0 oy
362 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar 8 aydir burda dertlestik, fikir aldik :) benim icin hamilelik yarin bitiyor :) Allah var kim dogum icin dua istediyse hep ettim duami, simdi ben sizden istiyorum. Kizimi sag salim kucagima alayim, sezeryani cabucak atlatabileyim diye duaniza talibımm :) oneriniz varsa onlarii da dinlerim :)

15 Cevaplar

0 oy
(1,597 puan) tarafından
Sağlıcakla kucağına alırsın Inşallah.  Rabbim kolaylık versin

buraya doğumum kolay gecti diye post acarsın:D
tarafından
Aminn valla kolay gecerse acarim tabii :)
-Reklam-
0 oy
(134 puan) tarafından
Allahım yar ve yardımcı olsun kızına kavuşacaksın ne güzel kuzum dua ni et bol bol girerken dilinden eksik etme benimde az kaldı son 6 gün inşallah 3 cü sezeryanmi olucam
tarafından
Allahh razi olsunn, 9 aydir bugunu bekledim simdi de insan korkuyor iste :) Rabbim sag salim kucagimiza almayi nasip etsinn :)
0 oy
tarafından

Artık bende istiyorum doğurmak çok ağrım oluyo dayanamıyorum enfeksiyon beni bitirdi geçmiyo da hayırlısıyla doğum yaparsın inşallah 

tarafından
Katrei matem evet canım idrar yolu enfeksiyonu var bende ama halen devam ediyo geçmiyo yine çıkmış ayın 21 inde idrar verdim halen aynı enfeksiyon var 2 kg serum yedim geçmedi üstüne dün gece sase idrar enfeksiyonu için suda çözünen ilaçda içdim yok banamısın demiyo kafayı yiycem azcık bile idrarım gelse yerimde duramıyorum inan öyle ağrı oluyo ki ağlama kıvamına geliyorum yani perşembe günü gidecem Gine 10 gün olunca dayanamayıp gidiyorum doktora 15 günde bir gel diyo halbuki ama ben duramıyorum iş güç de yapamıyorum böbreklerime kadar ağrı baskı yapıyo bende
(2,692 puan) tarafından
Hmm Allah yardımcın olsun, şifa versin bir an önce inşaallah canım. Daha 1 ay falan var dmi doğuma, aynıydık sanki senle. İnşaallah geçer de son ayında rahatlarsın bari ya.
tarafından
Sanmam geçeceğini zaten zindan oldu hayatım kızz keşke geçse
(7,174 puan) tarafından
Rahime sabah akşam birer tane sarımsak yut peşi sıra bol su iç rabbim şifa versin inşallah
tarafından
Aminnnnn canım teşekkür ederim
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun. Sağlıkla kavuşun inşaallah. Ameliyat sonrası sütsüz şekersiz kahve öneririm. Orda da söylerler zaten, iyi geliyor :) 
tarafından
Aminn Allah razi olsun kahvemi hazirladim cantama attim zaten :) herkes oneriyorr
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Belki bende dogururum şu an sancılar gelip gidiyo .
tarafından
Bana daa 2 gundur gelip gitti ama birsey olmadi :) Allah yardımcımız olsun
(3,794 puan) tarafından
Seninki normal mi olcak . Yoksa sezeryanmi.
tarafından
Sezeryan benim
(3,794 puan) tarafından
Allah sağ salim doğurmayı çıkmayı nasip etsin inşallah hepimize.  Benim normal olucak bi sorun olmazsa inşallah
0 oy
tarafından

Sağ salim kurtulursunuz  inşallah  ikinizde acısız ağrısız sıkıntısız :D

tarafından
Ayy aminn aminn aminn Allah razi olsunn :))
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allahım yardımcın olsn canım sağ sağlim kavuş bebeğine 
tarafından
Amin canim Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canim
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Canım benden sana tavsiye yanında nescafe götür basın çok ağrıyo narkozdan onu atiyosun iyi geliyo baş ağrısına ve hemen kalk ayağa zor evet ama ben direndim yürüdüm 3 günde tamamen ayaktayım kendi işleriimi kendim yaptım 
tarafından
Evet canim herkes oyle soyluyor valla zor olsa da artik bende dayanicam sabredicem. Allah yardimcim olsunn
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Yaaa hayırlıca kucağına alırsın inşallah, sanki ben doğum yapacakmış gibi heyecanlandım, Rabbim ikinizi de sağlıklıca kurtarsın inşallah
tarafından
Ayy Allahh razi olsunn aminnn :)
(5,491 puan) tarafından
Hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah
0 oy
tarafından
Ayy hadi inşallah hayırlı doğumlar güzelim benim
tarafından
Allahh razi olsun canim benimm
0 oy
tarafından
Allah hayirla bebeğine kavuşmayı nasip etsin canim 
tarafından
Aminn Allah razi olsunn :)
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Allah yardımcıniz olsun canım inşallah sağlıcakla kavuşursun bebisine :)
tarafından
Aminn canim Allah razi olsunn
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Rabbim.saglikla kucagina almayi nasip etsin 

tarafından
Aminnn Allah razi olsunn :)
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Canım az önce aklıma geldin göremiyorum kaç gündür dedim bi bakiyim diye baktım doğum postu açmışsın. Sağ salim meleğine kavuştun inşallah bekliyorum☺

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 431 göst.
29 Mayıs 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 331 göst.
27 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 193 göst.

378,173 soru

11,318,554 cevap

34,765 kullanıcı