0 oy
810 göst.
Aile kategorisinde tarafından
evlenmeden önce açıktım ama kapanmayı hiç istemiyordum içimden bi türlü qelmiyordu ailemin hepsi kapalı diye annemde hep kızardı bana evlenmeme 1 ay kala kapandım ama içimden qelmiyordu allahım sen affet yarabbim. eşimin aileside hep açık onlardan deqil tabikide ben hala aynı hisdeyim 5 yıl olacak tesettüre qirdiqim ama hala alısamadım ama öyle bazı tesettürler qibi kot pantolonda daracık seylerdir qiymem kapalıysamda edebimle içimden qelmesede diz üstü asla qiymem hep qeniş seyler qiyerim allahım nolur kapanma aşkı ver yarabbim 

12 Cevaplar

+1 oy
(7,208 puan) tarafından
Neden günah olsun ki nefsinle bir savaş içindesin inşallah kazananı sen olursun... 
tarafından
inş canım canım
-Reklam-
+1 oy
(12,777 puan) tarafından
Nefisine yenilir isen günah olur yenilmez sen aksine sevap olur bence olumsuz dusunme bu dünyayı da öbür dünyayı düşün öyle şeyler bak oku ahiret düşün şeytan vesvese veremez 

Ben 16 17 gibi kapandım şuan 28 yaşındayım hamdolsun 1 kere bile içimden geçmedi isteyerek kapanmak da önemli ondan öyle hissediyorsun 
+1 oy
(1,175 puan) tarafından
Daha cok mu günaha giriyorum yazmıssınya. Aksine daha cok sevaba giriyorsun. Belkide istekle tesettüre giren hevesli kadınlardan bile daha cok Allah bilir. Neden biliyormusun nefsine söz gecrmeye calısyorsun. İstemiyorsun zorlanıyprsun ama Allahın emrini yerine getiriyorsun acılmak istedigin halde Allah icin kapalısın. Cok istekli olsan belkide suan aldıgın sevabı almazdın. Her açılmaktn vazgecisinde tekrar sevap kazanıyorsn. Canm nefsine diren ve böyle devam et
0 oy
(30 puan) tarafından
Gunah konusunu bilemem ama keşke hazir hissettignde kapansaymışsin.Bide bunlar vesvese ben 15 yaşinda kapandim tam deli çağo derler ilk zamnlar vesvese gelirdi suan gayet mutluyum hic acilmayi düsnmdm
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Öbür dünyayı düşün cnm internetten kapanmaya ilgili dini şeyler izle için ferahlar iyiki kapanmışım dersin bu dünyada günaha girmektense öbür dünyada inşallah feraha kavuşacaksın
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Gelip geçici dünya hayatı her an bu hayat bizim icin bitebilir. Tek kurtulusumuz Allah'ın istediği gibi onun emirlerine göre yaşayıp hayatımızı düzenlemek. Buna gerçekten kalben inanman gerek. Biraz Kur'an okuyabilirsin ama anlaman için mealini okumanı tavsiye ederim. Bu dünya da bütün sorunların tek çözümü Allah için yaşamaktır. Eş sorunu aile sorunu çocuk sorunu geçim para pul okul iş eşya ne varsa herşeyin çözümü Allah için yaşamaktır. Sahip olamadiklarimizin tek cozumu Allah için yaşamaktır. Sevgi ilgi şevkat eksikliği yaşıyorsak tek çözümü Allah için yaşamaktır. Ailevi problemler acılar yaşıyorsak tek çözümü Allah için yaşamaktır. Bütün bunlara karşılık Allah'ın kalbine yerlestirecegi huzuru istemez misin? Eğer istersen Allah için yaşamayı tercih et huzur bul. Rabbim bizlere hidayet etsin. 
0 oy
(3,560 puan) tarafından
Keşke içinden gelseydi zorla kapandığın için zor geliyor canım 
0 oy
tarafından
Açma canım bende kapanmayı düşünüyorum ama nefsim çok ağır geliyor rabbim banada nasip eder birgün aminn
0 oy
(1,720 puan) tarafından
nefsiNe savaşıyosun canım kazanırsan sevap olur calış kaybetme yoksa günaha girersin
0 oy
(174 puan) tarafından
Canım hiç bir kadının nefsi kapanmasını istemez. İçinden gelmesini beklemek yanlış olur
0 oy
tarafından
Bu savaştan sen galip gelirsin inşaallah sahabe kadınlarının hayatlarını oku Nureddin Yıldız ve ihsan Şenocağın sohbetlerini dinle belki etkilenirsin canım benim Allah yardımcın olsun inşaallah
0 oy
tarafından
Ben 18 yaşın da kapandım hep düşünüyodum ama cesaretim yoktu eşimle sevgiliyken o biraz bana vesile oldu kapandım ablalarım sırf oğlan için kapandı dediler eşimin ailesi ile tanıştığım da açıktım kaynanama bazen diyolar senin gelinin de pantalon giyiyor filan oda ben ona karışamam açıktı  ilk geldiğin de diyo 1 kere bile açılmayı düşünmedim bol bol dini kitaplar oku Allah De Ötesini Bırağı şiddetle tavsiye ederm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 328 göst.
22 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 271 göst.
0 oy
3 cevap 57 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,092 soru

11,408,955 cevap

34,946 kullanıcı