0 oy
444 göst.
Diğer kategorisinde (134 puan) tarafından
Üç buçuk aylık bebeğimi ilk kez yüzü açık paylaştım. Millet hayırlı olsun diyeceğine nazar değer, niye paylaşıyorsun, küçük bebek paylaşılır mı diye mesajlar atıyor. Beni gece gece korkuttular. Uyuyamadım bebeğimin başında nöbet tutuyorum. İçimi nasıl rahatlatabilirim? 

9 Cevaplar

+2 oy
(586 puan) tarafından
Millet zaten dört gözle bekliyor demekki bebek görelim de nazar edelim 
-Reklam-
0 oy
(442 puan) tarafından
Sadece allaha tevekkul et
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Aynisini banada yaptilar sil kaldir hemen dediler niye korkuyon oku bebisini biseolmaz kuzummm 
(134 puan) tarafından
Sizde bir şey oldu mu canım paylaştıktan sonra? İlla oluyor mu :(
(1,358 puan) tarafından
Yok cnm ne olcak nazar  duasi oku icin rahat etmiyorsa hemen kaldir fotoyu bise olmaz korkma  rabbim melek lerimizin yaninda onlar melek yaa gozu olanin gözu ciksinnn
0 oy
tarafından
Ayetel kursi oku Allahin izniyle bisi olmaz Insallah
0 oy
(50 puan) tarafından
Kız saçmalama 2 gunlukken paylaştım hiç değmedi çünkü nazar duası okuyordum. Masallahu la havle vela kuvvette illa billahil alıyım azim. 
0 oy
(51 puan) tarafından
Ben buna katiliyorum bence bebeguni asla atma sosyal medaya. Ben bir kere attim inan hastanelik olduk. Simdi asla atmiyorum. Cunku herkesin kalbi bir degil. Bebekler 1 yaslarina kadar nazara cok meyillidirler. Sen bile sevince oku. Hatta gun de 21 kez felak ve nas okuyup ona uflemeni tavsiye ederim
(134 puan) tarafından
Neden hastanelik oldunuz canım
(51 puan) tarafından
Nefesi gitti bir anda. Annem cok kizdi bu bebegin basini sen yiyeceksin diye. Cunku ben ona alinan butun seyleri de paylasmistim. Gercekten de ne zaman oglumla ilgili bir sey atsam o zarar gordu. Ve ben de bunu biraktim. Tabi tesadufte olabilir. Ama hep o gunlere denk geldi
(134 puan) tarafından
Ayy neden nefessiz kalmış peki kuzucuk
0 oy
(1,597 puan) tarafından
nazar duası oku canım bi şey olmaz
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Insanlar severler öyle korkutmayi cocuk senn tabiki paylasirsin bakmasinlar pis gozlerine guvenmiyolarsa kiskanclar asil o soyleyenler sana zarar vermek istiyolar haberin olsun korkma hicbisey olmaz düşünki eve gelse insanlar göstermeyecekmisin bebegini ayni sey ha fotoğrafina atmissin komsu görmüş ha evine gelmis görmüş 
0 oy
tarafından
Duani ettikce birsey olmaz kuzum

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 725 göst.
23 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 351 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Evin6231 (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 665 göst.