0 oy
590 göst.
Diğer kategorisinde (427 puan) tarafından
Kızlar ablam 5 sene önce doğum yaptı ve adet olamıyor ve haliyle bebeğide olmuyor o kadar çok doktora gittik hiçbir şey yok dediler başına gelen yada birilerinde duydunuzmu sonradan bebesi olan adet olan nolur yardım edin 

19 Cevaplar

0 oy
(1,279 puan) tarafından
Allah allah ilkez duyuyorum canım. Rabbim yardım etsin
(427 puan) tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Ilk kez duydum canim Allah yardimcisi olsun
(427 puan) tarafından
Amin canım saol
0 oy
tarafından
Rabb'im şifa versin inşallah 

Kucağını bir kez daha sağ salim şekilde doldursun Rabb'im 
0 oy
tarafından
 Duzenli adet görmediği icin getirmiuor canim bi yakinimizda oyleydi tedavi oldu 
(427 puan) tarafından
Ne tedavisi oldu doktorlar birseyin yok diyorlarmış ama olamıyor işte
tarafından
Bilmiyorum canim okdrni vallah tedavi oldu getirdi cocuk ablan baska doktorlarlada gorusse iyi olur
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Eşimin kuzeni de öyle canım 
(427 puan) tarafından
Düzelmedi demi hiç
(3,078 puan) tarafından
Oglu 7 yaşında canım hala aynı o da sürekli doktor doktor geziyor çocugu olsun diye
(427 puan) tarafından
Bizde oyle doktor doktor geziyoruz termal havuzlara çamurlara herseyi yaptı denedi yok yok olmuyor
(3,078 puan) tarafından
Aynn o da öyle şifalı su falan herşeyi denedi ama daha bişey yok
0 oy
tarafından
Ilk kez duydum canım ama bi tanıdığım hiç adet olmuyordu doğum kontrol hapi kullaniyordu her zaman şimdi çocuğu olmuş galiba ama bilmiyorum adet olup olmadığını 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Nasıl yanı ya olur muymuş öyle bi şey.rahmi fln alınmış olması lazım  durup dururken nasıl olmaz doğumdan sonra o iş de kesinlikle bi iş var farklı farklı bi kaç dr a gitsin bnce doğum anında bişey yapılmasa bnce böle bişe olmazdı 
0 oy
(396 puan) tarafından
Ilk.defa böyle bsy duyuyorum rabbim yardımcısı olsun 
0 oy
tarafından
Benim babaannem öyleymiş annem hep söyler babamı doğurup birdaha hiç adet olmamış yani menapoza girmiş 18 yaşındayken fln bildiğin ama arkasından 9 doğum yapmış hiç adet olmadan ☺️
(427 puan) tarafından
Arkadan nasıl olduki canım ya merak ettim şimdi :)
(581 puan) tarafından
Adet görmemesnin ardından demek istemiş arkadaş arkadan değil :)
(214 puan) tarafından
Acaba adet gormemesinin sebebi sürekli hamile kaldığı için olabilir mi bunuda düşündüm : D bide o zamanlar pek bilinmez di belki oluyodu hemen üstüne mı kaliyodu
tarafından
Yok yok hiç olmuyormuş bi halam da ona çekmiş oda hiç olmuyormuş ama çocukları oluyormuş anlamadım ☺️
(214 puan) tarafından
Allah allah değişik durum ya
Ama şeyi de duydum hamile kaldığında adet olanı en başında oda tuhafıma gitmişti
0 oy
(173 puan) tarafından
Bi akrabanin gelini öyleydi ilk çocuğundan sonra 3 4 yıl adrt görmedi tüm doktorlar hiç bir şeyin yok diyip yolluyodu sülük tedavisi ile gebe kaldı tekrar
(427 puan) tarafından
Nasıl oldu bana Bi detayki yazabilir misin canm sülük tedavisini nasıl yaptılar
(173 puan) tarafından
Işinin ehli bi hanım vardı hacamat ve sülük gibi geleneksel tıp uygulayan
Kadının rahmine sülük koydu o sülükler rahmin içine girip orayı tedavi edip işleri bitince rahimden dışarı çıktılar yani çıkmışlar biz görmedik tabi ama eşimin halasida adet olamıyordu oda sülük koydurdu rahmine adet olmaya başladı tekrar
(427 puan) tarafından
Teşekkür ederim ablama hemen diyeceğim
(173 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşAllah canım
0 oy
tarafından
Peki erken menopoz olabilir mi Allah korusun tabi. Bide ikincil kısırlık diye bişey duymuştum ilk çocuktan sonra kısırlık olabiliyormuş. 
0 oy
(80 puan) tarafından
Bn 9 ay olmadim hamile kaldm cnm halada duzensiz ikinciye hamileyim yasi kac doktora gittimi
(80 puan) tarafından
Yok evlendigimden beri duzeni bozuldu 8 veye 9 ayda bi adet oluom doktor sorunda yok dedi bi 7 yasinda oglum var 2 dusuk yaptim smdi 29 hafta hamileyim ve adet olmadigim surecte hamile kaldim hepsinide goguslerimden anladim
(80 puan) tarafından
Gitemdim doktor kalmadi sorun bulamdilar herseyim hormonlarim normal rahim filmim normam sadce kafasi eserse adet oluo hormonlarim
(7,177 puan) tarafından
Kimisinin bu sebeple yıllarca çocuğu olmuyor siz nasiplisiniz . Benimde on aylık kızım var hala adet olmadım bu sebeple soruyrm artık özledim valla olmayi
(80 puan) tarafından
Valla bilmiom cnm cocuk dogurduk ik8nciye adet olmadan kaldim herkezn bunye farkli sanirim
(80 puan) tarafından
Ailemdede var cnm dayiminn karisi akraba oda adet olmadan hamile kaldi 3 cocugna
0 oy
(1,327 puan) tarafından
5sene çok uzun bir süre Belkı ablaniz menopoza girmiştir hormon ve yumurtalık rezervı yapıldimi benimde son 7 aydır çok düzensizdi hormon tahlili ve yumurtalık tahlilimde menopoza girmek üzereyim onun için bu şekılde oluyormuş bende 
0 oy
(654 puan) tarafından
Kız bende 1 yıl oldu doğum yapalı bende adet olmadım daha Allah korusun bende öyle olmam inşallah doktora gidecem bakalım 
0 oy
(51 puan) tarafından
Doğumda tahmini almış olmasınlar yada zarar vermiş olmasınlar. Rahim olmayınca adette olunmuyor yaa. Allah yardımcısı olsun i şallah 
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Şimdi adet görmeyen insanın bebeği olmaz diye bişey yok.

Ablan kadın doğuma gittiyse ve yumurtlama varsa adet olmasa da bebeği olabilir.

Acaba yaşı kaç ablanın menapoza erken girmiş olabilir mi
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Bi tanıdık vardı det olmuyordu hıc kızkende evlenfi hemen hamile kaldı sok gecirdi herkez
0 oy
(351 puan) tarafından
Allah şifa versin benimde arkadasım iki sene olmadı ama hamile kaldı. İnşaAllah ablana da hayırlısıyla nasip olur
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Görümcemnde 4 senedirolmuyo ama onun adeti düzensz 2 3 ayda bir dpktora gidiyo yumurtaarının kabugu kalın diye öatlayamıyo demiş böyle olanlarda da ileride şeker hastalıgı çıkıyo falan dems onun için ilaç verms ama sürekli kusturuyoms kullanamams

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 496 göst.
10 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 410 göst.
26 Eylül 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 526 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gencanne12 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 274 göst.
12 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,660 cevap

34,778 kullanıcı

...