0 oy
299 göst.
Aile kategorisinde (174 puan) tarafından
Kızlar eşimin görevi için şuan çorumun köyünde oturuyorum. Hamilelik vs. Derken merkeze gidip gelmeye arabaya ihtiyaçımız oluyor ancak şuan alacak durumumuz yok. Bankaya faize bulaşmak istemiyoruz. Evde ek iş olarak yapabilecegim bir firma veya bir iş var mı? Deneyimli hanımlar bir önayak olun bu bacınıza. 

5 Cevaplar

0 oy
(166 puan) tarafından
Olursa bende isterimm
-Reklam-
0 oy
(816 puan) tarafından
....Bende bekliyim burdaaa
0 oy
(219 puan) tarafından
Farmasi yapıyorum bn
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Canım ek iş bu katalogdan satış yapanlar var çevren varsa kıyafet iç çamaşırı vs gibi. Ya da kendin el emeği biseyler yapıp satabilirsin. Ben çok uzun süre su kabağı lamba yaptım instgaramda hanimeli_sukabagi_dunyasi sayfa bizim bakabilirsin örnek olarak.  Şimdi abime ogretrim o devam ediyor ben artık çocukla yapamıyorum zaman isteyen bir işti. 

Şimdi yine biseyler yapmak istiyorum bebek giyim düşünüyorum evden internet üzerinden bebek giyimi satışı yaomak istiyorum eşimi ikna etme çabasındayım. 
(174 puan) tarafından
Öyle modelleri biliyorum ama hiç dikmedim biraz ugraşmam lazım sanırım şuan kızlarıma amigurimi bebek yapıyorum ilk kez yaptım ama elim biraz daha alıştıkça onları satabilir miyim alan olur mu acaba
(1,105 puan) tarafından
Olur tabi kuzum letgo ya falan yükle Instagram'da paylas . Ben öğrenciyken yapıp satiyordum. Diş kasiyici falan yapiyolar amigurumiden onlar çok satiliyomus onları dene
(1,105 puan) tarafından
Instagram'da andaç örgü atölyesi var orda var örnekler bı bak istersen
(174 puan) tarafından
Tamam canım gerçekten çok yardımcı oldun çok teşekkür ederim Allah seninde işine bereket versin
(1,105 puan) tarafından
Amin canım rabbim herkesin rızık kapısını acsin
0 oy
(162 puan) tarafından

Bilmiyorum ki canım hiç duymadım bizde çorumluyuz dün bende annemlere köye geldim :)

(174 puan) tarafından
Hangi köy canım
(162 puan) tarafından
Alaca imat sizin hangi köy
(174 puan) tarafından
Küçükgülücek canım belki duymussundur merkeze bağlı

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 113 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Eda-HiraNur (403 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.