0 oy
574 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından

Merhabalar, 34 haftalik hamile 1 yıllık evli 26 yasinda bir kadınım. 3 ay once buyuk olaylar ve igrencliklerden sonra babamin evine döndüm. Eşim ve ablaları benim yaptığım ne varsa inkar ettiler iftira attılar, annem ve babamda olayda vardı onlarin canı benim canimdan cok yandi çünkü benim gibi birinin bunları haketmedigini biliyorlardı. Hic kimse degil de eşim bitirmişti beni o an, o halimle gram acımadan laflarını saydırdı, bi yatağımızi anlatamadığı kaldı. Neyse ben 2 hafta babamda kaldim ama gerçekten bitirerek çıkmıştım evden. Esim geldi buyukleriyle konustu etti, kovdum istemedim sonunda anne ve babam sana cok kirgin bize gelip gitmicekler bile dedim biz gelip gideriz dedi. Neyse eve döndüm 1 ay geçti ben ***** gibi onun çevresinden herkesle hicbir sey yaşanmamış gibi görüştüm ama o ailemin adini agzina bile almadı. Verdiği sozu hatirlattigimda da ben oyle bisey demedim dedi. Öldüm resmen yalanci biriyle oldugumu bi kez daha anladım. Annem benimle konuşmuyor dogru duzgun herkes kendi derdine düşmüş. Ben bu halde neler yasadim kimse anlamadı. Simdi dusunuyorm dogum yapicam ailem yanimda nasil olcaklar diye, hastaneye gideriz falan demisler duydum ama boyoe olmasını yediremiyorum kendime. Benim ailem iyilikten baska bisey yaomadilar esime, ama oyle bi ettiler ki esim düşman oldu aileme. Evde telefonla bile konussam bi tavırlar yapıyo oturup agliyorm, desem kabul etmiyor. Bu is nereye kadar boyle gitcek onu da bilmiyorm siz olsaniz yerimde napardiniz

8 Cevaplar

0 oy
(1,307 puan) tarafından
Ne olay oldu bilmiyorum ama ailene gttğine baya ciddi bir şey belli ki geri dönmeseydn keşke olesi insana Allahın dan bulan pislik 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bi an beni anlatıyorsun zannettim eşim ailemden kimsenin adını bile ağzına almıyor bende 30 haftalık hamileyim ve doğumumda annemi yanımda çok istiyorum nasıl olacak bilmiyorum kara kara düşünüyorum sabahlara kadar. Eşim annen yanında kalırsa ben kalmam dedi. Arada kalmaktan o kadar yoruldum ki anlatamam. Kimseye de açamıyorum içimi. Öyle kendi kendime düşünüp duruyorum.
(7,159 puan) tarafından
Eşin kalmazsa kalmasin gözü kör mü bir evlat ne zorluklarla dünyaya geliyor . Yerinde olsam ona senin evladının kocası da aynısını sana yapsın derim . Erkeklerin çoğunda var sanırım bu bencillik
0 oy
(7,159 puan) tarafından
Eşim gelmese de ben giderim aileme o kendi bilir . Annemin babamın elini öper helallik isterim. Evime gelmesini istemeye yüzüm olmaz çünkü böylesine hayırsız bir damadın bir bardak suyu bile haram olur . Doğumdan sonra da eşim yardımcı olacaksa evde kalarim yok hayır tek birakcaksa zor günleri annemin yanında atlatıp öyle eve dönerim 
0 oy
tarafından
Keşke donmeseydin öyle yalancı adama ama artık dua et canım yapacak ne var bilemedim
0 oy
tarafından
Belki acımasız olucak ama ben dönmezdim.  Herkesin duyguları yaşantı biçimleri ve yaşadıklarından çıkardıkları ders farklı oluyo sen dönmeyi seçmişsin ama işler yoluna girmemiş ve bence annen dönmeni istmediği için kırgın sana . Eşini seviyorsan düzelecrğine inanıyosan ailen ve eşin arasındaki köprüyü kur bence doğumun bunun içim bi fırsat
0 oy
(961 puan) tarafından

Eğer gerçekten böyle devam edeceğini düşünüyorsan durma hem yıllarını hemde bebeğini ziyan etme bence 

Yolun başından dön 

0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bı erkek için annemi babamı es gecmem o gitmezse gitmesin sen git buna karışamaz hiç bir şekilde o senin ailen o yokken ailen vardı ve hep olacak.yazik günah ne kadar uzuluyorlardir Allah'ım vicdan yoksunu adamları uzak tutsun 
0 oy
(10,125 puan) tarafından
Denenmiş denenmez ve gülüm acıdan tatlı çıkmaz. Keşke hiç dönmeseydin o kadar sıkıntı üzerine. 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 449 göst.
18 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 362 göst.
13 Haziran 2022 Aile kategorisinde Miniminnaķ (2,840 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 482 göst.
20 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❤ Bulut Miraç ❤‍‍ (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 881 göst.

376,808 soru

11,276,770 cevap

34,667 kullanıcı

...