0 oy
1,264 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hayırlı akşamlar bayanlar 

Benim koyunlarim filan var hamileyken ilgileniyordum ama rahatsizliklarım olunca hayvanlarimi. Ev sahibimin yardimiyla parasiyla bakmasi için birine verdik 20 yaşında kızı var  allah var ama içimden hic bir art niyet hecmedi.  Her akşam abi ariyor esimi gel diye otlatmaya filan götürüyor lar eşimde benide götürüyor orda yengelerle oturursun tek gitmeyim laf olmasın filan diyor beraber gidiyoruz 2 3 aksamda bir geçen gün kizi bana dediki abiyle konuş komşular laf ediyor filan dedi bende. Siz soyleyin uygun dille dedim  hanimida benimle tekken gelmenize gerek yok filan diyor eşim yanimdayken yarin aksamda gelin semaver yakariz diyor ben eşime desem yanlış anlama ihtimall var   1 haftadir kizi ve hanımı eşime söylemedim diye ne hos geldin diyorlar nede konuşuyor lar bende hayvanlarimla ilgileniyorum orda tanidiklarim var onlarla oturuyorum SORUN ŞU. KIZI EŞİME HOS GELDİN DEMELER HAL HATIR SORMALAR BANA 5 KARIŞ SURAT YAPİYORLAR ŞİMDİ ORTALIĞI KATSAM OLMAYACAK SUSTUKCADA İÇİM İÇİMİ YİYOR

EŞİMİN ART NİYETİ YOK BUNA EMİNİM. GARİBİMİN HİC BİRSEYDEN HABERİ YOK ABİYE ANLATSAM EVLERİNDE HUZUR YOK DAHA COK. HUZURSUZ OLACAKLAR

13 Cevaplar

0 oy
(586 puan) tarafından
Şimdi ben anlamadım seninle gidiyorms zaten neyi laf olcak mis ben onu anlamadım 
tarafından
Bende anlamadım laf oluyorsa niye esime selam veriyor hal hatır soruyor kafamda deli sorular
-Reklam-
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Komsular neye laf ediyo onu anlamadm canm
tarafından
Evde bekar kiz var niye gelip gidiyor diye
(6,364 puan) tarafından
E sen gidiyomussun ne lafı olcak ki
Karısı niye benimle teken gelmene gerek yok diyo onlar bi halt karıştırıyo bak sana söylym eşini uzak tut durduk yere söylenti çıkarıyorlar
tarafından
Kafamda deli sorular
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Walla benim huzurum kacarsa milletinkini kaciririm hele esim soz konusuysa atese weririm oturur dumani seyrederim ne bu hadsizlik 
tarafından
Hayvanlarim. Orda şuan koyacak yerim yok hastaneye gidip geliyorum.
(6,053 puan) tarafından
Kuzumm gerekirse sat walla ben
tarafından
Zararım çok olur cnm koyun hayvani hemen satılmıyor
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ne laf oluyomus onu anlamadim
tarafından
Evde bekar kiz var niye gelip gidiyor diye
(6,203 puan) tarafından
Eeee sende gidiyorsun.Miller kafayı yemis
tarafından
Benle gidiyor tek hic girmedi ve esim muhattap bile olmuyor onlar laf atıyor
0 oy
(554 puan) tarafından
Cnm benim anlamadığım sen gidince söz oluyor eşin tek gidince soz olmuyor eşinle konuş böyle diyorlar diye başka birini bulsun bence 
tarafından
Ortalik karissin istemiyorum ama kariscak gibi
(554 puan) tarafından
Aynen cnm ama hiç iyi niyet görmedim
0 oy
tarafından
Komşular neye laf etmişler orayı anlamadım sana niye tavır aldılar onuda anlamadm
tarafından
Esimle kinusmadim diye bana gelmenize gerek yok deniyor eşim hayvamlardan gelince yarinda gelin deniyor. Evde bekar kiz var niye gelip gidiyor diye
0 oy
(48,709 puan) tarafından
hayvanlarini al onlardan canim ya sat yada baskasina ver pek olumlu ddgil gidişat
tarafından
Yer araştırıyorum
0 oy
tarafından
Bakicinin kızı mi senin kocana göz.koymus mevzu bumu
tarafından
Kafamda deli sorular var
tarafından
Komşular da olay çıkaracak yer arıyor şöyle kocana gitmesin madem
tarafından
1 2 kez söyledim adam ariyor gelin gelin diye.  Veya hayvanlara yem ilaç filan görüyoruz.
0 oy
(80 puan) tarafından
Bnle beraberde gitse kocamla baska kiz olsun biyere gitmek dursun bak8ci bile tutmam kizi olan
tarafından
Büyük konuşma lutfen
(80 puan) tarafından
Ne buyuk knusmasi cnm ne alaka bn oleyim
tarafından
Hayvanları verdigimizde kızımın cenazesi vardi ben hastaydim yoğum bakimdaydim ev sahibim saolsun yardımcı olmuştu.  Kizini karisini araştirmadik yani o karmasiklikta hayvanlar aç kalmasın diye düşündük
(80 puan) tarafından
Dogrudr cnm sana bise deniom
0 oy
(385 puan) tarafından
Canim bilemedim simdi belki de esine gelme demeye utandiklari icin senin soylemeni istiyor olabilirler. Ama madem esinin oraya gitmesini istemiyorlarsa neden esine guler yuz gosteriyorlar ?? Cok sacma bi bit yenigi yoktur insallah. Ben senin yerinde olsam esine soylerdim bak bana boyle boyle dediler diye. Sonucta esinde onlari masum zannedicek boyle giderse
tarafından
Gulum kadinda utanma olacagini düşünmüyorum.  Çok farklı bir tip
0 oy
(783 puan) tarafından
Keşke ağzının payını vereydin kız. Kocam ne yapacak da benim yanımda laf söz çıkacak diye. Ben yanındayım deseydin
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Eşinde sütten çıkmış ak kaşık degil demekki onunda bi hatasını olmasa sana demez kimse yemis bi nane 
tarafından
Eşime kendimden cok guvenirim bu konuda.
(2,009 puan) tarafından
En guvendiklerimizden yiyoruz zaten darbeyi

İlgili sorular

0 oy
56 cevap 799 göst.
+1 oy
43 cevap 1,114 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Alevimsi (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (921 puan) tarafından soruldu
0 oy