0 oy
1,381 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşinizin doğum günü bugün ve siz elinizde cidden paranız yokken ucuzda olsa bir pasta alıp kutluyorsunuz. Ve eşiniz pastayı üfleyip bir lokma alıp arkadaşlarının yanina gidiyor. Ne yapardınız ben isterdim yanımda olsun? Eve gelince ne yapayım?

38 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Sorun çıkarma kuzum gelince yanımda kalsaydın daha mutlu olurdum de kırıldığını belli et  burda asarım keserimcelere bakma pastayı tek başına göö :))
(888 puan) tarafından
Senin üstteki yorumuna çok güldüm kız :))) bazı yorumlarda benmde öyle diyesim geliyor ama susuyorum.kaos.olmasin diye
tarafından
Çok bencilce buluyorum öyle yorumları delleniyorum yazıyorum :) bide kendi kocasını övüyo kadın zaten kızmış kocasına ne gazlıyon evde kedi gibiler kocalarına karşı burda aslan kesiliyorlar
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Bi daha kutlamazdım net yani.

0 oy
tarafından
Öyle bise yapsa pastayı onun suratına geciririm yani. Ben emek vercem vakit harcıcam o dısarı gidecek eve girebiliyor mu bakalım. Amaaan cok şükür kocamın öyle hiç huyu yok ev iş başka bise bilmez daha arkadas kelimesi duymadım agzından.
tarafından
Kocan öyle birşey yapsa emin ol dediklerinin birini yapamazsın kıza gaz verme.
tarafından
Ben mi yapamam valla öyle bi yaparım ki aklı şaşar. Ben öyle lafta konuşmam yani aşırı sinirli insanım gözüm döndüpünde neler olabileceğini tahmin edemiyorum. Kocam huyumu iyi biliyor Allah yukarıda daha bensiz markete gittiğini bile bilmem yani.
(1,625 puan) tarafından
Bencede insanlara gaz vermeyin senin kocanın karakteri sen sinirlendiğinde susan biridir bu kadınınki en ufak bi lafa büyük kavgalar çıkarcak biridir öyle diyip öfkesini çoğaltmayın
0 oy
(295 puan) tarafından
Gitsin canim benm eşime gider hep pastayida ben yerdim
tarafından
Hahaha pasta bana kaldı ohhh :) :)
(295 puan) tarafından
He kiz onun yasinimi tutcam :)
tarafından
Tam benim kafa :) :)
(295 puan) tarafından
Ahah yiye yiye şiştim oda ayri bi konu:D
tarafından
Sus sus orasını hiç deme :) :)
0 oy
tarafından
Tepki vermezdim gelince minnosluk yapardim :)
tarafından
Aman sevmm bn  onuda adini feriha koydum u da fatmagulun sucu ne yi de
(22,072 puan) tarafından
:D onlari bende sevmem la ama yaprak dokumu cok severim :Ddddd baska bi dizi yokki bakilcak
tarafından
Bisey bulamadim mi show max i acarim
(22,072 puan) tarafından
Ordada cennet mah oynuyo sabahlari:D
tarafından
Cennet mah kadin isterse  davetsiz misafir dudaktan kalbe :))
0 oy
tarafından
Hiç konuşmazdım bile bende kabahat ki düşünmüşüm derdim 
0 oy
tarafından
Yok artık bencil olunmaz bu kdr vallah ya
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Kürekle agzına vur onun haketmiş. 
0 oy
(903 puan) tarafından
Deli olurum heralde Rabbim biliyo da bana evden çıkmayan arkadaş ortamı olmayan evlilik sorumluluğu taşıyan koca vermiş
0 oy
(60 puan) tarafından
Kiz aman ben esimin dogum gununde hediye aldım calisyor diye hafta sonunu bekledim dedim disarda guzel bir gün geçirelim ben dedim tamam bi ara telafi ederiz falan dedi ertesi gün arkadasi çağırdı dedi eslerle birlikte gezmeye gidelim arkadasi dedi diye çıktık yani anlayacağın ya biz çok uzerlerine varıyoruz yada onlar onemsemiyorlar bilmiyorum yapma bidaha bosver ancak kendimizi üzüyoruz yapmasaydin esin sana yapmadın derdi yapsaydın tüm günümü seninle geçirirdim derdi kesin yani erkeklerin yüzde 90 boyle :/
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Bi daha kutlama olsun bitsin canım madem o senin ne hissettiğini düşünmüyor.. 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Benim eşimde aynı şekilde yaptı ben yatıyorum diyip odaya gitti telefonla oynadı
0 oy
tarafından

Ben kutlamadığım için sorun yok bence sende öyle yap değerin artar 

0 oy
(55 puan) tarafından
Hiç takılmazdım paramı yerdim 
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Vala bana pasta alsın nereye giderse gitsin sorun etmem :))  aldığım pastayıda oturur kendim yerim yani pasta candır :)) şaka bi yana yani öyle çok sorun etmem güzelce gidip geliyorsa her zman bi planımız yoksa eğer gidebilir
0 oy
(582 puan) tarafından
Eşim bunu evlilik yıldönümü yaptı ben evde sevdiği şeyleri hazırladım o yemedi bile dışarı çıktı daha da nah yani benim için hiçbir özel gün yok bittiiiii 
0 oy
tarafından
Bidaha zıkkım alır o 
0 oy
(310 puan) tarafından
Ben çok alınırdım ya
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Bir daha kutlamam 

Gelince doydunmu arkadaşlarına , ben insanlık yaptım doğum gününü kutladım sen lanet arkadaşlarına gittin beni yanlız bırakıp diyerek arkaşlarına gidişini brnundan getirirdim
0 oy
(485 puan) tarafından
Tirip atardım  konuşmazdım burnundan getirirdim ( benim kocam susmama dayanamaz ) ben onun için böyle yaparım diyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 1,276 göst.
11 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 524 göst.
17 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 134 göst.
28 Mart 2024 Aile kategorisinde Nuray0408 (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 304 göst.