0 oy
1,181 göst.
Aile kategorisinde (286 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar ben bir yıllik evliyim bir aylık da kızım var kaynanamla altı üstü oturuyoruz eşim kaynanama çok düşkün biri bütün gününü onunla geçiriyor sadece yemek yiyeceği yatacağı zman evine geliyor benimle sohbet etmiyor fazla konuşmuyor sadece işi düşeceği zaman benimle ilgileniyor aksi takdirde hiç ilgilenmez annesi de çok arsiz biri anlatamam fitne fesat iftira kıskançlık herşey var kendisinde sürekli oğlunun önünde beni karaliyor kötülüyor eşim de tek kelime etmiyor eşimin önünde bana oruspu da dedi ******** de eşim tek kelime etmedi ama ben annesi hakkında en ufak birşey desem hemen beni annesine şikayet ediyor oda gelip benimle kavga ediyor bıktım artık eşim arkamı hiç tutmuyor ne yapmalıyım akıl verin lütfen evlendigimiz günden beri bir gün olsun birlikte gezmeye gitmedik ailemi de hiç sevmez ve her zman onlar hakkında kötü konuşur önceden şiddet yoktu artık şiddet de göstermeye başladı ne yapacam bilmiyor çok yoruldum bu arada henüz 20 yaşındayım ve ailem arkamda  

22 Cevaplar

0 oy
(3,701 puan) tarafından
Evliliğin için herşeyi denedin mi cvp evetse hiç durma o evde 
(286 puan) tarafından
Herşeyden kastınız nedir yani yeri geldi güzelce konusarak halletmeye çalıştım yeri geldi tartışarak halletmeye çalıştım yeri geldi kul köle oldum da halletmeye çalıştım ama beceremedim bir türlü
(3,701 puan) tarafından
Her şeyden kastım da buydu işte yürüsün diye elinden geleni yapmışın ki şiddet uyguluyor diyorsun iyi düşün o evde yaşayan sensin ne yapman gerektiğini de sen bilirsin ister ayrıl düzelmesi için çabala
(286 puan) tarafından
Bakalm bir daha deniycem bu sefer kesin bir kararla düzelmezse bitircm
-Reklam-
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Görücü usulü mü evlendin cnm sen..yasin da daha cok kucuk ya..bu yasta cıvıl cıvıl gençliğini ve aşkını yasamak varken bole dengesiz insanlara düsmüssün..Allah yardimcin olsun..
(3,901 puan) tarafından
Okumaya devam.edebilirsin disarsan tamamla bisey olmaz..cocuguna iyi bi gelecek saglanak zorundasin cbki..hep ailen bakamaz cocuguna..calis hem kendini daha güçlü hissedersin hem de cocuguna cok da guzel bakarsin..ailen hep yaninda ne guzel..ben de ögretmenin buarda..oyuzden egitim bi anne icin gercekten cok onemli..o adamdan bi cacık olmaz cnku..yillarini cocuguna harca bnce o adama ve sevimsiz anasina degil..
(286 puan) tarafından
Aynen teyze demek istemiyorum artık ama maalesef öyle öz teyzem olur bakalm böyle devam ederse sonunda yapacağım bu
(286 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim çok sağolun kendime güvenimi yitirmistim yapılan psikolojik baskılar yüzünden sizin sayenizde biraz olsun güvenmeye başladım çok teşekkür ederim
(3,901 puan) tarafından
Zatn seni sindirmek icin öyle yapıyolar cnm yaşın da küçük ya bilerek öyle davraniyolar..sen de bu yaşının avantajini kullan cnki onunde uzun bi gelecek var Allah kismet ederse..belli mi olur belki ilerde seveceğin biri bile.cikar karsina seni el üstünde tutar hayat bu bilemezsin ne yaşayacağını..ama neyi yasamak istemediğini bilirsin..kendine güven ve dimdik dur ki seni ezemesinler..ailesi arkasnda olmayanlar mecbur eziliyo cnku gidecekleri yerleri ama yok sen oyle degilsin
.esin ve ailesi de bunu bilmeli..
(286 puan) tarafından
Bakalım hakkımızda hayırlısı olsun

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,162 göst.
0 oy
4 cevap 439 göst.
25 Haziran 2021 Aile kategorisinde Eda (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,485 göst.
3 Eylül 2019 Aile kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu