0 oy
1,791 göst.
Diğer kategorisinde (904 puan) tarafından
Sorum başlıkta :)

82 Cevaplar

+1 oy
(6,978 puan) tarafından
Ay ben yuruyerek girdim dogumhaneye, o an arkama donup el salladim esime ama sanki yuvaya terkedilen cocuklar gibiydim, aglamamak icin zor tuttum kendimi
(477 puan) tarafından
Ne kadarda benn:))
tarafından
Ayy kıyamam :)
(648 puan) tarafından
Bizde aynısı kapıda sarildik çok hüzünlü bir andı ,onu ne kadar sevdigimi bir kez daha anlamıştım , içimde korku vardı ya birşey olursa şükür ama doğumhane den kucağımda bebisimizle çıktık kapı açıldı babamız karsimizdaydi o an her seyi unutturdu.
(6,978 puan) tarafından
Hatirladikca gozlerim hala dolar,cok sukur ki bebegimizle cikiyoruz geri :)
-Reklam-
+1 oy
(1,690 puan) tarafından
Boşanma aşamasındayık.. Yanımda olmadı o gün.. İçimde hep acısı kalacak ameliyathaneye girerken alnımdan öpen bir eşe sahip olamadığım için.. 
(2,253 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm Rabbim huzur versin..
(2,071 puan) tarafından
Bizde boşanma aşamasındaydik şu an barıştık ama tek başıma doğum yaptım annemin yanında insanın içinde kalıyor seni öyle iyi anlıyorum ki
(1,690 puan) tarafından
Allah razı olsun Umber sağol..
(1,690 puan) tarafından
Derin in annesi.. Benim oğlum çok yaramaz bir bebek evde 4 büyük baş edemiyoruz sen hayal et artık.. Ama buna rağmen sırf bu yaşayamadığım hamileliği ve doğumu yaşamak için tekrar evlenip çocuk yapmak istiyorum..
+1 oy
(118,486 puan) tarafından
Ben ölursem bebegimi anneme ver sende sakın evlenme dedim
Kiz vasiyet ettim evlenirsem oglumu gorme diye ☺️ dogumda hem ikiniyom hem evlenme diye bagiriyom ☺️☺️ benimki garibim tm sakin ol diyip duruyodu
tarafından
Deli ☺️ ben evlen diyom valla ömür boyu yasimi tutmasın mutlu olcaksa evlensin ben zaten olup gitmişim bari o mutlu olsun
tarafından
Kız sevda sen ne fenasın o an onumu  düşündün :D ben normal zamanda söylüyorum bak ben senden önce ölürsem evlenmek yok vallahi hortlar gelirim diyorum oda beni kızdırıyo evlenmeyip napcam diyo
Valla 5 saat sanci cektim hep evlenme dedim garibimi kab tuttu 2 kez bayildi tm sevdos sen bi sakin ol diyo dogumdan snr ölsem evlenirmiydin dedim yooogg bana bi sevdos yetti bidaha asla dedi ☺️☺️
tarafından
Ben 2 gündür hastanede kaldım sancı çektim baktık durmuyo gelecek öyle doğumu bekledik :)  ahahah seninki garanti o zaman :)
0 oy
(377 puan) tarafından
Hic bisey soyledim :))) cok sancim vardi zaten annem.yanimdaydi esim vardi sancidan kivranyodum esim assaya indi cok agrim var diye gorumceme demiski biz burda rahatiz ama nurun agrisi var icim hic rahat degil o sanci cekerken falan demis cok gulmustum bana dogum yaptikdan sonra mesaj attj eve dondu o annem.yanimda kaldi sen yoksun cocuk yok (ev kalabalik annesigil falan vardi ) ev o.kdar bos gelyoki bana dedi. Evde evlatlik gbi hissedyorum suan kendimi dedi hatta kiz kardesleri falan gulmus ona morali bozuk.diye. yarin gelcekler merak etme demisler

:))
(1,307 puan) tarafından
Ay o da niye kalmadı yannda Bn eşimi bırakmadım oda gtmk istemedi keşke senn eşinde kalsaydı işten falan mı izin alamadı
İnsann eşinn yannda olması da ayrı ya
(377 puan) tarafından
Hyr kalablrdi izin almsti ama uykuszdu yanimda kalsa bile uyuyckti yani dayanamaz uykuszluga bnde bosuna kalma o zmn ddm annem kalsn. Oyle annem kalmsti sabah geldi eve dondk ztn
(1,307 puan) tarafından
Ama ben 3 gün kaldım hastane de eşimde uyksz kldı ama kaynanam yerine o kalsn istedim açıkcası
(377 puan) tarafından
Sezeryansa normaldir canim. Ben normal dogum yaptim ertesu gun cikmstm
(1,307 puan) tarafından
Yok aslında ilk gece sadece eşim vardı da ytma doğum için değildi suyu azlmştı ondan yttk sonra düzelmedi enfeksiyon olma ihtimali de var Dı riske atmmk içn sonra dan doğuma alndm 2 gecede ole yattım
0 oy
(961 puan) tarafından

Doğuma girmeden o işlemleri hallediyordu 

Görmedim ama mesaj attım 

İsim pazarlığı yapmak için :angel:<3

(904 puan) tarafından
Yaaaa:D:)
(961 puan) tarafından
Sonuç ben kazandım :)
0 oy
(313 puan) tarafından

Valla sancı cekiyodum o an bişey demeden koştur koştur doğurmaya gittim:D

0 oy
(179 puan) tarafından
Konustuk sarıldık helallik istedik birbirimizden ne olur ne olmaz diye o teselli veriyodu bna ayy duygulandım simdi :,(
0 oy
(9,626 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Sabah hastaneye gittik ablam ben eşim ben mecburi sezeryan olmustum çok korkum vardı tabi normalde doğursaydım yine korkardım..yatağa uzandım beni doktorumun yanındaki ebe nstye bağladı önlüğü falan giydim zıngır zıngır titriyorum tabi korkudan sonra beni almaya geldiler yataktan diğer sedyeye aldılar ameliyathaneye gidene kadar elimi bırakmadı tabi ağlıyorum o sırada :D tam ayrılacakken seni ve oglumu burada bekliyorum dedi bende onu sevdiğimi söyledim alnımdan öptü gönderdi çıkarkende baygınım ama yine onu sevdiğimi söylemişim..ayildiktan sonra neler sacmaladigimi konuşuyoruz ama sacmalada degil aslinda surekli esimi sevdiğimi  soylemisim yine  dünyaya  gelsem yine seninle evlenirim iyiki benim kocamsin falan demisim yarim saat boyunca :Dbide eşimin halini sordum ben içerdeyken naptigini 1 dakika bile ayrılmamış kapidan benle Metehani aynı anda cikaricaklar sanmış tabi  ilk olduğu için bilemedi yani önce oğlanı cikaricaklarini..sadece Metehani görünce kurban olduğum bana bise oldu zannedip gözleri dolmuş doktorda korktuğunu anlamış şuan dikiş atiyolar ikiside sağlıklı demiş ay ölürüm  ben ona ya <3 kusura bakma canım uzun oldu da paylaşmak istedim Rabbim herkese böyle gönlü güzel eş nasip etsin inşallah 

(2,091 puan) tarafından
Ayy aglattin beni yaaaa gözyaslarimin hesabını ver çabuk ☺️☺️
(1,307 puan) tarafından
☺️☺️Yaa
(9,626 puan) tarafından
Rabbim hepinizin evlatlarını sizlere bagislasin inşallah..eşlerinizle evlâtlarınızla yuvanızda bi ömür mutlu sağlıklı huzurlu olmayı nasip etsin inşallah ❤

Eda52--- Allah'a binlerce kez şükrediyorum ki karşıma öyle bi insan cıktı o yüzden Allah herkese böyle merhametli kalbi sevgi dolu eşler nasip etsin evinde huzursuzluk yaşayanlara huzur mutluluk versin inşallah   ❤ ben komple uyuduğum için çıkınca eşimi istemişim ama haberim yok icerdeykende oğlumu sormuşum nerde diye çok tatlı bi bebeğin oldu demişler. Tabi benim kafam bi milyon  ☺️☺️

Ilkekumsaldoruk--Allah'im senide bi avazda kurtarsın yavrunu sağ salim kucağına almayı diğer evlatlarına da hayırlı ömürler nasip etsin inşallah canım benim ❤

Yasemin celik52--- Amin canim benim cumlemize huzur mutluluk versin daim etsin Allah razi olsun Allah doğumunda kolaylık versin bi avazda kurtulursun inşallah sağlıcakla kucağına alırsın inşallah ❤

Meyveliturta--- Allah razı olsun canım benim cumlemizinkini inşallah ❤ Valla bende çok seviyorum metehan ismini ama bizimki henüz minnoş 4 aylik olduğu için sanırım özellikleri için biraz erken  ☺️

Hayal-94---- Allah'ım mutluluk dışında hiç bi zaman gözünüze yaş değdirmesin inşallah ❤☺️
(249 puan) tarafından
Cookk cokk teşekkür ederim canim benim amin insallah :)))
(1,307 puan) tarafından
Allah razı olsun canm benim teşekkür ederim ♥️ Amin inşallah çok güzel bir duygu ya insann evldnn olması. Ve eşinn yannda olması
0 oy
(12,503 puan) tarafından

Normal doğum ise gözün kimseyi görmüyor sancıdan :D 

0 oy
(25,225 puan) tarafından
Şeymaya söyle bebeğin kıyafetleri valizin ön gözünde drdm
tarafından
Cok anlamli bisey soylemissin :D
Puuuhahaaaa selom cok romantik ☺️☺️☺️
(25,225 puan) tarafından
Hahaha aynen :D tek derdim kıyafetti
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Çıkışta görüşürüz demiştim :D

(614 puan) tarafından
Bacm sen ne geziyon bu saatte :) cişemi kalktin sende :))))
(3,107 puan) tarafından
Yok bebis uyandı onu emziriyorum ama emzi sonra çise gidecem evet :D
0 oy
(15,552 puan) tarafından

Telefonum nerde demiştim :D

0 oy
(1,633 puan) tarafından
Aglayarak hakkını helal et ne olur ne olmaz çocuğumuza sahip çık bnm yokluğumu aratma dedim :) 
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Çok sancı çekiyordum, gecenin 3 ne hastaneye gittik zaten. Ben ağlamak ve bağırmaktan helak oldum, o üzüntüsünden. 

Galiba ölücem ben hakkini helal et demiştim.
0 oy
tarafından
Öptü beni sarıldım ona sağ salim ikinizi. De bekliyorum gülüm dedi gelicem yiğidim dedim :))) hahahah
(372 puan) tarafından
Yiğidim:) harikaya
tarafından
:)) benim aslan kocam ama ya
(1,265 puan) tarafından
Yiğidim hahaa güldüm yaa.ben asla öyle şeyler diyemem kocama  soyledigim şey canım diyorum bu aralar beyefendi diyorum
tarafından
Bende derim valla bı ara herifim bile diyordum :) oda der saolsun canimcim
0 oy
(816 puan) tarafından
Ilk ıkıde hıc bırsey demedımde 3uncude senın yuzunde bu kadar sancı cekıyom kıymetımı bıl demıştım :) 
0 oy
tarafından
Şimdi buraya damacana olarak girip fit bir kadın olarak geri cikcam iyi izle demiştim şakaya vurdurmasaydim o da bende ağlardik
0 oy
(6,675 puan) tarafından

Ben oglumdan baska kimseyi dusunemiyordum:'(cok aglamisdm oglumdan ayrilinca

0 oy
(477 puan) tarafından
Zaten 6,7 cm aciklikla gitim hastaneye kivraniyordum.acidan aldim.pijamami gitim.hoc birse deyemedim..
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Hiç bakmadan girdim yoksa ağlardım :D 
(4,854 puan) tarafından
Aha ben:D

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 515 göst.
17 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,378 göst.
24 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 147 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (956 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 136 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,679 soru

11,207,060 cevap

34,510 kullanıcı

...