0 oy
1,881 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Selamın aleyküm hayırlı akşamlar bayanlar 

Ben dün kızımın mezarina gittim. Orda tavuklar filan vardı. Dün uyardım sahiplerini. Abla mezarları eşiyorlar diye mezarlığın etrafi tamamen çevrili. Kapıyı açıyorlar sanirsam hayvanlar girsin diye bugün gittiğim de kızımın mezarinı tavuklar eşmiş dağıtmış. Ellerimle düzelttim mezari ve tavuklar yine ordaydi. Tekrar uyardim BEN BU BAYANI NEREYE ŞİKAYET EDEBİLİRİM. 

HERGUN GİDİYORUM AMA OLDUDA GİDEMEDİM KIZIMIN MEZARİNİN DAĞILMASINI KABUL EDEMEM BEN 

33 Cevaplar

+30 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ya Allah aşkına yorumlarda psikiyatriye görün iyi değilsin destek al yazanlar var. Kadıncağız evladını kaybetmiş Rabbim korusun hangi anne unutabilir hangi anne birkaç ay sonra hafifletebilir acısını. Annesi olarak bari mezarına sahip çıkıp içini bir nebzede olsa tatmin etmeye çalışıyor bundan doğal ne olabilir ki. Evladının toprağından daha değerli ne var onun için dokunabildiği bi tek o toprak tabiki en güzel şekilde bakmak isteyecek en değerlisi orada 
(5,323 puan) tarafından
Katılıyorum sana
(2,260 puan) tarafından
İçimdekileri yazmışsın valla Allah sabir versin evladiyla sınanan her anneye
tarafından
O kadar haklisin ki allahım kimseye o acıyı vermesin eminim ki çok acıdır düşünmek bile çok acı rabbim sabır versin
tarafından
Katılıyorum insanlar bazen çok acımasız oluyor
(396 puan) tarafından
Duygularıma tercüman oldun valla rabbim sabır versin gerçekten çok zor
-Reklam-
+9 oy
tarafından
Yorumlara çok üzüldüm bir anne ölen evladının mezarının dağılmasından korkuyor ama insanlar kalkıp psikiyatriye görün diyor.

Bir söz varya,, 

Bir insan acıdan delirdiğinde, insanlar onun acısını değil deliliğini görür..

Allah sabır versin inşallah canım belediyeyi ara zabıta gelip uyarsın. 
tarafından
Aynen öyle canım..
tarafından
Teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah ❤️. Beni aldınız
tarafından
Allah yardımcın olsun canım ❤️
(7,412 puan) tarafından
Hangi vicdansiz oyle yorum yapmis acaba. Evlat acisini Rabbim dusmanima vermesin.
tarafından
2 bayan yapmıştı biri hemen sildi biri de Bi süre silmedi tepkileri görünce sildi terbiyesiz işte sen psikiyatri ye git iyi değilsin bilmem ne demişlerdi..
+3 oy
tarafından
düzenlendi

Yaaahuu ne, saçma insanlar var yaaa kadın haklı bu konuda ne yani tavukları salmasın onlarda biraz saygı duysunlar sizin evladınız ölecek ve evladınızın, mezarını tavuklar eşecek sizde suscaksınız ÖYLEMİ tabikide uyaracak ben olsam daha beterini yapabilirim belkide o, tavuklar yüzünden kavga bile ederim 

tarafından
Teşekkür ederim canım.
+1 oy
(456 puan) tarafından
Aleyküm selam canım çok üzüldüm Rabbim sabır versin Allah kimseyi evladiyla sinamasin.

Muhtarlığa şikayet et canım 
tarafından
Muhtarin bi halt ettiği yok aradim soyledim gecistirdi
+1 oy
(291 puan) tarafından
Duygusuz insanların bence psikiyatri ye gitmesi lazım. Sizde annesiniz. Kendinizi bayanın yerine koyun. Kim ister mezarın dağıtılmasını. Öyle boş boş yorum yapmak çok kolay. Sırf öylesine yorum olsun die yazıyorsunuz. (Konu meclisten dışarı)
tarafından
Teşekkür ederim canım
+1 oy
(5,323 puan) tarafından
Şu psikiyatriye git diyenler neye dayanarak diyor aceba?

Nasıl bir zihniyettir bu

Evladını kaybetmiş bir anneyle nasıl konuşabiliyorsunuz?

Kaynanasını yaptığına ettiğine ayıp etmişsin benimde olglum var bana öyle yapsa üzülürüm diyenler mi dersin, acısını paylaştığı için psikiyatri ye git diyenler mi dersin... Yazik çok yazık. Kendimi bu anne yerine koyuyorum da öyle düşünmek bile ciğerimi parçalıyor çok kolaymış gibi yargiliyorsunuz ya yazıklar olsun. 

Sen kimseyi takma kuzum. Sen meleğinin mezarına sahip çıkmak istiyorsun. Polisi mi aramak gerekir ki aceba
tarafından
Teşekkür ederim canım
+1 oy
(2,589 puan) tarafından
BURDA O KADAR BOŞ YORUM YAPAN VE BOŞ İNSAN VAR Kİ ASIL PSİKİYATRİYE İHTİYACI OLAN ACİZ İNSANLAR.. SİZİN GİBİLER YÜZÜNDEN DÜNYA BOZULDU ZATEN EDEPSİZLER bu kadından uzak durun şizofreni tipler 
tarafından
Teşekkür ederim canım
+1 oy
(2,211 puan) tarafından

Rehber öğretmenim yani psikolojik danışmanlık mezunuyum.. bunun psikiyatri ile alakası yok herkesin bebeği kucağında  bu hanımefendinin toprakta :'( kucaginizda oturan bebeginizin ayağı taşa değse kıyamet koparırsınız.. toprağı dağılıyor acaba üşür mü diye düşünüyor belki biraz kalbinizi yumusatin lütfen anne karşınızda ki yorum yaparken elleriniz titresin 

tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Aleyküm selam benim bir fikrim yok canım :(
tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(655 puan) tarafından
Kuzum mezara bakan kimse yok mu bekçi gibi filan 
tarafından
Malesef cnm köy mezarlığı bekci filan yok
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Inan bilmiyorum nereye sikayet edecegini ama belediyeye sikayet 3debikirsin diye düşünüyorum. 
tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
(6,978 puan) tarafından
Rica ederim canim Allah sabrini bol eylesin
0 oy
(582 puan) tarafından

Bune dikkatsizlik kimse kabul etmez bu durumu.

Acın  çok büyük rabbim sabır  versin.

Oranın belediyesine falanmı  şikayet etsen bilemedim:ermm:

tarafından
Pazartesi gidicem cnm teşekkür ederim
0 oy
(13,932 puan) tarafından
Belediyelerde mezarlıklar müdürlüğü oluyor oraya şikayet et canım. Mutlaka ilgilenirler.
tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
tarafından

Canim durumun varsa mezarini yaptirsana o zaman dagitmazlar

tarafından
Canim sipariş verildi. Abinin elinde isler var sırayla yapıyor. Diyemem ki benim işimi yap başkasının hakkina giremem
tarafından
Aynen canim
(12,861 puan) tarafından
1 sene sonra yapılır diye biliyorum kızlar
0 oy
(3,871 puan) tarafından
canim bu dedigim belki dogru degil ama de ki sahiplerine bir daha kizimin mezarina dokunursa bu tavuklar kesecegim hepsini , bir daha birakmazlar bence 
tarafından
Bugün dedim cnm oda polisi ararim dedi
tarafından
Arasin daha iyi ya sende sikayet edersin orda kizimin mezarini eselettiriyo diye
0 oy
tarafından
Mezar yapılı deglmide canm etrafını kapat istiyorsan
tarafından
Sipariş verildi cnm sıramizi bekliyoruz
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Muhtarlık falan yok mu söyleseniz belki yardımcı olur köylük yerse.
tarafından
Söyledim cnm
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Yasadigin yerde mezarliklar mudurlugu vardir canim nette bakabilirsin orayi arayip sikayet edebilrsn
tarafından
Teşekkür ederim canım yarin ilgilenicem
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Bu saçma sapan yorum yapanlari piskiyatriye götürmek lazim beyinlerindeki tahtalar eksik.:angry:

Allah yardımcın olsun 

tarafından
Aynen kuzum haklısın ➕
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(278 puan) tarafından
Muhtara de ablacım yada belediyeye git belki bi seyler yapabilirler
tarafından
Yarın ilgilenicem cnm

İlgili bir soru bulunamadı

381,302 soru