0 oy
591 göst.
Diğer kategorisinde (782 puan) tarafından
Herkes su an da hangi dertle ugrasiyo ne dusunuyo kafasina ne cok fazla.takiliyo onu yazsin dertleselim 

Ben ablamla esim konusmuyolar kayinvalidem yuzunden hep esimi dolduruyo demin esimin ablalarinin enistelerinin kurgu bir gurup var orda esim ablalariyla o kadar cok guzel konusuyoki canim ablam kurban olurum size falan yazmislar hep o kadar kotu oldum ki benim 1 tane ablam var ve onun adi gecince evde esimin surati degişiyo laf sokuyo simdi memlekete annemin yanina gidicez ablamla gidecektik esime boyle soyledim iki sonra beraber gidelim ben birakiyim seni annemleride goruyim dedi bende ablamla gidecem sen gelme diyemedim biliyorum ki sif beni onunla yollamak istemedigi icin boyle dedi yoksa esim hic boyle bisey demedi bu zamana kadar neyse beni birakacak sonra ablam gelicek 1 hafta kalicaz geri beni almaya gelecek mecbur ablamin gittigini kaynanam ogrenip tatzilik cikaracak yine of ben neden ablamla ailemle rahat rahat gorusemiyorum vallaha o kadar uzuluyorum ki bunu esime nasil gosterebilirim kirildigimi uzuldugumu anlatsam ablam suclu cikar o annemle kavga etti der gidicem ama 1 hafta zehir olacak adim kadar eminim hamileyim bi yandan dusunmek istemiyorum bana bisey demiyolar artik sadece ablama yukleniyolar bi sey oldugunda dayanamiyorum cok doluyum çokk 

19 Cevaplar

+3 oy
(5,557 puan) tarafından
Dert mi dedin hangi birini sayayım ki ? 
-Reklam-
+1 oy
(16,489 puan) tarafından
Neden Artık Adet Olmayurum

(kan testi. Verdım negatif sonuçda aldım) 
(16,489 puan) tarafından
Doğuştan mi
Şimdiye kadar hiç öyle bi. Şikayetim olmamıştı
İlk defa. Gecikti ama :(
Pazartesı ye kadar olamasam giderim soracam cnm
tarafından
Her adet gecikmesi politistik over olamaz ki daha sen doğum yapalı kaç ay oldu tabikigit doktroa da internet de yazanlar a bakarsak oo hoo
(16,489 puan) tarafından
Valla anlamadım Kankiş
tarafından
Doktora git diyorum canım :)
(16,489 puan) tarafından
Anladım onu le :)
+1 oy
tarafından

Hangi birini yazıyım gıııı bugünümüze şükür tabi 

(782 puan) tarafından
Tabikide sukur her halimize
+1 oy
tarafından
Korona oldum . Kızlarıma bulaşmasından korkuyorum . Lohusaliktan çıkamadım daha . Çok kötüyüm 
(216 puan) tarafından
Allah yardimci olsun cnm inşallah bulasmaz tez zamanda atlatıldı Rabbim.sifanizi versin
+1 oy
tarafından
Kimsenin yuvasi bozulmasın bütün kadinlar huzurlu bı hayatı mutlu bı hayatı hakediyor ... Bende post açtım ordan oku istersen yazdıkça kötü oluyorum çünkü 
+1 oy
(4,666 puan) tarafından
Cocugum olsun diye cabaliyorum canim Rabbim isteyen herkese verir insallah
(735 puan) tarafından
Amin....
(782 puan) tarafından
Aminn. Kuzum en kisa zamnda rabbim.kucagini doldursun bende daha dune kadar tek dersim bebegim olsun du ama onu bile mutlulugunu yaşayamiyorum
(4,666 puan) tarafından
Amin insallah canim
+1 oy
(150 puan) tarafından
Cok sukur sagliyim çocuklarim saglikli ailem iyi evim kira degil kendi aracimizda var kendi işimizde var elhamdulilah tek derdim kocam in ustume fazla dusmesi  o da devede kulak gibi bir sey kuzum önemli olan saglik
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Yarın çocugum sünnet oluyo onu düşünüyom korkuyom :D Allah başka dert vermesin inşallah 
+1 oy
(12,854 puan) tarafından
Çok şükür bı derdim yok eşim ben oğlum sağlıklıyız diğer ufak tefek şeyleri takıp üzülücek kadar hayat uzun değil o ne demiş bu ne demiş hiç umurumda değil hayatım boyunca böyle oldum bu dünyadaki en önemli şey kendimim evlendikten sonra oğlum ve eşim oldu tabiki 
0 oy
(996 puan) tarafından
Buraya sığmaz hangi birine anlatayim 
(782 puan) tarafından
Anlat iste rahatlarsin
0 oy
tarafından
Derdim coktur hangisini sayayim  :((
(782 puan) tarafından
Yaz yaz bitmezz e bi nebze anlatiyorum bende yoksa catlarim
tarafından
Yazsam burdan bizim koye yol olur
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Ben derdimi anlatayım da dertler kime anlatsın be BACIM 
0 oy
(3,136 puan) tarafından

Derdimden büyük Allah var :) dertleri kafamızda büyütürsek ooooo en iyisi anlatıp canımızı sıkmamak. Elde değil kafaya takmamak ama bunu zamanla insan yenebiliyor

0 oy
tarafından

Korona postlarima kimse yazmyo hslbuki cok zor bi durum:'(

0 oy
(683 puan) tarafından
Gerçekten hangi birini ölesiye ağlayıp anlatasim geliyor birilerine yaz yaz bitmez:((
(782 puan) tarafından
Bende oyle sabaha kadar anlatasim var
(683 puan) tarafından
Anlat canim
0 oy
tarafından

Valla derdim o kadar çok ki hangisini anlatsam o yaramı kanatır o yüzden hamdolsun bugünüme. 

Ama şuan kafamda temizlik planım var temizliğe başladım 1 hafta yapcam kökten titizlik takıntım var bitene  kadar böyle kafamda planlar planlar yaparım bu huyumu hiç sevmiyorum :D

0 oy
(14,019 puan) tarafından
1 buçuk senelik gelinim daha eşyaların borcu bitmedi ama hepsi eskidi çünkü evim çok eski her yeri dökülüyor rutubet alıyor oğlum küçük bu evde büyütmek istemiyorum duvarlar hep çatlak dökülüyor sürekli parkelerden öyle ses çıkıyor ki oğlum sürekli uyanıyor tuvalet o kadar kötü kokuyor ki hamileyken 5 Kilo vermstim kusmaktan benim evimde temiz olsun düzgün olsun istiyorum. Doğalgazı yüksek yaktığımiz halde kışın ev ısınmıyor OFF. Allah daha büyük dert vermesin ama çok sıkıldım bu evden :( neyse ki eşimle iyiyim elbet bu evden de gideriz diye bir umut bekliyoruz yapılsa da rahat etsem artık 
0 oy
(969 puan) tarafından
Ahhhh ahhh var tabi olmaz olur mu canım borçlar bitiriyor bı turlu dogrulamiyoruz yinede çok şükür halimizr... Kimseye muhtaç değiliz gayet mutlu huzurluyuz
0 oy
tarafından
Eşim ve çocuklarımla ayrı eve çıkmak istiyorum ama biraz daha beklemem gerekio galiba hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 
(782 puan) tarafından
Amin insallah  rabbim.sizede cekirdek yuva nasip etsin ayri

İlgili sorular

+1 oy
31 cevap 957 göst.
12 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 826 göst.
17 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 251 göst.
22 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 788 göst.
28 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Busratt (143 puan) tarafından soruldu

378,324 soru

11,323,651 cevap

34,775 kullanıcı

...