0 oy
308 göst.
Diğer kategorisinde (1,113 puan) tarafından
Şöyle sorayim benim ikizlerim 15 günlükler cok şükür ben hep onlarin basindayim yani gece gündüz onlar uyurken de bekliyorum mesela suan ikisi de uyuyor ben uyumuyorum ya kusarlarsa tikanirlarsa diye sizde oylesiniz degil mi bende bir tuhaflik yok :) normal boyle olmam 

7 Cevaplar

+1 oy
(191 puan) tarafından
Normal.ama uyuman senin icin fha iyi bole.olursa cok yorulursun
(1,113 puan) tarafından
Annem kizkardesim var yanimda mesela suan ben kizkardesimle bekliyorum saat 4 5 de annem uyaniyor o bekliyor 9a kadar sonra ben tekrar kalkıyorum maalesef kimse yokken uyuyamiyorum illa biri bakcak
-Reklam-
0 oy
(55 puan) tarafından
Merhaba canım ilk başlarda bende öyleydim şuan 8 aylık oldu daha yeni bıraktık başında beklemeyi ama odamız aynı ayırmayı düşünmüyorm kesinlikle annelik zor ve çok güzel Allah'a şükürler olsun ki yanimizdalar Rabbim uzun ömürler versin
(1,113 puan) tarafından
Amin canim hepimizin yavrularına uzun saglikli omurler versin Allahim benim mecburen odam ayri kendi odamizda yatak koycak yer yok ondan ayri odadalar bende yanlarindayim kendi yatagimda bilr yatamiyorum beklemek icin
0 oy
(2,834 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bende öyleydim canım:))4 aylık oldu bebeğim o korkular zamanla geçiyor:)ama ben uyuyordum beklemiyordum: )

(1,113 puan) tarafından
Uyuyamiyorumki illa biri yanlarinda olcak ozman yatagima gidip yatabiliyorum yoksa onlarin odadayim hep
0 oy
(421 puan) tarafından
Canımm yemekten sonra bi süre bekliyorum bende sonra yan yatış yastığı var onun koyuyorum yan yatırıyorum sende öyle yap uyumazsan sen yorulursun nereye kadar böyle bekliyceksin süt lazım enerji lazım sana bunlar için de uyuman lazım 
(1,113 puan) tarafından
Bnde yan yatiriyorum hep ama erken dogdular küçükler sütüm zaten yok bari baslarinda bekleyeyim bisey olmasin diye geciyor hep aklimdan sabah 4 5de annem kalkiyor ona birakip ozman yatagima gidiyorum
(1,307 puan) tarafından
Ole dayanamssn ki canım zor olr arkadaşn ddği gbi yap Allahın izniyle hiç bişey olmaz yanlarına yat odana gidemessn
(1,113 puan) tarafından
Öyle yapcam insaalah zaten odama gidemem ama bari yanlarinda koltukta uyusam iyi olcak galiba
(1,307 puan) tarafından
Aynen iyi olur Bi zaman sonra beden daha dayanmıyor
0 oy
(983 puan) tarafından
Allah anali babali buyutsun sen ne zman dogurdun kiz ? 
(1,113 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim 15 gun oldu :)
(983 puan) tarafından
Masallah ben bebekle ilgilenmekten onlar uyurken sende yat uyu bol bol dua et bende Allahim yavrum sana emanet diye dua edip uyuyorum kizim 49 günlük nasil uayirirsam yatirayim kendi istedigi gibi donuyo bende korkuyorum
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Kulağım onda sürekli ama bir noktadan sonra insan bekleyemiyor ama tek sese uyanıyorum. 
(1,113 puan) tarafından
40 ciksin bende odama gitmesem de yanlarinda koltukta falan uyumak istiyorum
(13,203 puan) tarafından
Kız benimki tek başına senin ikizlere bedeldir annem mecbur gidecek bir iki güne kalacağım yalnız bu şartlarda değil gece beklemek gündüz bile yemek yapmaya fırsat bırakmaz sıpa. O yüzden hele bu günlerde yat uyu.
0 oy
(549 puan) tarafından
Canm bnde sırf o yzden gttm 1 1. 5 ay kayınvalıdende kaldım

Orada kayınvalıdem gece 3e kdr dururdu ya da gorumcm fln bnde gunduz yanında beklerdim hep ynnda biri olurdu yani bnde korkuyordm cok normal yanı
(1,113 puan) tarafından
Bnde 40 cikana kadar annemlerdeyim kardeslerim babam hepsi gece gündüz bakiyor sonra kaynanamlar bize gelcek ama o sadece gündüz bakcakmis gece kalkamazlarmis ondan alismamda lazim yatip uyumaya tek zor olcak beklemek
(549 puan) tarafından
İlk 2 aydan snra daha rahat olr bnce smdı ben tek bakıyorum
İlk zamanlar kusuyor falan dkkt etmek gerekiyor sonra kendjnjde topluyor ztn

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 377 göst.
0 oy
54 cevap 861 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 276 göst.
25 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 221 göst.
24 Ocak 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (492 puan) tarafından soruldu

377,325 soru

11,291,854 cevap

34,710 kullanıcı

...