0 oy
650 göst.
Diğer kategorisinde (143 puan) tarafından
Çok şükür bende doğum yaptım kızlar tansiyon um çok yüksek gidiyordu bir aya yakın hastane de yattım yani hamileliğimin son günleri hastane köşelerinde geçti hiper tansiyon varmış idrarda protein kaçağı çıktı meğersem onlar yükseltiyormuş doktorumla konuştuk 3 Eylül perşembe günü sabah erken gel suni sancıyla doğurtcam dedi benimde canıma tak etmişti Bi aydır kabul ettim hee bu arada 1 Eylül de eşimin covid 19 testi pozitif çıktı Rabbım korudu beni bebeğimi bize bulaşmadı aynı evde eşimsiz doğuma gittim çok zordu benim için neyse ağlayarak evden çıktım annemlerle eşime sarılamadan aşağı arabaya binerken pencere den bakışı vardı hâlâ aklımdan çıkmıyor bağırdı aşağıya Allah'ıma emanet sonra sana anne dedi anneme hastaneye varana kadar ağladım neyse yatışım yapıldı suni sancıya başlandı sabah 8 20 de 11 e sancılarım arttı ebe geldi çömel kalk yürü belini sıcak suyla yıka dedi bende Bi heyecanla belimi yıkıyorum saat öğlen 12 ye geldi ebe tekrar geldi açılmama baktı hiç açılma yok ben eğilip kalkıyorum saatler geçti çok yoruldum ve susadım ama su vermediler bana yandım resmen kan ter içinde kaldım  saat 5 de ebe geldi yeni serum taktı ama bende tık yok saat 7de doktor um geldi bugün açılman olmadı seni yukarı servise alacağım yat dinlen yemek ye dedi çıktım yukarı neyse ertesi gün oldu tekrar aşağı indirdiler tekrar aynı şeyler oldu saat 3 buçuğa kadar sancı çektim ağlıyarak ama acıdan değil doğuramıyorum diye ağladım çünkü iki gündür herkes doğurdu gitti benim psikolojim bozuldu tam ağlarken doktor geldi niye ağlıyorsun dedi yapamıyorum açılma yok sezeryan a alın beni dedim Bi kaç saat daha Bekilcem dedi bekledi de ben hala kıvranıyorum saat 5e geldi doktor geldi tekrar açılmama baktı gram açılma yok bende tamam dedi sonunda Bi heyecanla bekliyorum hemşire geldi lavmanı taktı ameliyat haneye götürdüler 5 buçuk da prenses im Zeynep ikram doğdu hemen bana gösterdiler o kadar güzel Bi duygu ki iki gündür çektiğim tüm sıkıntıları sanki ben yaşamamış gibiydim anne olmak çok güzel Bi duyguymuş 37+1 de 2 kilo 330 gram doğan Bi mucizem kızlar az bişey uzun oldu hakkınızı helal edin 

10 Cevaplar

0 oy
(682 puan) tarafından

Gözlerim doldu benim 35 haftalığım çok korkuyorum senin gözün aydın olsun sağlıkla büyüt:'(çok duygusalımmmm

(682 puan) tarafından
Amin canim Allah razı olsun busrat,            beyaz gül kız duygusallığım üstümde valla nasıl olacak bilmiyorum
(143 puan) tarafından
Aynı senin şimdiki abarttığın gibi Beyza gül benim ne çektiğimi bir ben bilirim senin gibi boş boğaz biri değil
(610 puan) tarafından
Bi prenses annesi hayatının en güzel günü olacak bebeğini kucağına aldigin anda ve onunla gòz göze geldiğinde bütün 9 ay cektigin sıkıntıları unutacaksın şimdiye kadar yaşamadığın tarifsiz duygular yaşayacaksın artık kendini yalnız hissetmeyeceksin
(229 puan) tarafından
Korkma canım o çocuk bir şekilde çıkacak ben çok güzel doğum yaptım sancin gram yoktu açılmamda ama Rabbim yardım etti doğdu şimdi kızım 18 aylık Allah yardımcın olsun iyi insanlar çıksın karşına nasipliymissin dua aldin
(682 puan) tarafından
Allah razı olsun kızlar çok saolun inşallah sağsalim doğururum :)))
-Reklam-
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Allah anneli babali büyütsün insallah canim ❤☺️
(143 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(94 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah cnm bnm bnde 34 haftaligim oglusuma 
(143 puan) tarafından
Amin canım inşallah sende sağlıkla alırsın kucağına inşallah
(94 puan) tarafından
İnşallah cnm bnm
0 oy
tarafından
Çok şükür mutlu sonlu :) ve Zeynep İkram ismi çokk güzel bi isim bayıldım ismiyle büyüsün inşallah 
(143 puan) tarafından
Aynen tatlım çok şükür amin teyzesi ❤️
0 oy
(3,823 puan) tarafından

Allah analı babalı büyüsün canım <3

Resmen gözüm dolu dolu okudum hele eşinin bağırması çok duygulandırdı bende bir an kızımı bana gösterdikleri ilk ana gittim resmen 

Sağlıkla büyütürsün inşallah 

Bol sütlü az gazlı büyür inşallah 

(143 puan) tarafından
Amin canım inşallah zor günler geçirdik ama bitti eşim sağlığına kavuştu evimizdeyiz hep beraber şimdi ❤️
(3,823 puan) tarafından
Ne güzel jihep beraber olursunuz inşallah
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Kıyamam sana canım ya neler çekmişsim öyle 

Eşinede çok üzüldüm %(

Allah analı babalı büyütsün inşallah çok geçmiş olsun canım benim 
(143 puan) tarafından
Çok şükür eşim sağlığına kavuştu atlattı o illeti amin canım benim Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Kötü başlayıp sonu mutlu biten bir doğum olmuş Allah Analı Babalı büyütsün canım ❤❤
(143 puan) tarafından
Aynen öyle oldu canım amin inşallah
0 oy
tarafından
Anoooyyy benim kızımın adiyla aynı zeynep ikra ") adıyla yaşasın inşallah rabbim acısını göstermesin hayırlı upuzun bir omri olsun hep yanında gözünün önünde olsun büyüsün çok akıllı bir kız olsun inşallah ❤❤❤❤⚘⚘⚘⚘⚘
(143 puan) tarafından
AA ne güzel adaşlar amin inşallah canım
0 oy
(947 puan) tarafından

Rabbim hayırlı evlat etsin kuzum başı kötü başlamış ama sonu güzel bitmiş dedim sonunda Allah gecinden versin bebeğini mi kaybetti diye düşünerek okudum kalbim küt küt gözlerim dolu okudum :'( . Allah gülen yüzünüzü soldurmasın <3 eşin nasıl peki insaAllah atlatmistir o illeti neler cekmissiniz kiyAmam :'(

(143 puan) tarafından
Amin canım benim Allah razı olsun güzel dileklerin için eşim çok şükür atlattı doğumumda yanımda değil di ama şuan birlikteyiz şükürler olsun
(947 puan) tarafından
Rabbim ellerinizi ömür boyu ayırmasın her daim evladinizla Güzel günler görün insaAllah :)
(143 puan) tarafından
Amin canım inşallah sende evlatlarınla eşinle inşallah sağlıklı sıhhatli uzun ömürler görün inşallah
(947 puan) tarafından
insaAllah canım
0 oy
tarafından
Analı babalı büyüsün inşallah cnm Rabbım hayırlı ömürler versin 
(143 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 361 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy