0 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Merhaba kızlar :)  öncelikle herkese hayırlı doğumlaar nsip olur inşallah sağ salim kucaginiza alırsınız.  Ben  cuma günü sancı ile a

Hastaneye gittim 1.5 açılma vardı  suyum azalmısti  hemen yatıs verdiler doğumhane ye  gittim nst çekti sancı vardı sonra bi  odada 2 saat boyunca kaldm  alttan muayene etti açılma yoktu 30 dakika boyunca yürüyüş yaaptirdlr açılma 2 oldu yine nst ye girdim 6 saat boyunca  alttan ilac koydu açılma olsun diye be rahim ağzı yumusasin  diye serum verdi  hemşire kolunda serum vardı hep .oksijen bağlıydı nefes darlığı oluyodu bende.akşam 7de sancı çektim diğer akşam 6 ya kadar  sancı arttı 8de Catala uzandım hazırlık yaptılar idrar yaptrdrlar .sancı arttıkça bebeğim aşağıya indi ve baskı uyguluyordu  dayanamıyordm çok bagirdm kızlar bebek çıkmıştı ebeler elleriyle daha da acti sonra makaşla kesti bebek çıktı ve hemen üstüme bıraktı koklayinca her şeyi unuttum rahatladım;)  plesanta cok ugrastirdi e beyi  çıkmıyordu canım çok yandı 5 dakika ugrastiktan sonra d ikisi e  başladılr .. ve bebeği giydirip servis e  çıktık çok şükür kizima kaavustim  çok  ağrı çektim ama kizima değer suan kucağımda süt  veriyorum  ağrıları unuttum ♡ hayırlısıyla doğum oldu darısı sizin  başınıza canlar 

7 Cevaplar

0 oy
(3,167 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Gözün aydın cnm rabbim anali babalı büyütsün inşallah rabbim derdini hastalığını göstermesin inşallah 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım güle güle büyüt bebeğini inşallah:) ❤
0 oy
(649 puan) tarafından

Biraz ürktüm doğrusu makas attı falan diyince :) Gözün aydın Allah bağışlasın inşallah 

tarafından
Sağol canım korkma herkese yapmıyo benim rahim ağzı darnis ondan
0 oy
tarafından
Sağlıkla büyüt inşallah 
0 oy
(119,169 puan) tarafından
Gozun aydin olsun
0 oy
tarafından
gozun aydin kuzum 
tarafından