0 oy
1,269 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (536 puan) tarafından

Dün bizi iftara çağırdılar gittiğime pisman oldum:ermm:oglum 3 buçuk aylık çok zayıf niye kilo almiyo niye buyumuyo niye her banyodan sonra fitil kullanmiyosun sütün yetmiyo hazır süt ver falan sinir oldum 3 aylık çocuğa hazır süt mü verilir. halbuki 3 aylıkken 6 buçuk kilo 61 cm di doktor iyi dedi sizce kızlar çok mu zayif

31 Cevaplar

0 oy
(12,856 puan) tarafından
Kilosu da buyu da gayet iyi önemli olan sağlıklı olması kilo değil boşver sen onları 
(536 puan) tarafından
Tamam canm sagol
-Reklam-
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Onlar halt yemiş gayet iyi benimki 4 aylikken 5 buçuk kiloydu ben düşüpte ölem mi sen kimseyi takma aynen devam et moralini bozupta olan sütünden de olma bebeğin boyuda kilosuda çok iyi 
(536 puan) tarafından
Sağol canm  moral verdi bana:)
0 oy
(303 puan) tarafından
Her banyodan sonra fitil mi kullacakmissin.İlk defa duydum valla.Sakın öyle bişey yapma canım.Bebeğin sağlıklıysa ve doktor normal diyorsa kimseyi takma.Insanlari zaten hiç mutlu edemezsin hep konuşurlar. Bebeğin için en iyisini sen bilirsin.1 yaşından önce hazır süt kullanilmaz zaten.
(536 puan) tarafından
Evet bende dedim ki siz iye hergun ağrı kesici kullanmiyosuniz Sustular:)
(303 puan) tarafından
Aynen canım.Susarlar tepene çıkarlar :)
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canim uzmanndoktorun acijlamis sende ne yapman gerektigini zaten bikiyorsundur. Elalemin doktorculuk oynamasina kulak verme.
(536 puan) tarafından
Aynen haklisin
0 oy
(242 puan) tarafından
3 aylik bebek daha yeni dogmus ne kadar olmasi lazim Masallah cekide boyda qayet iyi
(536 puan) tarafından
Aynen obez bekliyor lar heralde
0 oy
(545 puan) tarafından
Cok pardonda hdr banyodan sonra ne fitili kullancakmissin?
(536 puan) tarafından
Uyusun diye :)
0 oy
(48 puan) tarafından
Canim sinir oluyorum oyle diyenlere her bebek ayni olmasini beklemek zaten sacmalik ve bence bebeginin durumu cok iyi doktordan daga iyimi bilecekler zaten zayif olsaydi kucuk olsaydi bunu sana ilk once doktorun derdi agzi olan konusuyor iste 
(536 puan) tarafından
Ben böyle iyi diyorum onlar söyleye dursun
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Bu yeni nesil kadınları beni öldürecek 3 aylık bebe daha ne kadar olsun bi de anlatırlae benimki kolum kadar doğduydu yumak yumak diye canım aynı şeyi bnde yasadim eşimin babanesi eşim yokken cocuga cok küçük çok küçük diyo arayan herkese ufak cocuk büyük değil diyo kızım da 3300 50 cm doğdu ufakta değil, babane artık zoruma gidiyo cocuk ufak falan değil daha ne kadar doğacaktı dedim bi de arayan herkese diyosun dedim yok kızım öyle demek istemesim fotoğrafla büyük yanyana gelınce küçük görünüyo demek istedim diye çevirdiler kaynanam doğum yapalı 20 gun olmus göbeğin kalmıs diyo sanki kendileri hiç doğum yapmamıs öyle moral bozarlar artık cat cat veriyorum lafı saygı cercevesinde, bebeğin gayette maşallahı var öyle dediklerinde fit benin cocugum de ver cevaplarını hiç çekinme bıktım bu yeni nesil yaşlılardan yaa çok bilmişler, (ayy bnde dolmuşum iyice daha anlatacağım cok şey varda burayı mesgul etmeyim) 
(536 puan) tarafından
Benim de 3 kilo 200 doğdu aynen dedigin gibi benim de başıma geldi
0 oy
tarafından

Maşllah canım hiç takma sen agzı olan konusuyor iste kürekle vuracan hepsinneeeee :angry:

(536 puan) tarafından
:)) artık takmamaya çalışıyorum iste
0 oy
(642 puan) tarafından
Benim bebegim de uc aylikken alti bucuk kiloydu

Gayet de tombik görünüyor bence. Millet kafayı yemis canim bakma onlara. Hem sagliklk olsun zayif olsun. Kola cips hamburger yesen surekli kilo alirsin. Saglikli olur mu hayir.onun gibi.bi de bu her banyodan sonra fitilciler cikti. Ne alaka yani kim neresinden uydurdu acaba.zavalli bebegin poposunu hic gerek yokken  uyarmak nerden çıktı acaba. Bi sey duymuslar dogru yanlis araştırmadan geveliyorlar 
(536 puan) tarafından
Evet kaynanam hergun fitil kullan diyo tabi ki ben dinlemiyorum bile
0 oy
(327 puan) tarafından
Bebegin sagligi yerindemi o zaman hic bi seyi dert etme her bünye bir degil ki sonucta ve bence kilosu gayette iyi konusanlarada doktoru gayat iyi dedi de kapat konuyu ben oyle yapuyodum kizim 3 bucuk yasinda hala ayni seyi soyluyorum susuyolar
(536 puan) tarafından
Bende söylüyorum ama faydası yok

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 212 göst.
9 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 468 göst.
7 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Sibell_16 (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 723 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,877 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 304 göst.
12 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hdyemeryem (46 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...