0 oy
431 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kizlar cumartesi gunu sabah 9 da ogluma kavusucam insallah Allahim nasip ederse <3<3❤❤❤

4 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Sağ salim alırsın inşallah canım bebişini ❤❣❤

Sezeryan mı  olcan 
(4,875 puan) tarafından
Benim mittik masallah cok gazli ☺☺☺ onun dışı  çok şükür iiyiz  günden güne büyümeye çalışıyoruz  birbirimize alıştık iyice :)
tarafından
Simdi uyudugu zaman insan uyansinda seviyim diyo uyumadigi zamanda uyusunda biraz dinleniyim diyo ama evlat baska bende kucagima alinca anlicam ben yerime totosunu op mittik kac gunluk oldu :))
(4,875 puan) tarafından
Aynen öyle oluyor ama ilk  günler uykundan ölsende  uyuyamıyorsn ☺☺ öperim tabiki 12 günlük olduk
tarafından
Tabiki canim daha yeni sonucta insan korkuyo uyumaya ya uyanamazsam diye masallah rabbim 12.ci yaslarida gostersin insallah :))
(4,875 puan) tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hadi gözün aydın canım sağ salim kavuşun inşallah:)) rabbim kolay geçitten geçirsin sezaryen mi olacaksın normal mi doğuracaksın canım 
tarafından
Amin insallah canim benim :)) sezeryan olucak canim
tarafından
Inşallah çok kolay bir dogumun olur canım her hatırladığında canının yandığı değilde burnunun direğinin sizladigi oğluna her baktiginda güzel anıları hatırladığın bir dogumun ve lohusaligin olsun inşallah:) ❤
tarafından
Ne guzel dua ettin oyle sen yaa Allah razi olsun canim benim
tarafından
Amin cümlemizden allah razı olsun kuzum
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım benim dualarım seninle inşallah herşey çok güzel olacak yolunda gidecek korkma kuzum rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim 
tarafından
Cok tesekkur ederim canim darisi senin basina insallah korku yok ama heyecan var ogluma  kavusucagim icin canim
(4,759 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn bebeğim rabbim kavuştursun inşallah tatlım
0 oy
tarafından
Yine teyze olduk hadi gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah hayırlı evlat olsun sağlıkla büyüt bebişi inşallah 
tarafından
Evet oglumun bi suru teyzesi oldu burda cok sukur iyiki bu uygulamayi bulmusum iyiki sizleri tanimisim canim cok tesekkur ederim darisi senin basina insallah
tarafından
Amin canım benim inşallah

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 363 göst.
24 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 331 göst.
27 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 360 göst.
0 oy
12 cevap 323 göst.
25 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Turk kahvesii (261 puan) tarafından soruldu

379,440 soru

11,357,967 cevap

34,833 kullanıcı

...