0 oy
374 göst.
Diğer kategorisinde (545 puan) tarafından

6 gunluk bebegim.var dogdugu gunden beri uyumadan basini beklioruz farkindayim.bu sekilde kendimize iskence ediomus gibi oluoruz ama icim uyumaya el vermio ya uyursam aglayio duymazsam die yiyip bitiriorum kendimi bide 3 saatte bir yemek verdigim.icin  bilemiorum ne yapsam sizler uyuyirmusunuz yaninizda annenjz veya yardim edicek bska biri varmi ? O duruyormu? Biz annemle bakmaya calsioruz ama gercekten cok zorlayici oluyir uyumamak bi bilgi oneri vs bisi verebilirmisiniz baba 

5 Cevaplar

0 oy
(66 puan) tarafından

Ah arkadaş sen neden kendine eziyet ediyorsun birde annen yanındaymış. 6 gün boyunca hiç uyumamış olamazsın mümkün değil sanıyorum. Kendine vesvese yapma zaten emzirmek için 2 saatte bir Max uyanmak zorundasın yat uyu böyle yorgunluktan gucsuz düşersin sütun de olmaz

-Reklam-
0 oy
tarafından

Sezeryan oldum iki gun hastanede kaldim sutum gelmedigi icin iki gun boyunca bebegi yarim saatte bi emzirdim gogsum uyarilsin bebek emmeye alissin bama alissin diye o yarim saate ne uyudum uyandimsa o on dakikalik kestirmeler flan ameliyatli halimle iskenceydi ama bebegime degerdi degdi de sutum ikinci gun indi ve yavrumu doyurmaya basladim sonra eve ciktik annem yanimdaydi suan bebegim 12 gunluk annem dun gitti evine iki bucuk saate uyandirip emziriyorum basinda bekleyemiyorum dun gece durmadi rezil gecti zaten bugun iki uc saat babasi oyaladi oyle uyuyabildim basnda bekleyip kndine eziyet etme aglarsa emin ol duyarsin yaninda yatir ve annen varsa zaten bosa durmuyo yaninda birak annen uyandirsin seni iki saatte bi emzir uyu annen uyutsun bebegide gidene kadar sana destek olsun ki toparla bakabil bebegine hastalansan gucsuz dussen yavrun nolacak?

0 oy
(135 puan) tarafından

Ay canm bu cok buyuk vesvese ya benim teyzemde oylwydi uyurdu basinda bdni bekletirdi. Brn beklerdim o uyusun diye ben beklemesem o bekliycekti bunu uzerinden atman lazim. Ki teyzemin 1 kulagi duymuyo doger kulaginin ustune yattignda zaten hic duymuyodu bebek bi ihlasa hemen uyanirdi Allahin rahmeti anneler hemen uyaniyo teyzem 28 yasinda 10 yil sonra cocugu oldu oyzuden hep bisey olcak diye korktu. Sonra duzeldi sende kendini duzlet yoksa pskolojin mahvolur

0 oy
(25 puan) tarafından

Bebegin yanindaki besige koy ve o uyurken hemen uyu 3 saate bi çalar saat kur o aglarsa istemsiz olarak uyaniyorsun annelik böyle birsey göğüslerin sizlar ben normal dogum yaptım 6 gun sadece yanımda kaldı annem gorumcem oda ev islerinde yardım ettiler tavsiyem tek bakmaya çalış güçlü ol 

tarafından
Ayni dushncedeyiz ne kadar zorlasa da bi an once alismak lazim dogum yapali 12 gun oldu hastanede evde annem yanimdaydi baktim bi rahatlik var bende ev isleri yemek bebegi oyalamak flan hepsi anmemde alistikca alismaktan korktum bu rahatliga anneme dedim sen git artik diye dun gonderdim bi an once yuzlesmem lazimdi zorlaniyorum ama gececek insallah
(25 puan) tarafından
Normal canım zorlanman benim oğlan 2.5 aylik halen zorlanıyorum 1 gun camasir asiyorum 1 gun süpürge takiyorum o uyudugunda yemek yapiyorum esim evdeyken hepsini yapiyorum 1 günde bebisle ilgilenin enerjin bitiyor canım tek senin herşeyi yapman çok iyi ki benim ilk bebeğim ben bunun 3.gün farkına vardım ve işin ilginç yani ben doğumdan geldim yarim saat olmadan wcye gittim ve ayaklandim valizimi topladim bebegimle ilgilendim biraz bilincli ve pratik olmak şart canım yoksa salarsan kendini olmaz
0 oy
(817 puan) tarafından

Şuan böyle olöan normal canım biz de ilk birkaç gün uyuyamadık kusar fln diye ama sonra hem kızımız alıştı bu dünyaya hem de biz alıştık onunla yaşamaya. 25 günlük oldu maşallah o uyuyunca biz de uyuyoruz.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 306 göst.
28 Kasım 2020 Diğer kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 307 göst.
24 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 164 göst.
6 Ocak 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,550 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,244 puan) tarafından soruldu

374,637 soru

11,205,004 cevap

34,507 kullanıcı

...