0 oy
(362 puan) tarafından
3 aylık iğne düzensizlik yapıyor canm normal.ama çok aşırı oluyorsan sağlık ocağına git.
(2,453 puan) tarafından
Sağlık ocağı bakmaz canım kadın doğuma gönderiyor
(346 puan) tarafından
Randevu almak o kadar zor ki nasıl edicem bilemdm
(362 puan) tarafından
Bakmyorlar ama bilgi verirler yinede canm
0 oy
tarafından
Ben vuruldum tek bi kere bi daha tövbe ettim vücudun kendine gelemiyor üstünden 9 ay geçti düşün bi daha bence asla vurulma 
(346 puan) tarafından
Çocuk olma konusunda mi adet düzensizliği sen dolayı mı böyle diyorsun
tarafından
Hiç deme bacım valla kimsenin kötülüğünü istemiyoz biz senle ondan bastan uyaralımda 80dlk_ bassari:D
tarafından
Hasret canım adetim düzensiz çocuk sahibi olamam zormus 2 yıla kadar kilo aldim iştahım açıldı daha bi sürü şey iste:/
(346 puan) tarafından
Evet işte bunu bende yasadim ama o zmn çocuk yoktu benim benimde geciktirdi biraz çocuk olmasını ama ben bilimcisiz vuruldum ya i bunu çocuğu olanlara vuruyorlarmis doktor öyle demisti
(346 puan) tarafından
O zmnlar çocuk istemiyordum zaten ama ben adet olamamktan muzdariptim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 279 göst.
0 oy
1 cevap 147 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Zeynep5100 (982 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 510 göst.
23 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Canisa (12 puan) tarafından soruldu
0 oy