0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde (177 puan) tarafından
Kızlar bilen bilen bilir kayınpederim evden kovmustu sırf o gelince ayağa kalkmadim diye . Kaynanam hergun arayıp gel gel deyip duruyor demin yine aradı gel diyor gelince kayınpederinin elini öp ama barışın diyor sanki gelcem ha gelsem bide öpcem peeeehhh neyse SORUM ŞU ben eşime gidelim dedim oda hayır dedim eşimin ablaları annesi falan ben ne dersem eşim onu yapıyor sanıyor ve öyle laf ediyorlar kimse eşimin sinir olduğuna inanmıyor ben napcam ya

14 Cevaplar

0 oy
(119,319 puan) tarafından
takma cok ararsa engel at
(177 puan) tarafından
Kız nasıl engel atayım 4 görümcem var her biri arar beni yerler :D
(119,319 puan) tarafından
gorumcekleride engelle ☺ kokten cozum
-Reklam-
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Akışına birak isteyen istediği gibi anlasin.
0 oy
tarafından
Kim ne dusunurse dusunsun buyuk buyuklugunu bilsin ayaga kalkmadin diye evden kovulur mu ne ayip ben olsam asla gitmem 
0 oy
tarafından
Kovuldugum yere gitmem ....hele de suçum.yoksa..hele de eşim yanimdaaysa....oğluna şöyle derdim kapatirsin muhabbeti
(177 puan) tarafından
Ya bide yaşlı yarın ölür kalır eşim sonra bana vicdan yaparsa ay herşeyi düşünüyorum bende be
tarafından
Ya tamamda eşin gitmek istemiyomis  onun anası babası .ben böyle durumlarda oğlumu ara diyorum ..
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben olsam ömür billahi gitmezdim
0 oy
(13,866 puan) tarafından
Oģlunu ara anne de. O gelirse bende mecbur gelirim diye ayak yap bakalim. 
(177 puan) tarafından
Onu zaten hergun arıyor birde gelin gelmiyoda oğlumun üstüne atıyor lafı dolanmaya başlamış
(13,866 puan) tarafından
O zaman deki anne kocan gelsin benden özür dilesin o zaman gelirim. Kayinbaban gelmeyeceğine göre konu kapanir belki.
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Ay eşin hayır diyorsa daha ne oğlunu ara deyip kapatacaksın kime ne anlatıyorsa anlatsın
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Canlarının istediğini dusunsunler daha geçen kovulduğum yere mi çağırıyorsun bırakta bari üzerinden zaman geçsin diyip konuyu kapat eşinden için oğlunu özlediysen gelsin görürsün de 
(177 puan) tarafından
Allah var hiç gidesimde yok
(7,249 puan) tarafından
Ne gidicen canim karsisinda çocuk olsa o bile yaklasmaz bida bide elini opecekmisin sanki suclu sensin
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Hem eşine gidelim demişsin hemde pehh sanki gidecem diyorsun. Kendinle çelişiyorsun bence
(177 puan) tarafından
Ne diyeyim gitmicem anangile istemiyorum deyip adamı kendime mi zıt edeyim
(1,776 puan) tarafından
Valla ben olsam derim. Kimse benim gururumdan daha önemli değil. Kovulmuşsamda ancak kayınbabam özür dilerse giderim. Kimseye oyun yapmayı bilmem
(177 puan) tarafından
İyi sen ödün odun takılmaya devam et bacım :D iki gün sonra buralara kocamla aram bozuldu falan yazma ama benden demesi
(1,776 puan) tarafından
Memnun oldum odun hanım ne kadar kabasın ben eşimi kandırmayı bilmem senin gibi. Neysem oyum eşimde hayran bana ailesinide sildi en ufak hatalarında taki bendne özür dileyene kadarda affetmedi :)yalanla dolanla olmuyor yani. Sana yalan hayatında mutluluklar
tarafından
Sizin icin odun, baskasi icin onur. Onurlu olmak kocamin kusmesinden daha onemli.
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Ben yıllardır kaynanama görünceme gidelim demesem kocam gitmez ama anası bana laf sokar hep sen soğutuyosun diye . Sen ne sanıyorsun canım sen gitsen kocası ikna etmiş derler gitmesen oğlumuzuda soğutmak istiyo derler iki ucu da aynı değneğin sen oyüzden uç seçeceğine kalbin nasıl istiyorsa öyle yap başlatma görümcelerine :)
(177 puan) tarafından
Bana kalsa ben hiç gitmem kız :D
0 oy
tarafından
Sırf o gelince ayaga kalkmadin diyemi valla benim kayinpederimde gelir işten ben hiç ayağa kalkmam biseyde demez iyidir bana karşı çok şükür yani ilk geldiğim zamnlar yemek yemzdim yanlarında bana bende babanın sen babanın yanında yiyosan benim de ye utanma diye dlfln valla şimdi yanında oylee yeemk yerim benim yemeğim biter kendi tabağını. Tabağına bisalltigi günleri var  eşin arkanda en azından canım boşver takma eşin yok diyosabsende gitme
0 oy
tarafından
Diyeceksin ki akşam oğluna söylerim tamam derse gelirim ertesi gün de onlar aramadan arayıp ben gelecektim ama oğlun hayır dedi diyip kenara çekileceksin 
0 oy
(417 puan) tarafından
Kimseyi inandıramazsın toplum zihniyetine göre gelin değil mi el kızı zihniyeti var o yüzden çabalaman boşa olur 
0 oy
(188 puan) tarafından
Ben de kovulduğım yere gitmezdim canım. Heleki eşin arkandaysa

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 749 göst.
26 Eylül 2020 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 329 göst.
23 Aralık 2023 Aile kategorisinde Myangell (566 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 484 göst.