0 oy
1,267 göst.
Aile kategorisinde (553 puan) tarafından
Kızlar bundan bir hafta önce annemin yanına gittim reçel yapmaya çocuk var diye yardım etsin kalabaligiz baya bi yaptım çünkü neyse orda eşimle tartıştık tek gel falan dedi çocukla bide kavonozlarla gelemezdim neyse eşim geldi annem ikimizle konuşup gönderdi ailesiyle ilgili tek bir kelime etmedi eşimin TLF bakarken kaynanamla konuşmasına gördüm dinledim kaynanam aileme saydiriyor eşim sınırlı olduğu için ne olumlu nede olumsuz yorumda bulunuyor ben bunun üstüne eşimle tartistim çünkü çok zoruma gitti kaynanam yaylada konuşmuyor um numarasını dahi sildim neyse eşim hep annesiyle gizli konuşuyor ve konuşmaları siliyor sürekli bir tavır iceresinde zaten bunaldım bu evden iki yuzlulukten ilk geldiğim gün yine hiçbir şey olmamış gibi aradı konuştu konuşmalarını sonra dinledim insan bu kadar iki yüzlü olurmu boşanmayı bile düşünüyorum yeter artık kaldıramıyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(6,204 puan) tarafından
Esin ne hakla senin ailene saydiriyor peki
(553 puan) tarafından
Eşim değil kaynanam saydiriyor oda bir yorumda bulunmuyor benim zoruma giden o zaten
(6,204 puan) tarafından
Oda saydiramaz o zaman senin ailen de onlara saydirsin ne kadar saçma.Sevmiyorsa saygı duymak zorunda
(553 puan) tarafından
Aynen ben de onu dedim papağan gibi benim ağzımdan birşey çıktı mı diyo ya ben konuşmuyor um annesiyle diye hergun laf sokuyor bide hamileyim 7 aylık oğlum var birşey yemiyorum ayakta duracak halim yok artık harseyden nefret ettim çocuk olmasa durmam
-Reklam-
0 oy
(582 puan) tarafından
Eşinin konusturmamasi lazim annesini senin ailen hakkinda. Benim annem bile bana kaynanamla ilgili olumsuz bisey dicek olsa hemen susturuyorum konusma ole diyorum bir iki yapti sonra devami gelmedi. Eşinin annesine demesi lazim konusma diye bu sekilde fesatlık sokmuş oluyo çünkü sizin araniza
(553 puan) tarafından
Ha işte bende onu diyorum anneme ağlayarak anlatıyorum annem boşver ver diyo bana desin Allah bizi biliyor ya diyo yayladan gelsin tek kelime ederse o zaman seni alır gelirim diyo annem bu kadar iyi niyetli konuşuyor onlar ise arkamdan gizli saklı konuşuyor az önce utanmadan yine aradı üstüne kapattım bir haftadır ruh gibiyim
(582 puan) tarafından
Kiyamam kiz annene bak oda huzurun evliliğin bozulmasin die seni gaza getirmio. Hakaten iyi niyet bu. Ama sessiz kalmaman lazim. Sessiz kalinca tepene cikio. Benim annem die üstüne basa basa sert sekilde uyarman lazim. Benim kayinpederimde bana buna benzer yapardi. BBama soledim die kizdi bana karisamaz kmse dedi. Bende ddmki benim tirnagimin ucu kopsa anamin babamin haberi olacak dedim. Sahipsiz degilim sen beni ailemi ezemessin ddm. Esim kaynanam kayinpederim şok oldu hic bisey demediler. Cikarkende bisey olmamis gibi elini optm gittim adam şoka girdi sende anneni ezdirme kuzum koru. Herkesin anasi babasi evladi kıymetli herkes ona göre davranacak
(553 puan) tarafından
Cnm burda değil gelmesine bir ay var ses kaydı hala bende duruyor o zaman yuzlesecem zaten böyle yüzünü görmek istiyorum TLF içimin ateşi sönmez o zaman yuzlesip çıkıp gidecem o zamana kadar sabır diliyorum sadece
(582 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun üzülme içini ferah tut ins hallolur
(553 puan) tarafından
Cnm hal olsa bile unutulur mu
0 oy
tarafından
Ay nee kadar sacma bacim eline bahanede gecmis konusma o maluk kariylaesinide Allah islah etsin uyar benim annem senin hakkinda bana saydirsa nee dusunurdun de
(553 puan) tarafından
Dedim neden öyle konuşuyor sun demedin ailem bu zamana kadar hiç sizin hskinizda birşey dedimi ddm yok özür dilerim diyo ama annesiyle konuşmuyor um diye hergun tartışıyoruz kaynanamla yuzlesecem zaten gelmesine bir ay var gelsin ses kaydı hala bende zaten yuzlestikten sonra çıkıp gidecem yüzsüz gibi arıyor deli oluyorum
0 oy
(1,626 puan) tarafından
Kaynanan senin konuşmaları duyduğunu biliyomu ben olsam dediklerin çok ayıp sana çok kırıldım diyip onu utandırırdım bilmiyosa bence yüzüne vur be kadar ayıp ya 
(553 puan) tarafından
Oğlu söylemiştir ben gelmesini bekliyorum şuan yaylada bir ayı var gelmesine ses kaydı zaten bende var inkar ederse dinletecem yüzüne demek istiyorum başka türlü içim rahat olmaz
0 oy
(2 puan) tarafından
Ah ahhh. O kaynanalar yokmu, çok benzer durumlar yaşıyoruz İnan. Ve bence benimki daha ağır. Bir beddua ediyor benm kaynana anlatamam. Senin kadar taş düşsün onun başına diyor gerizekalı diyor şeytan diyor. 

Anneme beddualar ediyor. Ben anneme hepsini ayrıntılı anlatamıyorum ama oda boşver kızım yuvana bak diyor..10 aylık bebeğim var psikolojim bozuldu. Kadın telefonlarıma çıkmıyor. Eşime de benim senin gibi bi oğlum yok reddettim seni diyor. Sebebi ne diye sorarsanız, İstanbul içinde onlardan biraz uzağa taşınmamız. Sana ne la sanane.

Büyük bir çıkmazdayız kördüğüm oldu. 

Ne önerirsiniz
0 oy
(276 puan) tarafından
Bence bosan esinede yazik sanada. Adam anadiyla korkarak konusup msj siliyor valla yazik

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 1,330 göst.
13 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Smyyee (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,057 göst.
30 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 564 göst.
6 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,157 göst.