0 oy
531 göst.
Diğer kategorisinde (176 puan) tarafından
Daha once esime kaziyim dedigimde hayir demisti simdide istermi bilmiyorum. bi diyorum kahkul kessem bi diyorum kazisam. Bi kac hafta once esimle boyadik kizila sacimi koyu bbi kizil oldu ama yerlerde sacimi ggormekten cok sıkıldim artik yillardir hep dokuluyo. Oglumda yolmayi ogrendi mahvediyo beni. Kapaliyim bu arada. Topuz yapamam kazirsam ama topuz zaten gunah yapmasam daha iyi olur. Bilmiyorum valla kararsizim baya bi. (Saclarim sutyen sutyen hizasindan biraz daha asagida.)

14 Cevaplar

0 oy
(174 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende şimdi annemle konuştum resmen kelleşmissin dedi eskiden kadınlar sarımsağı dövüp yumurtanın sarısı ve zeytinyağı karıştırıp kafalarına yapıyorlardı öyle gürleşiyordu onu dene dedi. Bende denicem inşallah 
(176 puan) tarafından
Koku felan kalirmi hic acaba?
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Topuz bonesi var cnm kisa kes esinde isterse
tarafından
Kisa ya batiyo galiba annem bi kere ensesini kazitmisti cok kasinmisti
(176 puan) tarafından
Evet dogru. Doktora git diyenler olmus gidiyim bakiyim bulamazsam bi care kazicam yildim artik
tarafından
Tm cnm kazima da kisa kes
(176 puan) tarafından
Tesekkur ederim canm ❤️❤️❤️
tarafından
Rica ederim cnm
+1 oy
(7,208 puan) tarafından
Eğer büyük bir rahatsızlık vermiyor ise saçın kazitmaman daha hayırlı senin için. 
(176 puan) tarafından
Neden oyle dedinki canim. Yerler cok kil oluyo ben tiksiniyorum rahatsiz oluyorum oglumda cekip duruyo canim aciyo o yuzden
(7,208 puan) tarafından
Erkek ne kadar da kazit dese sonrasında göreceği görüntüden rahatsız olur .  Kadını kadın gösteren ilk unsurlardan birisi sactir. Evde kocanın saçı kısa senin kısa bir farkın olmalı bence. Bir de saç kazitmanin hükmü de var bir araştır istersen
(176 puan) tarafından
Anladim canim cok sagol gercekten bi arastiriyim. Cok haklisin ❤️
0 oy
tarafından
Bnce gerek yok baska bi çözüm bulmaya calis pisman olursun
(176 puan) tarafından
Ne cozum bulucamki bilmiyorum kendimi bildim bileli dokuluyo bi hamilelikte oh dedim sonra tekrar basladi dokulmeye. Yerler hep kil oluyo koltuk halilar itt gibi kil dokuyorum tovbe ya ahahahh
(176 puan) tarafından
Bide supuruyorum yani pis biride degilim sacim abarti dokuluyo
tarafından
Bnde ayni sorunu yasiyorum bi hastaneye gidicem bakalim doktor ne diyor buna sende git belki bi ilac falan yazarlar
(176 puan) tarafından
Gidiyim bi aynen. Dogumdan beri meyve felan hic yemedim sayilcak kadar az yedim 14 aydir belki bir iki kilo anca yedim meyve asla istemiyo canim. Zaten bi meyveden guzel vitamin aliyodum oda gitti
tarafından
Meyveyi iyi tuket canim doktora da git bn gidicem yoksa bu gidişle kafamda sac kalmiycak
0 oy
tarafından
Kuzum benimde çok dökülüyordu reklamını yapmak gibi olmasın ama elseve çok iyi geldi ...ya da  bioxin 
(176 puan) tarafından
Bioxin denemedim ama head sholders kullaniyorum elidor elseve felan yani digerleri kepek yapiyo bende. Ama bioxinide denerim bi keske yarasa
tarafından
Kuzum Elidor çok saç döküyor en iyisi elseve ve bioxin ...köpeğin olması ise sıcak suyla yikiyorsun başını ve büyük ihtimal ıslak topluyorsun ondan kepek yapıyor
(176 puan) tarafından
Evett asiri sicak suda yikaniyorum ve islak topluyorum ayy dikkat edicem bundan sonra ya bunlara tesekkur ederim cokkk ❤️❤️❤️❤️❤️
tarafından
Rica ederim kuzum özellikle duş aldığın su çok sıcak olmasın ....
0 oy
tarafından
Doğumdan sona normal düzelir biraz kısalt ama kazitma
tarafından
Sen bı doktora git önce bence vitamin minarel eksikliği olabilir
(176 puan) tarafından
Evde vitaminlerim var birsuru doktor devam edebilirsin dogumdan sonra dedi icmedim ben ***** gibi. Acaba onlari icsemmi yada bi kan felan mi versem once
tarafından
Bence sen bı dahiliyeye git de ki saclarim dökülüyor kan alırlar bakarlar hangi vitamin eksikse sana verirler düzenli kullan baktın gecmiyo artık bı saç uzmanına falan gidersin neresi bakıyorsa kazitmak çözüm degolki
(176 puan) tarafından
Dogru soyluyosun. Bakalim ne zaman gidebilirim ama kazitmaktanda gitmek daha mantkli dedigin gibi. Tesekkur ederim
tarafından
Rica ederim canım en yakın zamanda git vücudunun bazı vitaminlere ihtiyacı var belliki
0 oy
tarafından
Kazısan uzayınca yine dökülür canım stresten de saç dökülüyo cunki 
(176 puan) tarafından
Kesin stresten o zaman benimkisi iyice bunaldim derdim yok ama icim skntili
tarafından
Ondandır o zaman
0 oy
(295 puan) tarafından
Benimde hep dokuluyo kazimayi dusundum vazgectim kadinin tek aksesuari sacidir evde surekli topuz duruyorum yatarken bile topuzlu yattyorum ve yazma ile sıkı sıkı baglyorum sırf dökulmesin diye
(176 puan) tarafından
Bende surekli topuz yapiyorum. Duzlestirmek istiyorum dokuluyo diye hevesim gidiyo
(295 puan) tarafından
Bende guzel giyinip sacimi yapmak istyom ama temizledgm yerler batyo
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kan değerlerine baktir
0 oy
(13,935 puan) tarafından
Kazıtmadim ama bende üçe vurdum. Bende kapalıyım inanki eşarp yaparken çok zor oluyordu. Biraz uzamaya başlayınca kirpi gibi dikeldi , saç tellerim sert olduğu için eşarptan dışarı dimdik çıkıyordu. En güzel yanı.banyodan sonra saç kurutma derdin yok ve yerlerde giç saç olmuyordu. Eşim çok kızdı , hala kızıyor. Bir daha saçlarına dokunursan çok kötü olur diyor. Şimdi uzamasını bekliyorum.
(176 puan) tarafından
Dpktora git diyenler olmus canim bi gidiyim durmazsa dokulmesi kisalticam napiyim evde bebekte var olmuyo boyle
(13,935 puan) tarafından
Evet benim kizimda hep ağzına alıyordu. Bazen kakasından çıkıyordu. Git bakalım doktora , çare bulamazsan kısaltırsın. Kapalı olduğun için yeterli oksijeni almıyor olabilir , kimsenin olmadığı yerler gidip kafanı açıp güneşlendir biraz , hem oksijen alır saçların. Faydası olur onunda.
0 oy
(442 puan) tarafından
Sende sasirip kalmissin 
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Hamileyken neden sacimiz dokul muyor çünkü vitamin kan hapi kullaniyoruz dogum yapiyoruz vitamin kan gidiyor vucuttan sonra sinda da ayni sekilde devam etsek dokulmez saclarimiz doktor bana yazdi ayni devam et dedi kilo alirim korkusuyla ilaclari kullaadim gecen gittim kan verdim vitamin kan eksik dedi ondan dokulurmus dogumdan sonra saclarimiz igne yazdi b 12  ben sampuanimada kirdim ikitanesini cok iyi geliyor dediler bide farmasinin sarimsak li sampuanin aldim oda cok iyiymis kullananlar memnun cnm saglik ocagina git aç ken kan ver sende bende senin gibiyim yemeklerde bile sac cikiyor yemek yaparken basimi kapatmama ragmen sakin sacini kazitma dene bunlari derimm 
(176 puan) tarafından
Cok sagol cankm
(1,358 puan) tarafından
Rica ederim cnm insallah ise yarar kazitma saclarini esin sogur valla senden pisman olursunnn
(176 puan) tarafından
Zaten hayir demisti istemiyodu. Gecenlerde boya aldim o boyadi hevesle taraya taraya. Sevio saclari ama ben dokuldukce tiksindim artik. İnsaAllah ise yarar burda yazolanlar. Denicem tek tek
0 oy
(1,080 puan) tarafından
Aynı sorun bende de var bu aralar ya zaten dökülüyordu ama bu kadar değildi evin her yerinde dolu saç. Meyve yemiyrm bende vitamin eksikliği olabilir streste yapıyor bi baktırmak gerekir aslında gidilse
(176 puan) tarafından
Bende yiyemiyorum iste hic istemiyorum. Baktircam bakim ne dicekler
0 oy
(610 puan) tarafından
Ben o hatayı bi kere yaptim bin pismanım asla kazıma derim 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 106 göst.
0 oy
19 cevap 809 göst.
21 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
+5 oy