0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (177 puan) tarafından

image

image

2 gün önce pikniğe gittik ondan sonra böyle oldu sivri sinek ısırığı gibiydi önce kaşındı ondan sonra böyle oldu sem sert içinde taş var gibiydiiii sonra yumuşamaya başladı biraz acile gittik ateşime baktılar 38 cıktı covit testi ol öyle bakalım dediler ben de baktirmadim sinek alerji yapmış ola bilir covit belirtileri yok covit olan yerde bisürü hasta vardı gördüm hasta değilsem de hasta olurdum 3 aylık bebeğim var tehlikeye atmak istemem korona belirtileri yok eve gelince duş aldım hemen sirke içtim 1 bardak , bal ve sogan in suyunu içtim bacağıma yoğurt sürdüm ayran yaptım belki mikrobu atar ( sizce fikri olan ) bacağım da ki geçer mi serti ilk zaman şimdi yumuşak

5 Cevaplar

0 oy
(333 puan) tarafından
Böcek isirmis gibi
(177 puan) tarafından
Geçer mi
(333 puan) tarafından
Ateş olcerin  varsa olc ateşini sıcak suyla yıka  amonyak  da böcek isirmalarina  iyi gelir de onu yapar mısın bilmem
(177 puan) tarafından
36.5 cikiyo amonyak nedir acaba
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım benim büyük kızın ayağını da sinek ısırıp böyle yaptı aynen böyle halka şeklinde oldu sinek ısırdığından emindim evden çıkmadık yinede gidip kan verdirdim çok şükür temiz çıktı sonra kendi geçti 5  6 güne. 
(177 puan) tarafından
Sızlama varmıydı peki geçmesi için ne yaptiniz
tarafından
Sadece çok kaşınıyor diyordu sürekli kolonya sürdüm geçti canım
(177 puan) tarafından
Hım kaç gün sürdü geçti
tarafından
5  6 gün sonra rengi açıldı yavaş yavaş düzeldi canım
0 oy
(48,370 puan) tarafından
pirelerde boyle yapiyor bu sene pireler artti
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Böcek isirmis kuzum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 175 göst.
10 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nurane (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.
28 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prensimibekliyorummm (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 231 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 2,009 göst.

377,224 soru

11,289,118 cevap

34,698 kullanıcı

...