0 oy
957 göst.
Aile kategorisinde (1,161 puan) tarafından
bilirsiniz belki bebeyim kilo almiyor diye defalarca   konu acmisdim.  bu gun kalp doktoruna apardim. kalbinde 3 mm lik delik hayla var kapanmamis.  birde.mitral kapa kalinmis..  mitral kapak bende olan bir hastalik.  bebeyimede kecmis.. doktor 1 yasinda yeniden kontrol edicez.  deliyin kapanmasi icin.. cok uzuldum ben.. bilirsiniz ailemle bagli hep problemlerim vardir.  bu ay o kadar netim ki ayri eve cikib tum zamanimi bebeyimle ilgilenecrm. her seyden her kesden huzur icinde.. bebeyime zaman ayricam.  belko canlarim bilirsiniz ben aptamil veriyorum bebeyime kilo aldirmiyor.   hangi mama cok kilo aldiriyor.  yardimci olurmusuz.

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Rabbim ssifa versin inşallah 

(1,161 puan) tarafından
amin canim.    hic bir seyi bene benzemez  ayni babasi. ama neden kalpi bana benzedi.. cok kotu oldumm bunu duyunca.
tarafından
Allah büyük canım Rabbimin imtihanı buda geçecek ve iyi olacak inşallah
(1,161 puan) tarafından
insAllah ya..  cok kotu bir sey anne icin.     rabbim tum evladlarimizi korusun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim bebeğinin şifasını versin canım golden goat şişirmiyor çok güzel kilo aldırıyor benim kızımda 9 aylık yemiyor mama alsam mı diye düşünüyorum 
(1,161 puan) tarafından
gerek bende alayim kasikla anca 60 cc aptamil icore biliyorum
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım canım insa
(1,161 puan) tarafından
insAllah canim ya. rabbim yardimcimiz olsun
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım benim allahın izniyle geçici bir durumdur inşallah sürekli şifa ayetleri oku üstüne senin ilgin sevgin allahin rahmet ve merhamet eminim ki iyi edecektir 

Mama da ben iki kızıma da sma verdim güzel kilo aldırıyor ama her mama her çocuğa iyi gelmez deneme yanılma yoluyla bulacaksın aslında size yarayan mamayı 
(1,161 puan) tarafından
evet  bitirmis  kasik mamami denesem acaba..   ?  cok korkuyorum mede bagirsak sistemi pozulur diye
tarafından
Ayına uygun şeyler verirsen bir şey olmaz canım internette 4 aya uygun çok guzel tarifler var irmikli bebe biskuvisi
Şu ile pişirilmiş pirinç unu
Bu arada bunlarida biberona koyup öyle yedirebilirsin hem devam sütünden çok daha uygun a gelir fiyat olarak miktar olarak daha çok olur birde pirinç ününü taze çeken bir yer bulursanız oh mis ") benim annemde beni pirinç unuyla büyütmüş birer fotoğraflarım allah etmeye boğum boğum her yerim ")) gerçi hala öylede çaktırma;)
(1,161 puan) tarafından
canim ya..  biberon tutmuyu kasikla veriyor zaten
tarafından
Heee o zaman kasik mamasi seklinde yapip verirsin yerde güzelce kilosunu alır buyur inşallah
(1,161 puan) tarafından
evet ya..  insAllah alir kilosun
0 oy
(1,073 puan) tarafından
ALLah şifa versin inşallah canım kimseyi sıkıntıda bırakmasın 
(1,161 puan) tarafından
amin ya dualariniz icin cok tsk exerim
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Allah şifa versin ınşallah güzel anne 
(1,161 puan) tarafından
amin ya..    rabbim hic bir kimseni evladiyla sinmasin.. adi ates olsa canimdan can kopardi simdi boyle olunca.. daha cok canim yanid.
0 oy
(176 puan) tarafından
Canim bi mama var ismini yazarim aklimda degil simdi. Turkiyedeysen eger bi cocuk doktoruna git raporla veriyolar o mamayi gerci seninki daha kucuk ama bekli onun ayı icin olanıda vardir bi arastir. Zaten doktor raporu olmadan verilmiyo diye biliyorum
0 oy
(176 puan) tarafından

image

mama bu canım dedigim gibi senin bebegin suan bunu icicek kadar buyuk degil sanirim ama doktora git belki daha kucuk bebekler icin farkli cesidini yapmislardir.
(1,161 puan) tarafından
canim ya malesef turkiuede yasamiyorum Azerbaycanliyim  canim benim.  burdada  o kadar akilli doktor yokk.. kendi doktorlariniz  kiymetini bilin.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 960 göst.
0 oy
8 cevap 294 göst.
9 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 212 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,406 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 351 göst.
11 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Sebos (50 puan) tarafından soruldu