0 oy
887 göst.
Diğer kategorisinde (150 puan) tarafından
Kızlar burda eşimin teyzesinin gelini buyuk eltisinin ismini verdi çocuğuna ay ne kadar sacma geldi bana ya kendisi istememiş birde eşi evin buyuk gelini diyye zorla sormadan vurmuş  ay buyuk gelinde cok kotu davraniyor birde kucuk geline hamille evleride bir ayni evde oturuyorlar hepsi butun işi hamille hamile kucuk gelin diyye hep o yapiyordu Allaha buyuk soylemim kesinlikle vurmam cocuguma dlti ismi siz ne dusunuyorsunuz bu konuda kizlar???

16 Cevaplar

+1 oy
(230 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Elti deyince bana bişeyler oluyo bide ismini mi koycam asla koydurmam 
(150 puan) tarafından
Ne kadar haklisin walla al sa bir sürü arti +++++++++++++++
(230 puan) tarafından
Benimki bide yüzsüz kadını engelledim aynı ortamda olunca muhatap da olmuyorum hala en son gittiğimizde beni de eve bırakıverin dio
-Reklam-
+6 oy
(48,494 puan) tarafından
anne baba amca yetmedi bide elti çıktı başa insani cocuktan sogutacaklar
(150 puan) tarafından
Sorma ya cok sasirdim sanki dunyada isim kalmadi
(48,494 puan) tarafından
erkeklerde hep zaten bi yaranma ic güdüsü oluyor annesinin ismini koysa hadi bi nebzede elti nedir.
kizda ses edemedi herslde yazik
(150 puan) tarafından
Aynen oyle ya ben duyunca şok oldum git annenin ismini koy elti ismi koyana kadar sesini cikaramadi kiz yağmur olsun istiyordu hep garibim ama olmadi
+1 oy
tarafından
Çok saçma ya biz ana baba ismi dusunmedik ki birde elti adı dusunecez asla koydurmam 
(150 puan) tarafından
Aynen oyle 3 tane evladim var tek birtanesi akrabadir o da kananamin anesin ismi kaynanamin kizi yok annesi dogumda olmus bnimkide ilk kiz torun hamile kalir kalmaz karnimda annem diyye sevmeye basladi bnde kiyamadim sadece o var bnde digerlininki yabancı
+1 oy
(1,597 puan) tarafından
cok sacma e anne baba isminı gectim de elti ne alaka
(150 puan) tarafından
İste boşa dememişler seni rezil de eden kocandir vezirde eden kocandir Allah akil versin kocasina bacim
0 oy
(1,262 puan) tarafından

Yakında enişte ismide çıkar :D kimin ismi eniştemin ne alaka :woot:

(150 puan) tarafından
Çikar walla daha neler çikar bacim
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben o çocuğu isimsiz bırakırım yinede eltimin adını koymam daha neler çıkacak başımıza
(150 puan) tarafından
Walla bnde az çekmedim hemde bnde 2 tane elti olmaz olasicalarrrr
(10,411 puan) tarafından
Kız fen 2 eltiye razıyım buz şimdi 5 eltiyiz 2 tanede bekar kaynım var
(150 puan) tarafından
De wallah Allah yardimcin olsun bacim bnim birtane bekar kaynim var evlenseydide gorseydi kaynam dunya kac bucak azcik kiymettimi bilirdi walla
(10,411 puan) tarafından
Hahahahahah kız sevdim seni adın ne senin nerelisin
(10,411 puan) tarafından
Valla bak ben 2.gelinim benden sonra 5 tane olacak
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Biktik bu sulale isimlerinden valla gina geldi oglumun adini zorla dedesinin adini koydu esim Allahtan oncelik benim koudugm isim simdi hamileyim kaynanmlarn oraya gittimmi hemen bunuda kaynananin adini koyarsin diyorlar niye sulaleye mi cocuk doguruyorm dedm bnde
(150 puan) tarafından
Yani o çocuk senin ya ne karişiyorlar ya ne sacma ve burda uzucu seyde kizin hic fikrinin sorulmamasi ona cok uzuldum
(4,237 puan) tarafından
Sanki onlara ait bisey doguruyorz kusura bakmasin kimse anne cekiyor butun cileyi simdi esim yine isim ariyorda hakkini kaybettin sen benim cileyi ceken ben koyucam dedm
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Millet şaşırdı napacagini isin b.kunu çıkarıyorlar bazen 

(150 puan) tarafından
Yani bu kara sadece anneye ve baba ya aittir sadece babaya degil  onu anlamiyor bizim millet
0 oy
(6,944 puan) tarafından
Ben bu tür şeylere çok karşıyım yok anne ismi yok baba ismi yok hala ismi ya kardeşim bırakın da karı koca karar versin ona herkes kendi çocuğunun ismini koysa kavga falan da olmaz nedir herkesin bu isim koyma merakı anlamadım 
(150 puan) tarafından
Aynen ya  cok sacma geliyor elti ismi
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Benim iki amcamın eşleri de annemin ismini koydu. Ama annem kesinlikle karşı çıktı kendileri istedi. Biri Elifnaz koydu biri Elif Sare. Annem benle abime bile diyor benim ismimi koymayın istemiyorum diye
(150 puan) tarafından
Yok kuzum bu karsi cikmaz daha iyi konulsu n ister o cinsten
(2,575 puan) tarafından
Yok benim nenem çok yaşlı kimseye karışmaz yani mesela bebeğe gidip alışveriş yapacak biri değil yaşlı çünkü. Bütün yengelerimin doğumunda annem kaldı yanlarında ve nenemin adına hep annem taktı. Amcamın bütün çocuklarının 40 i çıkana kadar annem baktı. Yengelerim kendi dedi Elif yengenin adı olsun diye annem kavga çıkardı istemem diye dinlemediler. Benle abime de dedi kimse benim adımı koymasın diye
0 oy
tarafından
Ben koymam ustelik bunu eşim istiyorsa daha bi sinirlenirim o zaman asla koymam
(150 puan) tarafından
Aynen oyle işi inada bindiririm hic vurmam ya
0 oy
(554 puan) tarafından
Eltiler birbirlerini bir kaşık suda boğası var bide elti ismi ben olsam kıyamet koparır kimliği yırtar atarım :)
(554 puan) tarafından
Doğru ama arkamda saydiracak yüzüme gülecek bende onun ismini koyacam o kocayı gece bogarim :))))))
(150 puan) tarafından
Dogru kuzum haklisin iki tanede bnde var ikiside birinden berbat arkadan açikligini izliyorlar gulmek icin
(554 puan) tarafından
Valla olmasa da uyduruyorlar hiç takmam yokmuş gibi davranırım ikimizde hala kaynanaylayiz iki gelin bir kaynana görümce evden çıkmaz dönüp dönüp birbirlerine sariyorlar :))))
(150 puan) tarafından
Bu nasil sevgidir Allah aşkina ya hiç elti sevilir  sadece saygi duyulur
(554 puan) tarafından
Aynen karışmam zaten benden önce geldi kaçarak ama ben büyüğüm hep destek oldum ama meğer öyle değilmiş kendi haline bırakıyor um :)
0 oy
(496 puan) tarafından
Yok artık elti mi çıktı şimdi asla takmam hamıle ıken kaynanalar gıttık bana oğlun doğduğunda babamın ismini takıcam dedi bende kızdım senın okadar torunun oldu onlara neden takmadın da benım oğluma takıcan dedım bebek doğdu oda oğlumu hatip diye sevmeye başladı neymış babasının ismiymiş eşimde demiş oyle tak bende yemın ettım onu takarsan ne benı nede oğlumun yuznu bıdaha goremezsın oda benım dedığımı yaptı miran taktık çok karışıyorlar çok sinir oldum 
(496 puan) tarafından
Aynen her kafadan Bı ses çıkıyor eltimde emir diyordu çocuklarına soylemişti emir emir deyıp duruyorlardı kızdım bune her bırınız bişey diyonuz bırakında bız kendımız takalım dıye ama dınletemıyordum ayyy ne sınır bozucu gunlerdı çok şükür evime geldim kurtuldum hepsınden bazen ıyıkı uzaktayım dıyorum 18 saatlık yol
(12,510 puan) tarafından
Kızlar o nickler ne öyle :D
(496 puan) tarafından
Kız bu uygulamada hiçbir isim kabul etmıyo bende salladım ama tuturdum
(12,510 puan) tarafından
Ahaha :)
(496 puan) tarafından
Napıyım anca bu oldu
0 oy
(614 puan) tarafından

Hepimizin çocuğunun ismi birimizin eltısının ismi sorun yok ya:D

(150 puan) tarafından
Sifir sikinti diyorsun ne diyorsun anlamadim vnm walla
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Oda neymiş öyle şaşırdım valla var mı böyle aileler şaşırdım küçük gelin kıymetli herhalde 
(150 puan) tarafından
Hayir kuzum buyuk gelinin ismini verdiler bebege heralde kiymetli kaynina kayni vurduguna gore
(6,669 puan) tarafından
Aa o nasıl is imiş
0 oy
tarafından
Asla asla vermem elti ismi allah korusun düşüncesi bile kötü ya
(150 puan) tarafından
Sonuna kadar katiliyorum walla biz de 4 katli daire ayriyiz ama altli ustulu her gun gormekten gina geldi ba kuzum

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,838 göst.
0 oy
11 cevap 369 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 137 göst.
19 Ocak 2023 Aile kategorisinde Hlmeren (672 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 409 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde Leyla97 (3 puan) tarafından soruldu