0 oy
663 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Kızlar üç eltiyiz ve kaynanam köyde gelini ile bir yasıyor. (Bekar kaynım gelin ve kaynanam kayınbabam)

Biz iki elti de merkezdeyiz  

Benim evim diğer eltime yarım saat kadar uzk 

Kaynanam 8 ay önce.  Tansiyonum çıkıyor diye geldi bize ve gitmediğini doktor hastane kalmadı doktorlar teyze serin hipertansiyon yani.  Bunlar normal.  20 ye kadar tansiyonu çıkan insanlar var. Dikkatli ol ilacını iç yeten diyorlar 

Ama yook tutturmuş  niye benim tansiyonum var niye geçmiyor tansiyonu 13 olsa yerlere yatıyor anlıyorum hasta tamam ama evinede ğitmiyor bi diger eltime gidiyor bi bana geliyor ne düzenimiz kaldı ne basta Birsey.  Herseye karışıyor köydeki torunlarını sürekli yanına çağrıyor anneside çocuklarının çantasını hazırlıyor gönderiyor bize.kayınbaba geliyor kalıyor bekar Kayın gelip kalıyor kızları sürekli geliyor

Cocuğuma bakamıyorum isten güçten deli olacam yatalak değil hasta değil.  Kendi ihtiyaçlarını karşılıyor of Allahım nolur bana dua edin gitsin evine gerçekten çok yoruldum gerçekten bakmıyorum esim  içinde değil Allah rızası için baktım bunca ay ama gerçekten olmuyor evime düzenime karışıyor koyduğum yağa bile karışıyor 

Off

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok zordur tahminimce... 

Allah kolaylık versin sana cnm sabır versin Rabbım bir kapı açsın insaAllah 
(5 puan) tarafından
Sağol amin canm
-Reklam-
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Haklısın canm eminim ki zor bide birlikte durduğu eltini düşn hep başında sen evine gider diye bkliyon yine Allahım yardım etsin çok zor olesi insanla gwçim
(5 puan) tarafından
Ya bir gitsem basta bu kadar zor gelmez daha üç yıldır evliyim iki yıl doğru düzgün gelmedi bize. Simdi gitmiyor. Diyorum bu kadın bana ev üstüne mi geldi.  Vallahi artık kafalı yiyecem
(1,307 puan) tarafından
Gelir emin ol gelir çok zor çünkü Allah yardımcın olsun kuzum ❤️
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Cok haklisin insanin duzeninin deismesi kadar kotu bisey yok ama diger eltine cok uzuldum 
(5 puan) tarafından
Ona asla üzülmüyorum. Beni arayıp çocuklarını gönderiyor bide bes tane ben çok baktım birazda siz bakın diyor
(6,053 puan) tarafından
Heralde o buyuk elti cocuklari gonderme konusunda haksiz ama galiba oda bikmis ne yapsin kadin
(5 puan) tarafından
Bilmiyorum ya ne yapacağımı kayın babam evi kahve ye çevirdi elinde sigara hep halılar koltuklar da ufak ufak delikler var:(
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Benim annemin 40yaşından beri hipertansiyonu var ilaçlarını alıcak sakin yaşıcak yani böyle yaparsa o tansiyon düşmez tabi, hiç öyle kendini parçalaması gerekmiyor.. İnşallah gider evine
(5 puan) tarafından
Kız anlamıyor sanki 13 olsa ayyyy basımm aayyy kalbimm Allahım niye böyle oldum

Doktorlar artık alay ediyor teyze psikiyatri ye git dedi Kaç tanesi
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Benim babamın da var ve yanlız yasıyor 20 ne ki. 28 lere cıkıyor. Ve babam o haliyle calısıyor kayınvaliden cok nazlı.
(5 puan) tarafından
Evet oğlanları görüp eee idare ederim eee ne iyiyim ne kötüyüm

Ağzından çok sükür Rabbime . Dememis

Dedim senin yasındakiler.  Hastane hastane geziyor diyalize gidiiyor senin bi tansiyonun var yerlere yatıyorsun
(1,094 puan) tarafından
Rahmet olsun babaannem oyleydi. Sekeri vardı hep yukselirdi hepimizi arardı gece yarısı ölüyorum beni hastahaneye atın diye. Bir görüyoruz bir kilo uzum yemiş.midem yanıyor midem yanıyor diye soylenir Di bana rahmetli bende o arada ülserden kan kusardım sen gencsin derdi. Uzun lafın kısası nazlı insanla ugrasılmaz.
0 oy
(544 puan) tarafından
Benim kaynanamda aynı rolcu tuzaklının teki önceden hiç kıyamıyırdum baktım dedikoduya fitneliğe fesatlığa gelince lafa gelince benden sağlam oğluda gördü ne halt oldugunu artık görüşmüyoruz bile
0 oy
(161 puan) tarafından
Vala oylelerini kovacan sonra giderler yuzsuzler ya kendi yetmiyo bide üstüne eve misafir cagiriyo. Kaynana derdi zordur çok iyi bliorm
0 oy
(71 puan) tarafından

benim kaynanamda aynı sürekli bi yerleri ağrır ama iş eğlenceye gelince bizden genç kalkar göbek atar bi kere torunuyla amuda kalktığını gördüm  o derece :D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 597 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Berfingok (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 224 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 385 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Muallime3455 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 260 göst.