0 oy
737 göst.
Diğer kategorisinde (40 puan) tarafından

image

ikide bir bu yazı geliyor ve mesaj olarak kod gönderiliyor 

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İlk kez gördüm böyle bişey 
(40 puan) tarafından
Bende valla belki anlayan vardır
tarafından
Ben bilmiyorum maalesef hiç karşıma böyle bir mesaj çıkmadı kaç yıldır WhatsApp kullanıyorum
-Reklam-
+1 oy
(683 puan) tarafından
Evet esin veya baska  biri paralel space diie bi uygulama var onunla senin whatsappini takip ediyor kimle ne masajlasiyorsan konusuyorsan hepsini görebilir
(40 puan) tarafından
Sordum ve küstü bana benden nasıl şüphelenirsin böyle bişey neden yapayım telefonun zaten hep ortada dedi bide şifresiz
(484 puan) tarafından
Eee sormadı mi kim yedekliyor karımn whatsappını diye? ?
(40 puan) tarafından
Sordu tabiki şuan işte yarım saate gelirim dedi
(683 puan) tarafından
Hmm o zmn baska biridir başkaları neden böyle bi şey yapmak ister yaa
(484 puan) tarafından
Bizde merak ettik kim yapar böyle birseyi ki? Belki numarası benzer biri yapmıştır.  Yıllar önce benim adıma hat açılmış ama açan ben değilm hat 10 yıldır kullanılıyormş, e devlete bi baktık numara var.  Öyle öğrenmiştim iptal ettik şikayet ettik. Ona dönmüş bu habersiz yapıyor biri. Hiç olmadı numaranı değiştir canım
+1 oy
(10,411 puan) tarafından
Biri nesajlarini kendi telwfonundan görüyo olabilir  post yukarda kalsın
0 oy
tarafından

Eşin olabilir mi cnm 

(40 puan) tarafından
Yok eşim zaten görüyor mesajlarımı silmem genelde şifrede yok telefonumda
0 oy
(489 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Siber suçları arayip bilgi edin canim 
0 oy
tarafından
Canım ben yeni telefon aldığımda watsappi indirdiğim de kendi numaram yerine esiminkini yazdım eşime de aynı bu şekilde mesaj geldi biri numaranı yanlislikla yazmış olabilir yada kendi teledinuna senin watsapp ini kurmaya çalışıyor olabilir sen kabul etmedigin sürece sana gelen kodu karşı tarafa vermedigin sürece birseu olmaz 
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Aaaa kim neden yapmak İstesin ki dimi cnm 
0 oy
tarafından
Canım köşede3 nokta var ya oraya gir web yazıyor oraya gir orda kod okunmuş ise biri takip ediyor okumamışsa takip yok 
(449 puan) tarafından
Bende kod yok ki
0 oy
tarafından
Bu bildirimi almanız, birinin telefon numaranızı girerek bu kayıt kodunu talep ettiği anlamına gelir. Bu durum genellikle başka bir kullanıcı kayıt sırasında kendi numarasını girmeye çalışırken yanlışlıkla sizin numaranızı yazdığında veya bazen de başka bir kişi hesabınızı ele geçirmeye çalıştığında ortaya çıkar.
tarafından
Bak bide whatsapp a gir orda yardım var oraya buraya attığın fotoyu at ve şikayetini bildir onlar yazdımcı olur
0 oy
tarafından
Baskasi senn numarani yazio whatsappa kayitta huawei telin ayni bnmki gibimis
0 oy
(48,508 puan) tarafından
kimmis ogrendin mi 
0 oy
tarafından
Helle WhatsApp sil tekrar geri yükle yada telefona format at 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Ilk kez görüyorum canim