0 oy
630 göst.
Aile kategorisinde (40 puan) tarafından
Odanıza girse eşyalarınızı ellese bu durumdan rhatsız olurmusunuz ve bunu dile getirirmisiniz?

27 Cevaplar

0 oy
(283 puan) tarafından
Odama sokamam orda ne işleri var
-Reklam-
0 oy
(544 puan) tarafından
Müsaade etmem kapıyı kilitlerim
0 oy
tarafından
Evet tabiki rahatsız olurum ben kendi akrabalarım girincede rahatsız olurum söylerim direk hiç sevmem
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Tabiki rahatsiz olurum ne münasebet. Yani herkes çocuğuna sahip ciksin sevmem öyle seyleri  bir olur iki olur neysede ama surekli olursa musade etmem dile getiririm

0 oy
(291 puan) tarafından
Ben hemen bak şu çocuğuna derim yada yatak odami kilitlerim 
0 oy
tarafından
Ben çıkarırdım odadan hadi salona geçin oynayın derdim öyle seylerde kimseden çekinmem hemen söylerim 
0 oy
(15,854 puan) tarafından
Ben direk söylerim valla odama girmeyin diye anahtarı olsaydı kilitlerdim de 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Defalarca gelip girdiler girmeyin dedikce tam tersi yine girdiler bunu onların annesinin onlara aşılaması lazım ayıp olduğunu kimsenin özeline girmemelerini söylemesi lazım biz ne desek boş 
(40 puan) tarafından
Evet canəm kızımı emziriyodum bide baktım eşimin 7 yaşındakı dayısı oğlu
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Ben misafir geldiginde diger odaların kapilarini kilitlediğim icin öyle bi sorunum olmuyo
0 oy
(735 puan) tarafından
Ben rahatsız oluyorum evet. Kaynanam sağolsun izin vermez girmelerine ben evde olmayınca falan kilitler.
0 oy
tarafından
Görümcemin çocukları odama girmiş afedersiniz iç giyim dolabımı açmış kız kardeşi abisine diyor ki abii ben bunların nereye takıldığını biliyorum falan diyordu bende bunları fark ettim kriz geçirdim siz ne yapıyorsunuz odamda ne kadar ayıp çıkın çabuk dedim böyle şeyleri bir daha yapmayın dedim üstüne görümcem çocuklarını dövdü manyak dövmeden önce eğitecektin ki bu rezilliği yaşama. Geldiklerinde artık tepki gösteriyorum kimse umrunda deil pat diye kendisi de odama girer abla girme müsait deil odam derim buna rağmen ahıra girer gibi girer münasebetsiz. Nefret ediyorum onlar gelince bana cinnet ler geliyor gidecekleri ana kadar! 
0 oy
tarafından
Eşimin kuzenleri geliyor onların çocukları giriyor çok yakın olduğumuzdan belki hiç rahatsız olmuyorum 

Ama yabancı olsa rahatsız olurum sokmam içeri 
0 oy
(2,633 puan) tarafından
misafir gelince yatak odasını kapatıyorum, orası mahrem bölge.
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Eşimin amcasının çocukları öyle biri 8 biri 12 yaşında yani çokta küçük değiller bize gelirler hemen buzdolabını açar yatak odama girer yatağıma yatar çekmeceleri karıştırır en sonunda uyardım annesini benim çocuğum aynısı yapsa naparsın dedim sonra küstüler gelmiyorlar gelmesinler benim için daha iyi
(40 puan) tarafından
Anlamıyorum şu  zihniyyetde insanları yanlış yapan onlar ... Küsen yune onlar
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle boşversene tatile gittiler evleri bize yakın anahtarı bana verdiler arada havalandırır mısın diye bende tamam dedim gittimki evi havalandırıyım yatak odasının kapısını kilitlemiş ay nasıl zoruma gitti direk çıktım evden aradım güvenmiyorsan niye anahtarı bıraktın çıktım evinden daha da gitmem kendin gelince havalandırırsın dedim lafı geveliyo aman boşver mesafe her zaman daha iyi
(40 puan) tarafından
Öyle mesafe iyi
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Eşim in yeğenleri filan geliyor,  kızımla kosmaca oynarken bile yatak odasına yaklaşsalar yasak derim giremezler.

Ki bırak girmeyi daha ellemek diyorsun
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Kışın gelmişlerdi, maalesef ki görümcemin kızı her yeri karıştırdı, ve yine maalesef annesi hiç birşey söylemedi, keşke herkes kendi çocuğuna sahip çıksa
0 oy
tarafından
Tabikide olurum dile getiririm 
0 oy
(1,217 puan) tarafından

Ben dile getiridm baktım olmuyor kapıyı kitledim artık alıştılar kapım açık girmezler :)

0 oy
(7,935 puan) tarafından
Oda , Eşyalar derken yatak odabımı o kadar uzun boylu değil müsade etmem

Eşiminir kuzeni var çocuğu çok yaramaz diğer oda kapılarını örtüyorum.Annesi göz kulak oluyor , yapmaması gereken bişeye kalkışınca kızıyor
0 oy
tarafından
Ben anında çıkarırım orda valla kimse odama falan giremez 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 726 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
43 cevap 1,334 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ikbal (48,502 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 434 göst.