0 oy
751 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Ya ben daha yeni doğum yaptım 38 günlük bebeğim var kaynanam ikinciyide yapın deyip deyip duruyor. Kocamda yapcaz deyo korkuyorum ya arada 2 sene olsun istiyorum ben ***** kocam beni değil anasını dinliyor. Git ananla yap dicem ayıp olcak ya bu kaynanalar neden boyle anlamiyorum. Diyorum 2 sene olacak en az sezeryan la doğum yaptım diyorum ay bişey olmaz ay bilmem ne deyip duruyor kocam da bana diyo ki 3 aylık olsun yapariz ***** ya ***** nefret ediyorum böyle olunca

36 Cevaplar

+4 oy
(6,053 puan) tarafından
Allah imm. Gunude wer anne hangi gun yapalim da bi uckurumuzun ceteresini tutmadiklari kalmisti 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ne acalen var ya amannn manyaklarmi ne
tarafından
Ne aceleelleri varmis olacakti
+1 oy
(665 puan) tarafından

Kolaysa çocuğa bakmak kaynanan kendsi yapsn :getlost:

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Kaynanan mı taşıcak doğurup bakıcak, ona ne kalmış acaba ne kadar ayıp 
0 oy
(295 puan) tarafından
Sakın yapma canim git kendine korunma ignesi vurdur valla benm kaynatamda diyomuş 2. Yapin esimde 8 aylik olsun yapcaz diyo kocalara guven olmaz
(211 puan) tarafından
Canım korunma iğnesi nerde yapılıyor güvenilir mi
(1,134 puan) tarafından
Saglik ocaginda yapiliyo canim bulunduğun aile hekiminde güvenilir  tabi bende dogumdan sonra yaptirmayi düşünüyorum
(211 puan) tarafından
Tmm canım
(211 puan) tarafından
Tmm canım sağol
0 oy
tarafından
Yuh diyorum başka da bişey demiyorum vallahi billahi ya kime ne be istediğin zaman yap ama eşinden gizli sağlık ocağından hap alıp korunabilirsin bnce ama yine de günah almak istemem ama yapacak bişey yok sağlığın söz konusu ya 
0 oy
tarafından
Kocandan habersiz 3 aylık iğne vurun ya da spiral taktır boyuna denesin tobe ya
(1,134 puan) tarafından
Kiz güldüm yorumuna ilâhi seni boyuna denesin diyon :))
0 oy
tarafından
Kaynana söyle seni ilgilendirmez ne zaman çocuk yapacağım de bitsin gitsin
0 oy
tarafından
Aynı benim kaynana işte benim de kızım 18 aylık yapın da yapın 3.çocuğu diyor kocam da aynı anasını dinliyor tabi ben istemiyorum kaynanam geçenlerde niye yapmiyonuz 3.çocuğu dedi bende oglun biraz büyüsün  sonra dedim cocuk gibi hareketleri var da ondan dedim 
(177 puan) tarafından
Neden bilmiyorum ama ben söylemis givi içim rahatladı :D :D ne dedi sen öyle deyince.
tarafından
Olur olur bi oğlu olsun düzelir dedi :D
(177 puan) tarafından
Hep bişey bulurlar zaten hep ama hep :D Allah islah etsin
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hayır yani sanki kaynanan veya kocan bakicakta bide ikinciyi istiyola,onlara göre söylemesi çok kolay hiç anayı düşünen yok 
0 oy
(535 puan) tarafından
Bırak isteyip dursun canım yapicam de hee dee geç benimkide sürekli 2. 'yi ister bunu bi kaç saat zor bakar maddi manevi kolay mi bu çocuk hele öyle bi donemdeyizki herkesin psikolojisi mahvolmuş halde 
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Sen doğur sen emzir geceleri sen uykusuz kal olur mu de bakalım ne diyecek 
(942 puan) tarafından
***** ya iş yok kayıt yok diyo bana
0 oy
(947 puan) tarafından
Aaa manyaga bak. BakmAya gelince kimse yok ama . Benim kaynana da evlendik çocuk niye olmuyor bilmem ne 9 ay olmadı benim çocuğum . Sonra oldu sonuç bı günden bi güne faydasını görmedim. Sevip gidiyor sadece. Bide akl veriyor emzik emmedi tstliyla tiksindirdi çocuğumu aman emmesin nolcak plastiği somurmesin diyor iş güc oldu mu kimse yok yanımda. Sakın aldanma kuzum korun valla gerekirse gizli gizli korun olan sana oluyor yeri geliyor kocan bile destek olamıyor çocuk konusunda . Milletin uckurundan ona ne .Kaynanalar a düşmez ne zaman çocuk doguracagimiz ver ağzının payını 
(942 puan) tarafından
Ne diyim ben ciddi bişey diyince kocam kızıyo gülerek laf sokmaya çalışıyorum ama anlamiyo şaka yaptigimi dusunuyo dünde gelmiş sen kilo almışsın diyo yoo hala aynı kiloyum dedim bende
(947 puan) tarafından
Ben çocuğumu doya doya büyütmek istiyorum de . Eğer hamile kalırsam bununla ilgilenemem de çünkü öyle oluyor etrafım da çok görüyorum. 7 aylık kızım var. Benim eşimde yaşına girince yapalım diyor ben istemiyorum. 2 yaşına gelince çalışmayı düşünüyorum biraz Allah nasip ederse . Ama sen bilirsin yine de korunmani tavsiye ederim . 3 4 yaşına gelmeden düşünmüyorum ben . Çünkü etrafımda erken olup da zorluk cekenleri ve ihmal olan çocukları görünce diyorum ben yapamam telef olamam yeri geliyor eşim çalışıyor o bile destek olamıyor anamdan başka kimse destek olmuyor ne kaynana ne elti ne görümce olan sana olur bacım yine de sen bilirsin
0 oy
tarafından
Igne vurunn kirnmka icin 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Ya bi cocuk kolay mi yetisiyo ya sirf yapmk icin cocuk yapilir mi..nasil bi zihniyet ya bu..o cocukla ilgilenmen gerek zeka gelisimi icim desteklemen gerek beslenmesi ayri bi sey zatn..cocugu yapip atarsan bi koseye ikinciyi degil 10.cuyu bile yaparsın..onemli olan o cocugu yetistirebilmek..kaynananin zeka seviyesinin almayacagi bisy bu tabi..
(942 puan) tarafından
Bu oğluma hamileyken bana dediki bakarız çocuğumuza buyuturuz hep beraber dedi bana bende aa ne güzel dedim ilk çocuğum yardımcı olcak dedim ay yayladan bı geldi 1  hafta 10 gun ben ona hizmet ettim bide çocuğumu kucağa alistirdi şimdi yere koyunca agliyor ikidebir bide bana diyo ki ayağında sallamaya alıştırma ama sen kucağa alistirdin dedim bişey olmaz kucaktan diyo hiç iş yapamiyorum bide ona hizmet etmemi bekliyor
(211 puan) tarafından
Aynı benimki gibi herşeyi benden bekler
0 oy
(407 puan) tarafından
Boş ver konuşsunlar canım sen bildiğini yap önlemini al onlar uğraşsın sen istemedikten sonra zorlamı yapacaklar 
(942 puan) tarafından
Şimdi kontrolüm var 40 in çıksın gel dedi doktor bana gitmeden evveli doktora mesaj mi atsam acaba kocamın yanında 2 sene çocuk yasak falan mı dese
(407 puan) tarafından
Mesaj atmana gerek yokki gerçeği bu zaten iki yıldan önce yasak heleki sezeryan doktorlar çok kızıyor aynı yarayı biz tazeyken nasıl açıcaz diye erken hamile kalırsan o yaranın açılma ihtimali bile varmış ben bilmeden kaldım inan öyle acıyoki doktor rezil etti beni
0 oy
(96 puan) tarafından
Valla cnm bnmkide ilk cocuga ole diyodu yaptik smdi ikinci geliyo o istemiyo basina kakacanki baksn bakti bu bna baktiriyo vazgecer biraz buyusun butun yaramazliklari onun evinde yaptir biz beraber kaliyoruz simdi istemiyo kalak o derece oldu:)birde esinle dr u konustur en az 1 yil gecmesi lazim aradan zaten korkut aklina gir 
0 oy
(457 puan) tarafından
Bütün Kaynanalar aynı aynısı bende de var sezanlıyım diyorum anlamıyor ona sorucaz sanki
(942 puan) tarafından
Ah keşke diyorum kocam anasından ailesinden bı kazık yese diyorum keskee
0 oy
(4 puan) tarafından
Kendisi mi bakacakmis 2.cocuga 
0 oy
tarafından
Takma canım sen istemedikten sonra yapamaz benim kaynana da oleydi habire diyip diyip duruyordu kizim olduğunda bende acelem yok diyip dururdum sonuç 4 yıl geçti 2hamileyim onkimki benim ozelime karışacak hayret bişe kolay zaniyorlar doğurmak bakmak daha yeni doğum yapmışsın eşinin demesi lazım bı bu büyüsün diye esinede güven olmaz anasının lafını dinliyor baksana git iğne yaptır gizlice ne sipral taktir 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 322 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Sevimlipandacik07 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 485 göst.
0 oy
19 cevap 480 göst.
14 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 288 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde sevgil (852 puan) tarafından soruldu

380,224 soru

11,383,710 cevap

34,881 kullanıcı

...