0 oy
956 göst.
Diğer kategorisinde (1,755 puan) tarafından
Durum cok kotu kac koyu ilceyi bosaltlar bombalarin silahlarin sesine tavuklar itler nasil bagryo ses ediyo her taraf karsti allah yardmcmz olsun genceceik cocuklara kiymasin sag salim gelsinler evlerine  durum cok kotu tanklar filan ucaklar durmadan gidiyo

22 Cevaplar

0 oy
(115 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Burda intrnetleri bagliyblar kimse elaqe saxlaya bilmesin deye. Doyuw gedir bilirem. Ama resmi muharibe elan olundu.uje?
(6,681 puan) tarafından
Yoldasimgile hecne deyilmeyibdi hele..hemde yoldaşim gilin işi şeherin muhafizesidi olar getseler şeher nece olar?en axirda deyirler apararlar polisi
(735 puan) tarafından
Ulnerr sənin mamangel hansı rayondadi ki?
 Mən qebeledeyem hələki burda sakitçilikdi ama yoldaşım Hərbiçi qaynım da hal hazırda müharibə olan yerdədi seher zəng vurmuşdu dedi səs küy basıb. Biraz kənd camaatına zərər gelib deyəsən bəziləri qaçıb. 3-4 gün sürecek ən az. Allah hamısın qorusun day ağlamaqdan gözlərim şişib.
(1,755 puan) tarafından
Agcabedidedileri ureyim yaxindida agdam falan ora sesleri nece esidirmisler allah ozu  qayninida qorusun allah ozu orda olan cetunde olan hamsini qorusun hec bir anaya ovlad dagi gosterib usaq atasiz boyutmesin mende yaman qorxuram bizm agdamdan qohumlar var qiyamedindi efetdi nece kenden adamlar cixib camahat i bosaldirlar kenden
(735 puan) tarafından
Amin can Amin. Vallah qaynanam day ayaq üstə gəzə bilmir iki balası var ikisidə belə.
 Allah hamını qorusun Yarebbim.
(1,755 puan) tarafından
Aminnn hansi bolgededi qaynin
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Allah yardımcısı olsun Azerbaycan ordusunun ve kardeşlerimizin Rabbim korusun hepsini inşallah. Ermenistanın eli kolu bağlansın inşallah :(

+2 oy
(6,978 puan) tarafından
Rabbim kardeslerimizin tirnagina zarar getirmesin. O zalimlerin tuzaklarini baslarina cevirsin. Aminnn
(4,237 puan) tarafından
Aminn insallah
+1 oy
(2,548 puan) tarafından
Noldu kiminle savas cikti . Allah yardımcınız olsun
(1,755 puan) tarafından
Bizim tek dusmanimiz var ermenistan oda kac toprklarimiz ilcelerimizi isgal altinda  kac sehit verdik
+1 oy
tarafından

Aman Allahım ya :(

Nefret ediyorum şu ermenilerden.! 

Rabbim yardımcınız olsun Türkiyenin olaya el koyup acilen asker takviyesi yapması lazım o zmn.. Biz birlik olsak ermeni diye bişey kalmaz ortada.. Allahım sen Azerbaycanımızı askerlerimizi koru güç kuvvet ver onlara.. (Aminnn)

(1,755 puan) tarafından
Aminnnn allah yardimcisi olsun hic bi cocugu babasiz koymasin hic bi anaya evlat acisi yasatmasin
(1,755 puan) tarafından
Allah turk kardeslerimizden razi olsun cok sagolsunlar cokdan kac asker yardma geldi bile
tarafından
Valla gündemden haberlerden haberim yok tv yok evde bozuldu yeni de taşındık daha almadık yeni tv böyle tlfondan ne görürsem öyle haberim oluyo.. Bizimkilerde geldiyse ermeniler düşünsün artık başlarına geleceği..
Bnm arkadaşlarım var orda onları arayacağım şimdi.. Hem doktorum hem arkadaşım var Qax lı İstanbulda yaşıyor ama ailesini ziyarete gitmişti şuan Bakü de bi arayım bakalım..
0 oy
(295 puan) tarafından
Allahim düşmana firsat vermesin
(1,755 puan) tarafından
Aminnnn
0 oy
(1,451 puan) tarafından

Allah yardımcınız olsun kardeşlerim dualarımız sizinle :'(

(1,755 puan) tarafından
Amin sagol canim
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun kuzumm o ermeni lere rabbim firsat wermesin 
(1,755 puan) tarafından
Aminnnnn cok sagol canim
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun 
(1,755 puan) tarafından
Amin sagol canim
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Rabbim yardim etsin insallah
(1,755 puan) tarafından
Amin sagol canim
0 oy
(53 puan) tarafından

Allah ozu komey olsun esgerlerimize amin heqiqeten cox qorxuram hec bir anani ovladisiz hec bir gelimide bassiz qoymasin:'(

(1,755 puan) tarafından
Aminnnnn aminnn menim cavan cavan usaqlara yazigim gelir valla offff wp isleyir sende,???
(53 puan) tarafından
Mesaj yaziram gedir ama sekil de paylasa bilmirem nede hec kime sekil ata bilmirem
(1,755 puan) tarafından
Mende mesajda getmir ee
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Rabbim yardmcisi olsun askerleriniznde sizinde insallah dusmana firsat vermesin
(1,755 puan) tarafından
Amin sagol canim
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun düşmana fırsat vermesin canim
(1,755 puan) tarafından
Amin  cok sagol canim
0 oy
tarafından

Amin kuzum inşallah Rabbim yar ve yardımcınız olsun çok aminn :(

(1,755 puan) tarafından
Amin cok  sagol canim allah razi olsun:((
tarafından
Üzülme inşallah girecek yoluna herşey
0 oy
(735 puan) tarafından
Allah hamının köməyi olsun Yarebbim çox qorxuram sevdiklerime birşey olacaq deyə çox qorxuram.
(1,755 puan) tarafından
Allah ozu bizimkilerin komeyi olsun cetindi cox cetin cox canlar gedecek  sen hansi rayondansan
0 oy
(3,024 puan) tarafından

Suan oturdum hungur hungur agliyorum yeni duydum internete baktım kalbim sizliyor suan rabbim azarbrycanin yar ve yardimcisi olsun 

"Bir ananın iki oğlu, O da ulu, bu da ulu" #Azerbaycan

#AzerbaycanYalnızDeğildir

Dualarımız sizinle azerbaycan

(53 puan) tarafından
Men zeng eledim mamamla danisdim nece yeniz sizde isdemir
(1,755 puan) tarafından
Yox set yoxdu mende gozle yeniden edim gorek
(53 puan) tarafından
Noldu getddi zeng men inddi yoldasimla danisdim
(1,755 puan) tarafından
He getdi danisdim deyir seherki kimi deyil sakitlesibdi birez
(53 puan) tarafından
He lap yaxsi baci Allah ozu komey olsun
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Allah komeyimiz olsun bizi bu beladan qurtarsin
(1,755 puan) tarafından
Amin aminnnn sende wp falan isleyir gire bilsen  nomreyle  zng edirem mamgile zengde catmir ee
(6,681 puan) tarafından
Gah işleyir gah islemir
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Vay ermeni kopekler Turkiye el atar canim yalniz degilsiniz 
(1,755 puan) tarafından
Allah turk kardeslerimizde razi olsun insallah zafer bizimle olur
(1,250 puan) tarafından
Aminn Allah azeru kardeslerimizden de razi olsun Insallah ermeniler tez vakitte cezalandirilacaktir ben buna inaniyorum kopek ** suruleri Rsbbim muslumanlara kalkan elleri kahti perisan etsin Insallah aminnn
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcınız olsun canım 
(1,755 puan) tarafından
Amin sagol canim
0 oy
tarafından
Türk askeri de el atar yanliz degilsiniz ♥️ dualarım sizinle.. fetih suresi okuyacağım Azerbaycan için♥️ okuyan kardeşlerimiz çıkar inşallah başka♥️ rabbim sizi korusun 

İlgili sorular

+11 oy
40 cevap 1,361 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 279 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 156 göst.